Dodatki a system zarządzania treścią Joomla

Każdy kto użytkuje Joomla! albo innego CMS (Drupal, Wordpress, itd.) wie, że najpotężniejszą siłą programów to nie System Zarządzania Treścią samoistnie, a dodatkowo opracowane dla nich dodatki. Dla CMS Joomla! takimi dodatkami są Komponenty (po ang. components). Komponent to elementarny, ale najbardziej złożony składnik CMS Joomla!. Grono wspomnianych pluginów stworzonych dla tego CMS zawiera się w czterocyfrowej liczbie. Warto mieć na uwadze, że społeczność opisywanego Systemu Zarządzania Treścią bez przerwy wzrasta i przygotowuje nowe, innowacyjne rozwiązania. Posługując się przykładem: komponentem dla Joomla jest JoomSEF, JS Social Slider bądźMini FrontPage Także Wśród tychże pluginów mamy możliwość wyszukać komponent - facebook wall and social integration.

  • CMS Joomla
  • Bezpieczeństwo
  • Wysokiej jakości kod

Garść wzmianek w temacie facebook wall and social integration

Suplement facebook wall and social integration jest dobrym wzorem opisującym to jak w kilku nieskomplikowanych zabiegach możemy zwiększyć grono oferowanych przez CMS Joomla zastosowań jakie przedtem nie zostały zawarte w podstawowej wersji, albo mieliśmy z nimi przelotną relację. Należałoby przypomnieć, że "suplementy" do Joomla! ( spośród nich np. JoomSEF lub JS Social Slider , czy akurat facebook wall and social integration) pozwalają na "udekorowanie" witryny internetowej w powyższe funkcje i treści bez konieczności wpływania na podstawowy kod źródłowy CMS Joomla!. Taki sposób, przy zastosowaniu odpowiedniej ostrożności i uwadze w konsekwencji pozwoli nam na "badanie" funkcjonalności naszego serwisu w miarę wygodny sposób, a co kluczowe - nie jest istotna wiedza związana z programowaniem .

Jak zainstalować komponent facebook wall and social integration w Joomla?

Powracając do facebook wall and social integration . Jeżeli obawiacie się, że instalacja tego komponentu Was przerośnie - uspokajamy, nie ma się czego obawiać :) Implementacja - co przeczytamy na stronie twórcy facebook wall and social integration sprowadza się w zasadzie do wgrania paczki instalacyjnej poprzez zwykły instalator domyślnie znajdujący się w Joomla. Po wgraniu paczki z facebook wall and social integration komponent ten zostanie automatycznie dodany do naszego panelu zarządzania.

PS. Jeżeli jesteście zainteresowani szczegółami na temat komponentu facebook wall and social integration proponujemy "zagłębić" się w stronę producenta tego rozwiązania. Najprościej na nią trafić wpisując frazę „facebook wall and social integration” + Joomla w Google.

Pobieranie facebook wall and social integration

Najbezpieczniejszym i najprostszym rozwiązaniem na pobranie facebook wall and social integration jest wejście na oficjalną witrynę rozszerzeń CMS Joomla: https://extensions.joomla.org i odnalezienie interesującego nas rozszerzenia (czyli w tym wypadku facebook wall and social integration) :-) Strona extensions.joomla.org to obszar gdzie Joomlersi - bo tak mówią o sobie pasjonaci CMS Joomla! bez ustanku aktualizują oraz publikują nowe rozwiązania dla Joomli - często ją odwiedzaj!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby porady zawarte w tej publikacji były dla Ciebie przydatne. Jeżeli jednak odczuwasz potrzebę fachowej pomocy z tym dodatkiem, albo ogólnie prowadzenie strony w internecie jest dla Ciebie czarną magią - napisz lub zadzwoń. Pokażemy Ci atrakcyjną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Jak usunąć dodatek facebook wall and social integration ...

Istnieje prawdopodobieństwo, że komponent facebook wall and social integration nie spełnia Twoich wymagań. Powiedzmy sobie wprost – chcesz błyskawicznie usunąć go z własnej, wspaniałej strony. W takim wypadku jest tylko jedno lekarstwo – usunięcie z CMS facebook wall and social integration. W jaki sposób to zrobić? Dokładnie w ten sam sposób w jaki odinstalujemy JoomSEF JS Social Slider lub Mini FrontPage czyli jakikolwiek inny komponent. Otwieramy panel administracyjny stronki › w następnym kroku szukamy zakładki "rozszerzenia" › klikamy w kartę "instalacje" › a z niej wybieramy "zarządzanie" › później musimy zaznaczyć › i wybieramy „odinstaluj”. Gdy skończymy całą procedurę, wyświetli nam się raport z odinstalowania dodatku.

Masz problemy z konfiguracją lub instalacją strony? Zadzwoń do nas!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.