Parę informacji dotyczących Facebook Social Comments

Dodatek Facebook Social Comments jest dobrym modelem wskazującym na to jak w paru prostych ruchach możemy powiększyć ilość proponowanych przez CMS usług jakie dotychczas nie zostały wdrożone, albo mieliśmy z nimi przelotną styczność. Należałoby mieć na uwadze, że "suplementy" do Joomla! ( spośród nich np. RSForm! Pro lub Music Collection , czy właśnie Facebook Social Comments) pozwalają na zagospodarowanie naszej strony WWW w wspomniane wyżej funkcje i treści bez potrzeby ingerowania w pierwotny kod Joomli. Takie rozwiązanie, przy zachowaniu odpowiedniej ostrożności pozwoli nam na "eksperymentowanie" z funkcjonalnością własnego portalu dość bezkolizyjnyi stabilny sposób, oraz co ważne - nie jest konieczna umiejętność dotycząca pisania kodu .

W jaki sposób zaimplementować Facebook Social Comments w CMS Joomla?

Jeżeli instalacja Facebook Social Comments wzbudza w Was obawę i myślicie, że Was przerasta - wyluzujcie, nie ma się czego obawiać:). Instalacja - co możemy przeczytać specyfikacji dodatku Facebook Social Comments, ogranicza się w zasadzie do załadowania pliku instalacyjnego poprzez zwykły instalator, który normalnie jest zlokalizowany w CMS Joomla!, czyli instalacja Facebook Social Comments niczym nie różni się od instalacji dodatku RSForm! Pro, Music Collectionitp. Po instalacji paczki z Facebook Social Comments komponent zostanie samodzielnie osadzony w naszym panelu zarządzania.

PS. Jeżeli jesteście głodni wiedzy na temat Facebook Social Comments, polecamy Wam "zagłębić" się w witrynę producenta niniejszego rozszerzenia. Najprościej na nią trafić bezpośrednio wklepując frazę Facebook Social Comments + Joomla w Google albo wykorzystać link obok: http://google.com/search?btnI=I%27m+Feeling+Lucky&q=Facebook Social Comments%2BJoomla%20Extension%20Documentation

W jaki sposób usunąć komponent Facebook Social Comments w CMS Joomla!...

Istnieje takieprawdopodobieństwo, że dodatek Facebook Social Comments nie spełnia Twoich wymagań. Prosto z mostu – chciał(a)byś błyskawicznie pozbyć się go z własnej, pięknej witryny. W takim przypadku jest wyłącznie jedno rozwiązanie – usunięcie z CMS Facebook Social Comments. Jak to uczynić? Dokładnie w ten sam sposób w jaki odinstalujemy RSForm! Pro Music Collection lub FW Gallery czyli każdy inny komponent. Odwiedzamy panel zarządzania naszej stronki › w następnym kroku szukamy zakładki "rozszerzenia" › kolejno przechodzimy do karty "instalacje" › a z niej klikamy "zarządzanie" › dalej, musimy zaznaczyć › i klikamy „odinstaluj”. Po całej procedurze otrzymamy raport z odinstalowania rozszerzenia.

Skąd ściągnąć Facebook Social Comments

Bezpiecznym i chyba najwygodniejszym rozwiązaniem na pobranie Facebook Social Comments będzie odwiedzenie oficjalnej strony rozszerzeń do CMS Joomla: https://extensions.joomla.org a następnie odszukanie interesującej nas wtyczki (czyli w tym przypadku Facebook Social Comments) :-) extensions.joomla.org to miejsce gdzie Joomlersi - bo tak mówią o sobie pasjonaci CMS Joomla! nieustannie aktualizują i dodają nowe rozwiązania dla Joomli - śledź ją na bieżąco!

Liczymy na to, że powyższe zalecenia na temat Facebook Social Comments będą dla Was przydatne. Jeśli jednak odczuwasz potrzebę fachowej pomocy z tym dodatkiem, albo ogólnie prowadzenie strony internetowej to dla Ciebie "czarna magia" - zapraszamy do kontaktu. Pokażemy Ci świetną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Chcesz zlecić instalacje lub konfigurację strony? Skontaktuj się z nami!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.