Trochę zdań na temat Facebook Slide Likebox

Narzędzie Facebook Slide Likebox to oryginalny przykład , który pokazuje na to jak w niewielu prostych posunięciach dostać możliwość zwiększenia ilości oferowanych przez CMS Joomla funkcji jakie przedtem nie do końca zostały wdrożone, lub mieliśmy z nimi przelotną styczność. Warto pamiętać, iż dodatki (a wśród nich np. Kunena lub FW Real Estate , czy właśnie Facebook Slide Likebox) pozwalają na zagospodarowanie strony internetowej w powyższe funkcje i treści bez konieczności ingerowania w podstawowy kod CMS Joomla!. Taka metoda, przy zastosowaniu należytej ostrożności i uwadze umożliwi nam "badanie" funkcjonalności własnego serwisu w miarę bezpieczny sposób, a co najważniejsze - bez wiedzy dotyczącej programowania.

Jak zainstalować Facebook Slide Likebox w Joomli?

Jeżeli obawiacie się, że instalacja tego rozszerzenia może Was przeróść - "relax", nie ma się czego obawiać:). Instalacja - co jest dane nam przeczytać na witrynie twórcy Facebook Slide Likebox, sprowadza się co do zasady do wczytania paczki instalacyjnej za pomocą standardowego instalatora, który typowo jest zlokalizowany w Joomla!, a co z tego wynika dodanie Facebook Slide Likebox do Joomli jest identyczne jak instalacja modułu Kunena, FW Real Estateitp. Po instalacji folderu instalacyjnego z Facebook Slide Likebox komponent zostanie samodzielnie załadowany do naszego panelu zarządzania Joomla!.

PS. Jeśli interesują Was detale na temat Facebook Slide Likebox, polecamy Wam zapoznać się z stroną producenta tego rozszerzenia. Najprościej na nią trafić wklepując frazę Facebook Slide Likebox + Joomla w wyszukiwarkę bądź skorzystać z poniższego linku: http://google.com/search?btnI=I%27m+Feeling+Lucky&q=Facebook Slide Likebox%2BJoomla%20Extension%20Documentation

Bezpieczeństwo użytkowania rozszerzenia Facebook Slide Likebox

Możliwe, iż zastanawiasz się czy komponent dla Joomla! - Facebook Slide Likebox jest bezpieczny . W tym miejscu kardynalną sprawą powinno być dbanie o jego aktualność. Najprostszym sposobem na aktualizację Facebook Slide Likebox to zrobienie "update" z poziomu panelu zarządzania CMS. W sytuacji, gdy nie możemy przeprowadzić wyżej wymienionej aktualizacji poprzez panel administracyjny, to warto mieć na uwadze, że prawie zawsze najaktualniejszą wersję znajdziemy na stronie internetowej producenta oraz na https://extensions.joomla.org/ Przechodząc do wniosków. Pamiętajcie! Niezależnie, czy jest to rozszerzenie Facebook Slide Likebox,Kunena, FW Real Estate receptą na bezpieczeństwo jest aktualność wtyczki, ale również aktualność...Joomli

Pobieranie Facebook Slide Likebox

Najbezpieczniejszym i najprostszym sposobem na pobranie każdego dodatku będzie wejście na oficjalną stronę rozszerzeń do Systemu Zarządzania Treścią Joomla: https://extensions.joomla.org i kolejno odszukanie interesującej nas wtyczki (czyli w tym przypadku Facebook Slide Likebox) :-) Strona extensions.joomla.org to miejsce, w którym społeczeństwo Joomli nieustannie aktualizuje i publikuje nowe rozwiązania dla Joomli - często ją odwiedzaj!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby rady zawarte w tej publikacji były dla Was przydatne. Jeżeli jednak liczysz na fachową pomoc z tym pluginem, albo ogólnie prowadzenie strony internetowej to dla Ciebie "czarna magia" - zadzwoń do nas. Przedstawimy Ci atrakcyjną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Chcesz zlecić konfigurację lub instalację strony? Skontaktuj się z nami!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.