Rozszerzenia a Joomla

Każdy kto korzysta z CMS Joomla! albo innego CMS (Wordpress, Drupal, etc.) wie, iż realnym plusem systemów nie jest System Zarządzania Treścią samoistnie, a specjalnie utworzone dla nich rozszerzenia. Jeżeli chodzi o Joomlę za takie dodatki należy uznać Komponenty (po ang. components). Komponent to podstawowy, ale najbardziej złożony składnik Joomla. Liczba rozszerzeń stworzonych dla tego CMS możemy liczyć w paru tysiącach. Warto pamiętać, iż społeczność opisywanego Systemu Zarządzania Treścią ciągle się powiększa opracowując nowe,pionierskie rozwiązania. Dla przykładu, komponentem dla Joomla to ARK Editor, Phoca Maps bądźFW Gallery Także Pośrodku owych programów mamy możliwość odnaleźć komponent - Facebook Likebox Popup.

  • CMS Joomla
  • Odporność na ataki
  • Wysokiej jakości kod

Ciutkę zdań o Facebook Likebox Popup

Facebook Likebox Popup jest oczywistym "okazem" , który wskazuje na to jak w niewielu nieskomplikowanych działaniach dostać możliwość zwiększenia ilości proponowanych przez CMS funkcji, które przedtem nie do końca były zaimplementowane, lub mieliśmy z nimi przelotną relację. Warto przypomnieć, iż dodatki (a wśród nich np. ARK Editor lub Phoca Maps , czy akurat Facebook Likebox Popup) zezwalają na "udekorowanie" strony internetowej w wspomniane wyżej funkcje i treści bez konieczności ingerowania w oryginalny kod Joomla. Taka metoda, przy zastosowaniu należytej ostrożności i uwadze umożliwi nam "eksperymentowanie" z funkcjonalnością rodzimego serwisu dość wygodny sposób, a co kluczowe - nie jest istotna umiejętność związana z pisaniem kodu .

Jak zainstalować komponent Facebook Likebox Popup w Joomla?

Powracając do Facebook Likebox Popup . Jeżeli obawiacie się, że instalacja tego komponentu Was przerośnie - uspokajamy, nie ma się czego obawiać :) Implementacja - co przeczytamy na stronie twórcy Facebook Likebox Popup sprowadza się w zasadzie do wgrania paczki instalacyjnej poprzez zwykły instalator domyślnie znajdujący się w Joomla. Po wgraniu paczki z Facebook Likebox Popup komponent ten zostanie automatycznie dodany do naszego panelu zarządzania.

PS. Jeżeli jesteście zainteresowani szczegółami na temat komponentu Facebook Likebox Popup proponujemy "zagłębić" się w stronę producenta tego rozwiązania. Najprościej na nią trafić wpisując frazę „Facebook Likebox Popup” + Joomla w Google.

Pobieranie Facebook Likebox Popup

Bezpiecznym i chyba najprostszym rozwiązaniem na pobranie Facebook Likebox Popup jest wejście na oficjalną witrynę rozszerzeń CMS Joomla: https://extensions.joomla.org i kolejno odnalezienie interesującego nas pluginu (czyli w tym wypadku Facebook Likebox Popup) :-) extensions.joomla.org jest miejscem, w którym społeczeństwo Joomla! nieustannie aktualizuje i publikuje nowe rozwiązania dla Joomli - bądź z nią na bieżąco!

Liczymy na to, że powyższe informacje na temat Facebook Likebox Popup będą dla Ciebie przydatne. Jeśli jednak chciałbyś otrzymać fachową pomoc z tym wtyczką, albo ogólnie prowadzenie strony internetowej jest dla Ciebie czarną magią - napisz lub zadzwoń. Przedstawimy Ci atrakcyjną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Jak usunąć komponent Facebook Likebox Popup w CMS Joomla!...

Istnieje możliwość, iż moduł Facebook Likebox Popup nie spełnia Twoich oczekiwań. Napiszmy to wprost – chcesz szybko pozbyć się go z własnej, pięknej witryny. W takim wypadku jest wyłącznie jedno lekarstwo – usunięcie z CMS Facebook Likebox Popup. Jak tego dokonać? Dokładnie tą samą metodą jaką odinstalujemy ARK Editor Phoca Maps lub FW Gallery czyli każdy komponent. Odwiedzamy panel administracyjny strony › w następnym kroku szukamy zakładki "rozszerzenia" › kolejno klikamy w kartę "instalacje" › wybieramy "zarządzanie" › dalej, zaznaczamy komponent › i klikamy „odinstaluj”. Po całej procedurze otrzymamy raport z odinstalowania dodatku.

Masz problem z instalacją lub konfiguracją strony? Skontaktuj się z nami!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.