Garść stwierdzeń dotyczących Facebook Like and Share button

Rozszerzenie Facebook Like and Share button stanowi świetny wzór przedstawiającym to jak w kilku krokach otrzymać możliwość powiększenia grona proponowanych przez CMS Joomla zastosowań jakie dotychczas nie zostały wdrożone, lub mieliśmy z nimi przelotną relację. Należałoby mieć na uwadze, że dodatki ( spośród nich np. GTranslate lub JBolo! bądź właśnie Facebook Like and Share button) zezwalają na wyposażenie naszej strony WWW w wspomniane wyżej funkcje i treści bez potrzeby ingerowania w pierwotny kod CMS Joomla!. Takie rozwiązaniegdy zachowamy odpowiednią ostrożność i uwagę w konsekwencji pozwoli nam na "badanie" funkcjonalności swojego portalu dość bezpieczny sposób, a co najistotniejsze - bez wiedzy związanej z programowaniem.

W jaki sposób zainstalować Facebook Like and Share button do Joomli?

Jeżeli czujecie obawę, że instalacja tego komponentu może Was przeróść - uspokajamy, nie ma co się niepokoić:). Instalacja - co jest dane nam przeczytać na witrynie twórcy Facebook Like and Share button, sprowadza się w zasadzie do załadowania pliku instalacyjnego poprzez podstawowy instalator, który typowo ma lokalizację w CMS Joomla!, a co z tego wynika dodanie Facebook Like and Share button do Joomli niczym nie różni się od instalacji pluginu GTranslate, JBolo!itp. Po instalacji paczki z Facebook Like and Share button rozszerzenie zostanie z automatu dołączony do naszego panelu zarządzania Joomla!.

PS jeżeli jesteście zainteresowani o Facebook Like and Share button, polecamy odwiedzić home page twórcy niniejszego komponentu. Najłatwiej jest ją wyszukać bezpośrednio wklepując wyrażenie Facebook Like and Share button + Joomla w Google albo wykorzystać link obok: http://www.google.com/search?q=Facebook Like and Share button + Joomla

Jak usunąć komponent Facebook Like and Share button w Joomla!...

Istnieje prawdopodobieństwo, że dodatek Facebook Like and Share button okazał się być niewypałem. Prosto z mostu – chcesz szybko unicestwić go z własnej, cudownej witryny. W takim przypadku jest wyłącznie jedno rozwiązanie – odinstalowanie Facebook Like and Share button. Jak możesz tego dokonać? Dokładnie w ten sam sposób w jaki odinstalujemy GTranslate JBolo! lub JSN PowerAdmin czyli jakikolwiek inny komponent. Odwiedzamy panel administracyjny naszej stronki › w następnym kroku szukamy zakładki "rozszerzenia" › przechodzimy do karty "instalacje" › wybieramy "zarządzanie" › dalej, musimy zaznaczyć › i wybieramy „odinstaluj”. Gdy skończymy całą procedurę, wyświetli nam się raport z odinstalowania dodatku.

Jak ściągnąć Facebook Like and Share button

Najbezpieczniejszym i najwygodniejszym rozwiązaniem na pobranie każdego dodatku jest odwiedzenie oficjalnej witryny rozszerzeń CMS Joomla: https://extensions.joomla.org i kolejno wyszukanie interesującego nas rozszerzenia (czyli w tym przypadku Facebook Like and Share button) :-) extensions.joomla.org to strefa gdzie Joomlersi - bo tak mówią o sobie pasjonaci Joomla! bez ustanku aktualizują i publikują nowe rozwiązania dla Joomli - śledź ją na bieżąco!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby wskazówki na temat Facebook Like and Share button były dla Was przydatne. Jeśli jednak potrzebujesz pomocy z tym dodatkiem, albo ogólnie prowadzenie strony w internecie jest dla Ciebie czarną magią - napisz lub zadzwoń. Przedstawimy Ci lukratywną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Chcesz zlecić instalacje lub konfigurację witryny? Skontaktuj się z nami!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.