Ciutkę słów o Facebook Event

Rozszerzenie Facebook Event jest prostym przykładem , który wskazuje na to jak w kilku nieskomplikowanych ruchach otrzymać sposobność zwiększenia ilości oferowanych przez CMS Joomla zastosowań, które dotychczas nie były możliwe, lub mieliśmy z nimi przelotną znajomość. Należałoby mieć na uwadze, iż dodatki (a spośród nich np. Breezing Forms Pro lub qlform bądź właśnie Facebook Event) zezwalają na wyposażenie portalu internetowego w powyższe funkcje i treści bez potrzeby wpływania na podstawowy kod Joomla. Taki system, przy zastosowaniu należytej ostrożności i uwadze umożliwi nam "eksperymentowanie" z funkcjonalnością serwisu w miarę wygodny sposób, i co ważne - bez wiedzy związanej z programowaniem.

Implementacja Facebook Event w Joomli

Powracając do Facebook Event. Jeżeli instalacja Facebook Event wzbudza w Was obawę i czujecie, że może Was przeróść - spokojnie, nie ma co się niepokoić:). Implementacja - co przeczytamy na witrynie twórcy Facebook Event, odnosi się co do zasady do wczytania paczki instalacyjnej za pomocą zwykłego instalatora, który domyślnie znajduje się w Joomla!, a co za tym idzie instalacja Facebook Event jest dokładnie identyczne jak instalacja modułu Breezing Forms Pro, qlformitp. Po instalacji paczki z "składnikiem" Facebook Event komponent zostanie samodzielnie umiejscowiony w naszym panelu zarządzania.

PS. Jeżeli chcecie poznać więcej detali na temat Facebook Event, proponujemy "zagłębić" się w witrynę producenta opisywanego rozszerzenia. Najprościej na nią trafić wklepując wyrażenie Facebook Event + Joomla w wyszukiwarkę albo skorzystać z tego oto linku: http://google.com/search?btnI=I%27m+Feeling+Lucky&q=Facebook Event%2BJoomla%20Extension%20Documentation

A jak usunąć komponent Facebook Event ...

Jest możliwość, iż rozszerzenie Facebook Event okazał się być niewypałem. Napiszmy to wprost – chciał(a)byś szybko unicestwić go z własnej, uroczej stronyinternetowej. Na taki przypadek istnieje tylko jedno lekarstwo – odinstalowanie Facebook Event. Jak to zrealizować? Dokładnie tą samą metodą jaką odinstalujemy Breezing Forms Pro qlform lub Unite Slider czyli każdy inny komponent. Odwiedzamy panel administracyjny stronki › następnie powinniśmy odszukaćzakładkę "rozszerzenia" › klikamy w kartę "instalacje" › a z niej wybieramy "zarządzanie" › dalej, zaznaczamy komponent › i wybieramy „odinstaluj”. Po całej procedurze uzyskamy raport z odinstalowania rozszerzenia.

Skąd bezpiecznie pobrać Facebook Event

Najbezpieczniejszym i najwygodniejszym rozwiązaniem na pobranie Facebook Event będzie wejście na oficjalną stronę rozszerzeń do Systemu Zarządzania Treścią Joomla: https://extensions.joomla.org a w dalszej kolejności odszukanie interesującej nas wtyczki (czyli w tym wypadku Facebook Event) :-) extensions.joomla.org to miejsce, w którym Joomlersi - bo tak mówią o sobie pasjonaci CMS Joomla! codziennie aktualizują i dodają nowe rozwiązania dla Joomli - często ją odwiedzaj!

Liczymy, że powyższe zalecenia na temat Facebook Event będą dla Ciebie przydatne. Jeżeli jednak potrzebujesz pomocy z tym pluginem, albo ogólnie prowadzenie strony internetowej to dla Ciebie "czarna magia" - zadzwoń do nas. Pokażemy Ci świetną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Chcesz zlecić instalacje lub konfigurację strony? Skontaktuj się z nami!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.