Dodatki a system zarządzania treścią Joomla

Jeżeli jesteś osobą, która pasjonuje się CMS Joomla! bądź innymi CMS-ami (Wordpress, Drupal, itd.) to zapewne wiesz,iż najpotężniejszą przewagą nad zwykłą stroną systemów to nie System Zarządzania Treścią samoistnie, a dodatkowo stworzone dla nich programy. Jeżeli chodzi o Joomlę takimi rozszerzeniami są Komponenty (po angielsku - components). Komponenty to fundamentalne, i najbardziej złożone składowe Joomli. Liczba opisywanych rozszerzeń przeznaczonych dla Joomla! możemy liczyć nie w setkach a w co najmniej tysiącach. Warto mieć w pamięci, iż społeczność owego CMS stale rośnie przygotowując nowe, innowacyjne rozwiązania. Dla przykładu, rozszerzeniem przygotowanym z myślą o Joomla to JoomSEF, AntiCopy lubTabs and Sliders Również Wśród owych wtyczek znajdziemy komponent - ExtraWatch PRO.

  • CMS Joomla
  • Odporność na ataki
  • Fachowy CMS

Paręnaście słów o ExtraWatch PRO

Narzędzie ExtraWatch PRO to dobry sposób , który wskazuje na to jak w kilku posunięciach dostać sposobność powiększenia grona proponowanych przez CMS Joomla zastosowań jakie dotąd nie do końca zostały zawarte w podstawowej wersji, albo mieliśmy z nimi dotyczenia w ograniczonym zakresie. Należałoby mieć na uwadze, iż "suplementy" do Joomla! ( spośród nich np. JoomSEF lub AntiCopy , czy akurat ExtraWatch PRO) zezwalają na zagospodarowanie naszej portalu internetowego w powyższe funkcje i treści bez potrzeby wpływania na podstawowy kod źródłowy Joomli. Takie podejściegdy zastosujemy odpowiednią ostrożność i uwagę umożliwi nam "studiowanie" funkcjonalności rodzimego serwisu dość bezpieczny sposób, i co najistotniejsze - bez umiejętności programowania.

Jak zainstalować komponent ExtraWatch PRO w Joomla?

Powracając do ExtraWatch PRO . Jeżeli obawiacie się, że instalacja tego komponentu Was przerośnie - uspokajamy, nie ma się czego obawiać :) Implementacja - co przeczytamy na stronie twórcy ExtraWatch PRO sprowadza się w zasadzie do wgrania paczki instalacyjnej poprzez zwykły instalator domyślnie znajdujący się w Joomla. Po wgraniu paczki z ExtraWatch PRO komponent ten zostanie automatycznie dodany do naszego panelu zarządzania.

PS. Jeżeli jesteście zainteresowani szczegółami na temat komponentu ExtraWatch PRO proponujemy "zagłębić" się w stronę producenta tego rozwiązania. Najprościej na nią trafić wpisując frazę „ExtraWatch PRO” + Joomla w Google.

Pobieranie ExtraWatch PRO

Bezpiecznym i chyba najwygodniejszym rozwiązaniem na pobranie każdego rozszerzenia jest wejście na oficjalną witrynę rozszerzeń Systemu Zarządzania Treścią Joomla: https://extensions.joomla.org a następnie odszukanie interesującego nas dodatku (czyli w tym wypadku ExtraWatch PRO) :-) Strona extensions.joomla.org to miejsce gdzie community Joomli nieustannie aktualizuje i publikuje nowe rozwiązania dla Joomli - śledź ją na bieżąco!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby zalecenia na temat ExtraWatch PRO były dla Was przydatne. Jeżeli mimo to liczysz na fachową pomoc z tym pluginem, albo ogólnie prowadzenie strony internetowej jest dla Ciebie czarną magią - skontaktuj się z nami. Przedstawimy Ci atrakcyjną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Jak odinstalować komponent ExtraWatch PRO ...

Jest możliwość, iż moduł ExtraWatch PRO okazał się być niewypałem. Napiszmy to wprost – chcesz błyskawicznie usunąć go z własnej, cudownej stronyinternetowej. W takim wypadku istnieje tylko jedno lekarstwo – usunięcie z CMS ExtraWatch PRO. W jaki sposób to zrealizować? Odpowiadamy - w ten sam sposób w jaki usuniemy JoomSEF AntiCopy lub Tabs and Sliders czyli jakikolwiek komponent. Otwieramy panel zarządzania naszej strony › w następnym kroku szukamy zakładki "rozszerzenia" › klikamy w kartę "instalacje" › wybieramy "zarządzanie" › później zaznaczamy komponent › i wybieramy „odinstaluj”. Gdy skończymy całą procedurę, wyświetli nam się raport z odinstalowania pluginu.

Chcesz zlecić instalacje lub konfigurację strony? Napisz do nas!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.