Garść stwierdzeń w temacie EXP Auto

Narzędzie EXP Auto stanowi praktyczny sposób , który pokazuje na to jak w niewielu nieskomplikowanych krokach mamy możliwość wpłynąć na grono oferowanych przez CMS Joomla zastosowań jakie dotychczas nie zostały zaimplementowane, bądź mieliśmy z nimi przelotną relację. Warto pamiętać, iż dodatki ( spośród nich np. Mosets Tree lub RD-Autos Single Dealer , czy właśnie EXP Auto) pozwalają na zagospodarowanie portalu w wspomniane wyżej funkcje i treści bez konieczności ingerowania w podstawowy kod Joomli. Taka możliwość, przy zachowaniu odpowiedniej ostrożności i uwadze pozwoli nam na "eksperymentowanie" z funkcjonalnością swojego portalu w miarę bezkolizyjnyi stabilny sposób, oraz co ważne - nie jest wymagana umiejętność dotycząca pisania kodu .

Implementacja EXP Auto w CMS Joomla

Wracając do EXP Auto. Jeżeli obawiacie się, że instalacja opisywanego komponentu Was przerośnie - uspokajamy, bez obaw:). Instalacja - co przeczytamy na witrynie twórcy EXP Auto, ogranicza się w zasadzie do wczytania paczki instalacyjnej za sprawą podstawowego instalatora, który modelowo znajduje się w Joomla!, a co z tego wynika instalacja EXP Auto jest identyczne jak instalacja dodatku Mosets Tree, RD-Autos Single Dealeritp. Po instalacji folderu skompresowanego z EXP Auto rozszerzenie zostanie automatycznie umiejscowiony w panelu zarządzania.

PS jeśli ciekawią Was szczegóły na temat EXP Auto, polecamy "zagłębić" się w home page dewelopera powyższego rozwiązania. Najprościej na nią trafić bezpośrednio wpisując zwrot EXP Auto + Joomla w wyszukiwarkę albo skorzystać z poniższego linku: http://google.com/search?btnI=I%27m+Feeling+Lucky&q=EXP Auto%2BJoomla%20Extension%20Documentation

Bezpieczeństwo stosowania komponentu EXP Auto

Możliwe, iż zastanawiasz się nad bezpieczeństwem aplikacji EXP Auto. Tutaj najistotniejszą sprawą powinno być zadbanie o jego aktualność. Najprostszym zabiegiem na aktualizację EXP Auto będzie zrobienie "update" z poziomu panelu zarządzania CMS. Jeśli z jakichś względów nie jesteśmy w stanie przeprowadzić w/w aktualizacji za pomocą panelu zarządzania, to pamiętajmy, że prawie zawsze najświeższą wersję znajdziemy na stronce producenta oraz na https://extensions.joomla.org/ Przechodząc do wniosków. Zapamiętajce! Abstrahując, czy jest to rozszerzenie EXP Auto,Mosets Tree, RD-Autos Single Dealer rozwiązaniem na bezpieczeństwo jest aktualność pluginu, a przy tym również aktualność...Joomli

Skąd bezpiecznie ściągnąć EXP Auto

Bezpiecznym i chyba najwygodniejszym rozwiązaniem na pobranie każdego komponentu będzie wejście na oficjalną witrynę rozszerzeń do Systemu Zarządzania Treścią Joomla: https://extensions.joomla.org i kolejno odnalezienie interesującego nas pluginu (czyli w tym przypadku EXP Auto) :-) Strona extensions.joomla.org to obszar gdzie Joomlersi - bo tak mówią o sobie pasjonaci CMS Joomla! bez ustanku aktualizują i dodają nowe rozwiązania dla Joomli - śledź ją na bieżąco!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby wskazówki zawarte w tym artykule były dla Was przydatne. Jeżeli jednak potrzebujesz pomocy z tym dodatkiem, albo ogólnie prowadzenie strony w internecie to dla Ciebie "czarna magia" - zapraszamy do kontaktu. Przedstawimy Ci lukratywną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Chcesz zlecić instalacje lub konfigurację witryny? Skontaktuj się z nami!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.