Czas na kilka stwierdzeń na temat Estate Agent

Suplement Estate Agent to praktyczny model przedstawiającym to jak w niewielu nieskomplikowanych zabiegach mamy możliwość zwiększyć liczbę oferowanych przez CMS Joomla funkcji jakie przedtem nie do końca były wdrożone, bądź mieliśmy z nimi przelotną styczność. Należałoby mieć na uwadze, że "suplementy" do Joomla! ( spośród nich np. Ignite Gallery lub OSMap bądź właśnie Estate Agent) pozwalają na zagospodarowanie naszej witryny w wspomniane wyżej funkcje i treści bez konieczności wpływania na pierwotny kod Joomli. Taki systemgdy zastosujemy odpowiednią ostrożność i uwagę w konsekwencji pozwoli nam na "eksperymentowanie" z funkcjonalnością rodzimego portalu w miarę bezkolizyjnyi stabilny sposób, oraz co kluczowe - nie jest istotna wiedza dotycząca programowania .

Jak zainstalować Estate Agent do CMS Joomla?

Powracając do Estate Agent. Jeżeli czujecie obawę, że instalacja opisywanego pluginu Was przerośnie - wyluzujcie, bez niepokoju:). Implementacja - co jest dane nam przeczytać na stronie twórcy Estate Agent, sprowadza się co do zasady do załadowania pliku instalacyjnego poprzez standardowy instalator, który modelowo ma lokalizację w Joomla!, czyli dodanie Estate Agent do Joomli jest identyczne jak instalacja komponentu Ignite Gallery, OSMapitp. Po instalacji paczki z Estate Agent komponent zostanie samodzielnie umiejscowiony w naszym panelu zarządzania.

PS jeżeli jesteście ciekawi o Estate Agent, polecamy Wam zapoznać się z witryną twórcy powyższego dodatku. Najłatwiej jest ją wyszukać bezpośrednio wklepując wyrażenie Estate Agent + Joomla w wyszukiwarkę albo skorzystać z poniższego linku: http://www.google.com/search?q=Estate Agent + Joomla

Bezpieczeństwo używania komponentu Estate Agent

Niektórzy z Was, pewnie zastanawiają się czy komponent dla Joomla! - Estate Agent jest bezpieczny . W tym miejscu nadrzędną kwestią powinno być troska o jego aktualność. Prostym zabiegiem na aktualizację Estate Agent będzie wykonanie "update" z poziomu panelu adm. CMS. Jeśli nie jesteśmy w stanie wykonać aktualizacji poprzez panel administracyjny, to warto mieć na uwadze, że w większości przypadków, najświeższą wersję znajdziemy na stronce autora oraz na https://extensions.joomla.org/ Podsumowując. Miejcie na uwadze! Abstrahując, czy jest to dodatek Estate Agent,Ignite Gallery, OSMap rozwiązaniem na bezpieczeństwo jest aktualność programu, no i naturalnie również aktualność...Joomli

Pobieranie Estate Agent

Najbezpieczniejszym i najprostszym rozwiązaniem na pobranie Estate Agent będzie wejście na oficjalną stronę rozszerzeń Systemu Zarządzania Treścią Joomla: https://extensions.joomla.org i kolejno znalezienie interesującej nas wtyczki (czyli w tym przypadku Estate Agent) :-) extensions.joomla.org to obszar gdzie Joomlersi - bo tak mówią o sobie pasjonaci Joomla! bez przerwy aktualizują i dodają nowe rozwiązania dla Joomli - często ją odwiedzaj!

Liczymy, że powyższe informacje na temat Estate Agent będą dla Ciebie przydatne. Jeśli mimo to potrzebujesz pomocy z tym wtyczką, albo ogólnie prowadzenie strony internetowej to dla Ciebie "czarna magia" - zadzwoń do nas. Przedstawimy Ci atrakcyjną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Chcesz zlecić instalacje lub konfigurację witryny? Skontaktuj się z nami!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.