Ten kto zajmuje się CMS Joomla! lub innym CMS (Wordpress, Drupal, itp.) wie, że rzeczywistym plusem owych systemów nie jest CMS sam w sobie, a dodatkowo napisane dla nich rozszerzenia. W przypadku gdy mówimy o Joomla!, za takie rozszerzenia powinniśmy uznać Komponenty co z angielskiego po prostu tłumaczymy: components. Komponenty to podstawowe, ale przy tym najbardziej złożone segmenty Joomli. Ilość dodatków stworzonych z myślą dla Joomli zawiera się w tysiącach. Należy mieć na uwadze, że społeczność tego CMS nieustannie wzrasta i wymyśla nowe, innowacyjne rozwiązania. Posługując się przykładem: rozszerzeniem dla CMS Joomla! jest sigplus, RD-Autos Single Dealer a takżemavik Thumbnails Także Pośrodku tychże wtyczek odnajdziemy komponent - Email Marketing for VirtueMart.

Trochę wzmianek dotyczących Email Marketing for VirtueMart

Rozszerzenie Email Marketing for VirtueMart stanowi świetny sposób pokazującym to jak w kilku prostych aktach jesteśmy w stanie powiększyć liczbę oferowanych przez CMS zastosowań, które dotychczas nie do końca zostały zawarte w podstawowej wersji, lub mieliśmy z nimi dotyczenia w okrojonym zakresie. Warto mieć na uwadze, że "suplementy" do Joomla! ( wśród nich np. sigplus lub RD-Autos Single Dealer , czy akurat Email Marketing for VirtueMart) pozwalają na "udekorowanie" naszej portalu w powyższe funkcje i treści bez potrzeby wpływania na pierwotny kod źródłowy Joomli. Taki systemgdy zastosujemy należytą ostrożność i uwagę w konsekwencji umożliwi nam "studiowanie" funkcjonalności swojego serwisu w miarę bezkolizyjnyi stabilny sposób, i co najważniejsze - bez wiedzy związanej z programowaniem.

Rozszerzenie Email Marketing for VirtueMart nie ma możliwości, której poszukuję.

Co na wypadek kiedy zaimplementowanydodatek Email Marketing for VirtueMart nie posiada opcji, na której niezwykle nam zależy lub, której oczekiwaliśmy, że w nim znajdziemy? Hmm sprawa zdaje się dość prosta. Jak napomknęliśmy w powyższym akapicie, dodatki w podstawowej wersji, (przeważnie bezpłatnej) nie posiadają wszystkich funkcji. Z tego względu najprostsze rozwiązanie to sprawdzenie czy funkcja, która jest dla nas istotna nie jest czasami dostępna w wersji płatnej. Autorzy dodatków drobiazgowo opisują w specyfikacji, jakie funkcje dostępne są w wersji darmowej, a jakie extra w "komercyjnej". Zostaje nam wyszukać, czy być może to na czym nam zależy i czego poszukujemy nie istnieje w opcji płatnej.

Kolejnym sposobem jest...poszukanie odmiennego komponentu. Ponownie przypominamy – rozszerzeń do CMS Joomla! naprawdę sporo bo pare tysięcy (już ponad 8!). Dlatego prosty wniosek, że funkcje, które są przedmiotem komponentu po prostu się powtarzają. Wejdź w głąb Joomlowego świata i odnajdź plugin zbliżony do Email Marketing for VirtueMart, a być może i efektywniejszy!

Ahh tak! Nie napisaliśmy o trzecim wyjściu :). Możesz zlecić zbudowanie nowego komponentu odpowiednim ludziom, wtedy program będzie idealnie dostosowany do Twoich potrzeb. Komu przydzielić powyższą odpowiedzialną pracę? Już nie musisz dłużej szukać - znalazłeś nas! :).

Co jeszcze musisz wiedzieć?

Z jakiej strony ściągnąć Email Marketing for VirtueMart

Bezpiecznym i chyba najprostszym rozwiązaniem na pobranie każdego dodatku jest odwiedzenie oficjalnej strony rozszerzeń CMS Joomla: https://extensions.joomla.org a w dalszej kolejności wyszukanie interesującego nas pluginu (czyli w tym wypadku Email Marketing for VirtueMart) :-) extensions.joomla.org jest miejscem, w którym Joomlersi - bo tak mówią o sobie pasjonaci CMS Joomla! nieustannie aktualizują i publikują nowe rozwiązania dla Joomli - często ją odwiedzaj!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby instrukcje na temat Email Marketing for VirtueMart były dla Ciebie przydatne. Jeżeli jednak chciałbyś otrzymać fachową pomoc z tym wtyczką, albo ogólnie prowadzenie strony internetowej to dla Ciebie "czarna magia" - skontaktuj się z nami. Przedstawimy Ci lukratywną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Jak usunąć dodatek Email Marketing for VirtueMart w CMS Joomla!...

Istnieje możliwość, że komponent Email Marketing for VirtueMart nie spełnia Twoich oczekiwań. Napiszmy to wprost – chciał(a)byś szybko usunąć go z własnej, pięknej stronyinternetowej. Na taki przypadek istnieje tylko jedno rozwiązanie – usunięcie z CMS Email Marketing for VirtueMart. Jak to zrealizować? Odpowiadamy - tą samą metodą jaką odinstalujemy sigplus RD-Autos Single Dealer lub mavik Thumbnails czyli jakikolwiek inny komponent. Wchodzimy w panel administracyjny naszej stronki › w następnym kroku szukamy zakładki "rozszerzenia" › klikamy w kartę "instalacje" › wybieramy "zarządzanie" › później musimy zaznaczyć › i klikamy „odinstaluj”. Po skończonej procedurze uzyskamy raport z odinstalowania komponentu.

Nie możesz poradzić sobie z konfiguracją lub instalacją strony? Napisz do nas!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.