Garść wzmianek o EJB - Easy Joomla Backup

Dodatek EJB - Easy Joomla Backup stanowi dobry przykład opisującym to jak w kilku nieskomplikowanych posunięciach dostać sposobność powiększenia ilości oferowanych przez CMS Joomla zastosowań jakie dotąd nie do końca były wdrożone, bądź mieliśmy z nimi kontakt w okrojonym zakresie. Należałoby pamiętać, iż dodatki ( spośród nich np. JoomSEF lub AutoTweet NG , czy akurat EJB - Easy Joomla Backup) pozwalają na urządzenie naszej strony WWW w powyższe funkcje i treści bez konieczności wpływania na podstawowy kod źródłowy CMS Joomla!. Takie podejście, przy zastosowaniu ostrożności umożliwi nam "eksperymentowanie" z funkcjonalnością naszego serwisu w miarę wygodny sposób, a co ważne - bez wiedzy związanej z programowaniem.

Jak zaimplementować EJB - Easy Joomla Backup do CMS Joomla?

Jeżeli instalacja EJB - Easy Joomla Backup budzi w Was strach i przewidujecie, że Was przerasta - wyluzujcie, bez niepokoju:). Instalacja - co przeczytamy w dokumentacji EJB - Easy Joomla Backup, sprowadza się w zasadzie do załadowania paczki instalacyjnej poprzez podstawowy instalator, który typowo ma lokalizację w Joomla!, a co z tego wynika instalacja EJB - Easy Joomla Backup niczym nie różni się od instalacji pluginu JoomSEF, AutoTweet NGitp. Po instalacji paczki z EJB - Easy Joomla Backup komponent zostanie z automatu dołączony do panelu zarządzania Joomla!.

PS jeżeli chcecie poznać więcej szczegółów o EJB - Easy Joomla Backup, proponujemy Wam zapoznać się z stroną internetową dewelopera niniejszego komponentu. Najprościej na nią trafić wpisując wyrażenie EJB - Easy Joomla Backup + Joomla w Google bądź wykorzystać link poniżej: http://www.google.com/search?q=EJB - Easy Joomla Backup + Joomla

Jak usunąć dodatek EJB - Easy Joomla Backup w Joomla!...

Istnieje prawdopodobieństwo, iż komponent EJB - Easy Joomla Backup okazał się być nie tym, czego potrzebujesz. Napiszmy to wprost – chcesz błyskawicznie pozbyć się go ze swojej wspaniałej strony. W takim wypadku jest wyłącznie jedno lekarstwo – usunięcie z CMS EJB - Easy Joomla Backup. Jak to uczynić? Odpowiadamy - tą samą metodą jaką odinstalujemy JoomSEF AutoTweet NG lub iCagenda czyli każdy komponent. Odwiedzamy panel zarządzania naszej stronki › w następnym kroku szukamy zakładki "rozszerzenia" › przechodzimy do karty "instalacje" › a z niej klikamy "zarządzanie" › później musimy zaznaczyć › i klikamy „odinstaluj”. Gdy skończymy całą procedurę, wyświetli nam się komunikat z odinstalowania komponentu.

Pobieranie EJB - Easy Joomla Backup

Najbezpieczniejszym i najwygodniejszym sposobem na pobranie każdego rozszerzenia jest wejście na oficjalną stronę rozszerzeń do CMS Joomla: https://extensions.joomla.org i kolejno wyszukanie interesującego nas pluginu (czyli w tym wypadku EJB - Easy Joomla Backup) :-) Strona extensions.joomla.org jest miejscem, w którym Joomlersi - bo tak mówią o sobie pasjonaci Joomla! bez przerwy aktualizują oraz dodają nowe rozwiązania dla Joomli - bądź z nią na bieżąco!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby porady zawarte w tej publikacji były dla Was przydatne. Jeśli jednak liczysz na fachową pomoc z tym pluginem, albo ogólnie prowadzenie strony w internecie jest dla Ciebie czarną magią - zadzwoń do nas. Pokażemy Ci lukratywną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Chcesz zlecić instalacje lub konfigurację strony? Skontaktuj się z nami!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.