Trochę wzmianek na temat Editor Switcher

Editor Switcher to praktyczny przykład pokazującym to jak w kilku aktach jesteśmy w stanie powiększyć grono oferowanych przez CMS zastosowań jakie przedtem nie były wdrożone, lub mieliśmy z nimi przelotną styczność. Warto przypomnieć, iż "suplementy" do Joomla! ( spośród nich np. Art Sexy Lightbox lub JSN UniForm PRO bądź właśnie Editor Switcher) pozwalają na zagospodarowanie strony WWW w wyżej wspomniane funkcje i treści bez potrzeby wpływania na pierwotny kod Joomla. Taki system, przy zachowaniu należytej ostrożności i uwadze w konsekwencji pozwoli nam na "eksperymentowanie" z funkcjonalnością naszego portalu dość pewny sposób, oraz co ważne - nie jest konieczna wiedza dotycząca znajomości kodu .

Instalacja Editor Switcher w CMS Joomla

Jeżeli czujecie obawę, że instalacja opisywanego dodatku może Was przeróść - "relax", bez obaw:). Implementacja - co przeczytamy na witrynie twórcy Editor Switcher, kieruje się co do zasady do dodania pliku instalacyjnego za pomocą podstawowego instalatora, który normalnie jest zlokalizowany w CMS Joomla!, a więc instalacja Editor Switcher jest identyczne jak instalacja komponentu Art Sexy Lightbox, JSN UniForm PROitp. Po wgraniu folderu instalacyjnego z Editor Switcher komponent zostanie samodzielnie załadowany do panelu zarządzania Joomla!.

PS. Jeśli chcecie poznać więcej interesujących detali o Editor Switcher, polecamy Wam "zagłębić" się w witrynę twórcy niniejszego programu. Najprościej jest ją znaleźć bezpośrednio wklepując frazę Editor Switcher + Joomla w wyszukiwarkę albo skorzystać z tego oto linku: http://google.com/search?btnI=I%27m+Feeling+Lucky&q=Editor Switcher%2BJoomla%20Extension%20Documentation

W jaki sposób usunąć dodatek Editor Switcher ...

Istnieje prawdopodobieństwo, iż dodatek Editor Switcher nie spełnia Twoich oczekiwań. Napiszmy to wprost – chcesz szybko pozbyć się go z własnej, uroczej strony. W takim przypadku jest wyłącznie jedno rozwiązanie – odinstalowanie Editor Switcher. Jak tego dokonać? Dokładnie tą samą metodą jaką usuniemy Art Sexy Lightbox JSN UniForm PRO lub JSN PowerAdmin czyli każdy komponent. Otwieramy panel zarządzania stronki › w następnym kroku szukamy zakładki "rozszerzenia" › przechodzimy do karty "instalacje" › klikamy "zarządzanie" › dalej, zaznaczamy komponent › i wybieramy „odinstaluj”. Gdy skończymy całą procedurę, wyświetli nam się komunikat z odinstalowania rozszerzenia.

Pobieranie Editor Switcher

Najbezpieczniejszym i najprostszym rozwiązaniem na pobranie Editor Switcher będzie wejście na oficjalną stronę rozszerzeń Systemu Zarządzania Treścią Joomla: https://extensions.joomla.org i odnalezienie interesującego nas pluginu (czyli w tym przypadku Editor Switcher) :-) extensions.joomla.org jest miejscem gdzie populacja Joomli bez ustanku aktualizuje i dodaje nowe rozwiązania dla Joomli - często ją odwiedzaj!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby zalecenia na temat Editor Switcher były dla Ciebie przydatne. Jeśli jednak chciałbyś otrzymać fachową pomoc z tym wtyczką, albo ogólnie prowadzenie strony w internecie jest dla Ciebie czarną magią - skontaktuj się z naszą firmą. Przedstawimy Ci korzystną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Masz problem z instalacją lub konfiguracją strony? Skontaktuj się z nami!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.