Parę słów nawiązujących do EasyTube Gallery

Suplement EasyTube Gallery stanowi jasny sposób pokazującym to jak w kilku ruchach dostać sposobność zwiększenia grona oferowanych przez CMS Joomla usług jakie przedtem nie do końca zostały wdrożone, bądź mieliśmy z nimi przelotną znajomość. Warto pamiętać, iż dodatki (a wśród nich np. GTranslate lub JUX Mega Menu bądź akurat EasyTube Gallery) pozwalają na wyposażenie naszej portalu internetowego w wspomniane wyżej funkcje i treści bez konieczności ingerowania w oryginalny kod źródłowy Joomli. Takie rozwiązanie, przy zachowaniu ostrożności i uwadze w konsekwencji pozwoli nam na "eksperymentowanie" z funkcjonalnością rodzimego serwisu dość wygodny sposób, oraz co najistotniejsze - bez umiejętności programowania.

Implementacja EasyTube Gallery w Joomla

Powracając do naszego komponentu. Jeżeli czujecie strach, że instalacja opisywanego pluginu może Was przeróść - wyluzujcie, nie ma się czego obawiać:). Implementacja - co jest dane nam przeczytać specyfikacji suplementu EasyTube Gallery, praktycznie sprowadza się do dodania paczki instalacyjnej za sprawą zwykłego instalatora, który ma lokalizację w Joomla!, a co za tym idzie dodanie EasyTube Gallery do Joomli jest takie samo jak instalacja pluginu GTranslate, JUX Mega Menuitp. Po wgraniu folderu instalacyjnego z komponentem EasyTube Gallery komponent zostanie samoistnie dodany do panelu zarządzania Joomla!.

PS jeśli macie ochotę poznać więcej szczegółów o EasyTube Gallery, polecamy odwiedzić witrynę dewelopera powyższego dodatku. Najłatwiej jest ją wyszukać bezpośrednio wklepując zwrot EasyTube Gallery + Joomla w Google bądź wykorzystać link poniżej: http://www.google.com/search?q=EasyTube Gallery + Joomla

W jaki sposób usunąć dodatek EasyTube Gallery ...

Jest możliwość, iż plugin EasyTube Gallery nie spełnia Twoich oczekiwań. Powiedzmy sobie wprost – chcesz błyskawicznie unicestwić go z własnej, niepowtarzalnej stronyinternetowej. Na taki przypadek jest wyłącznie jedno rozwiązanie – odinstalowanie EasyTube Gallery. Jak to zrealizować? Dokładnie w ten sam sposób w jaki usuniemy GTranslate JUX Mega Menu lub Simple Picture Slideshow czyli każdy inny komponent. Odwiedzamy panel zarządzania naszej stronki › następnie odnajdujemyzakładkę "rozszerzenia" › przechodzimy do karty "instalacje" › a z niej wybieramy "zarządzanie" › dalej, zaznaczamy komponent › i wybieramy „odinstaluj”. Gdy skończymy całą procedurę, wyświetli nam się komunikat z odinstalowania rozszerzenia.

Z jakiej strony ściągnąć EasyTube Gallery

Bezpiecznym i chyba najprostszym sposobem na pobranie każdego rozszerzenia będzie odwiedzenie oficjalnej witryny rozszerzeń CMS Joomla: https://extensions.joomla.org i kolejno odszukanie interesującej nas wtyczki (czyli w tym przypadku EasyTube Gallery) :-) extensions.joomla.org to miejsce, w którym Joomlersi - bo tak mówią o sobie pasjonaci CMS Joomla! codziennie aktualizują oraz dodają nowe rozwiązania dla Joomli - bądź z nią na bieżąco!

Liczymy na to, że przekazane przez nas sugestie na temat EasyTube Gallery będą dla Ciebie przydatne. Jeśli jednak liczysz na fachową pomoc z tym dodatkiem, albo ogólnie prowadzenie strony w internecie jest dla Ciebie czarną magią - skontaktuj się z nami. Pokażemy Ci lukratywną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Chcesz zlecić konfigurację lub instalację witryny? Napisz do nas!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.