Trochę słów dotyczących Easy Paypal

Rozszerzenie Easy Paypal stanowi świetny przykład przedstawiającym to jak w kilku krokach jesteśmy w stanie powiększyć grono proponowanych przez CMS Joomla funkcji, które dotąd nie zostały zaimplementowane, lub mieliśmy z nimi przelotną relację. Warto pamiętać, że "suplementy" do Joomla! (a wśród nich np. RSForm! Pro lub ActiveHelper LiveHelp , czy akurat Easy Paypal) pozwalają na urządzenie witryny w wyżej wspomniane funkcje i treści bez potrzeby ingerowania w pierwotny kod CMS Joomla!. Taki sposóbgdy zastosujemy należytą ostrożność i uwagę pozwoli nam na "studiowanie" funkcjonalności rodzimego serwisu w miarę bezpieczny sposób, oraz co kluczowe - nie jest istotna wiedza związana z znajomością kodu .

Procedura instalacji Easy Paypal

Jeżeli obawiacie się, że instalacja rozszerzenia może Was przeróść - uspokajamy, nie ma obaw:). Instalacja - co jest dane nam przeczytać w dokumentacji Easy Paypal, ogranicza się w zasadzie do wczytania paczki instalacyjnej za pomocą podstawowego instalatora, który normalnie ma lokalizację w Joomla!, czyli dodanie Easy Paypal do Joomli niczym nie różni się od instalacji dodatku RSForm! Pro, ActiveHelper LiveHelpitp. Po instalacji folderu instalacyjnego z Easy Paypal komponent zostanie z automatu osadzony w naszym panelu zarządzania.

PS jeżeli macie ochotę poznać więcej szczegółów na temat Easy Paypal, polecamy Wam odwiedzić witrynę autora tego programu. Najłatwiej na nią trafić bezpośrednio wpisując frazę Easy Paypal + Joomla w Google bądź skorzystać z poniższego linku: http://google.com/search?btnI=I%27m+Feeling+Lucky&q=Easy Paypal%2BJoomla%20Extension%20Documentation

Bezpieczeństwo używania Easy Paypal

Możliwe, że zastanawiasz się nad tym czy komponent dla Joomla! - Easy Paypal jest bezpieczny . W tym miejscu ważną sprawą powinno być dbanie o jego aktualność. Najprostszym sposobem na aktualizację Easy Paypal to przeprowadzenie "update" z poziomu panelu adm. CMS. W sytuacji, gdy nie możemy przeprowadzić w/w aktualizacji poprzez panel zarządzania, to warto mieć na uwadze, że w większości przypadków, najświeższą wersję znajdziemy na stronie internetowej dewelopera oraz na https://extensions.joomla.org/ Przechodząc do wniosków. Pamiętajcie! Abstrahując, czy jest to dodatek Easy Paypal,RSForm! Pro, ActiveHelper LiveHelp rozwiązaniem na bezpieczeństwo jest aktualność aplikacji, ale również aktualność...CMS Joomla!

Skąd bezpiecznie pobrać Easy Paypal

Najbezpieczniejszym i najwygodniejszym rozwiązaniem na pobranie każdego komponentu będzie wejście na oficjalną witrynę rozszerzeń do CMS Joomla: https://extensions.joomla.org a w dalszej kolejności znalezienie interesującej nas wtyczki (czyli w tym przypadku Easy Paypal) :-) Strona extensions.joomla.org to strefa gdzie Joomlersi - bo tak mówią o sobie pasjonaci CMS Joomla! bez przerwy aktualizują i dodają nowe rozwiązania dla Joomli - bądź z nią na bieżąco!

Liczymy, że powyższe informacje na temat Easy Paypal będą dla Ciebie przydatne. Jednakże jeśli mimo to liczysz na fachową pomoc z tym wtyczką, albo ogólnie prowadzenie strony w internecie to dla Ciebie "czarna magia" - zapraszamy do kontaktu. Przedstawimy Ci świetną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Chcesz zlecić instalacje lub konfigurację witryny? Napisz do nas!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.