Ciutkę informacji nawiązujących do Easy Open Graph

Rozszerzenie Easy Open Graph to ciekawy model na to jak w niewielu nieskomplikowanych aktach mamy możliwość wpłynąć na ilość proponowanych przez CMS Joomla zastosowań jakie dotychczas nie do końca zostały zawarte w podstawowej wersji, albo mieliśmy z nimi przelotną relację. Warto mieć na uwadze, iż dodatki (a wśród nich np. Perfect Ajax Popup Contact Form lub RD e-Tickets bądź właśnie Easy Open Graph) zezwalają na urządzenie strony WWW w wyżej wspomniane funkcje i treści bez konieczności ingerowania w pierwotny kod Joomla. Taki sposóbgdy zachowamy odpowiednią ostrożność i uwagę umożliwi nam "studiowanie" funkcjonalności własnego portalu dość bezkolizyjnyi stabilny sposób, i co najważniejsze - nie jest istotna umiejętność związana z znajomością kodu .

Implementacja Easy Open Graph w CMS Joomla

Powracając do naszego komponentu. Jeżeli obawiacie się, że instalacja opisywanego dodatku Was przerośnie - wyluzujcie, nie ma się czego obawiać:). Implementacja - co możemy przeczytać specyfikacji dodatku Easy Open Graph, sprowadza się w zasadzie do dodania archiwum instalacyjnego za pomocą standardowego instalatora, który normalnie jest zlokalizowany w Joomla!, a co za tym idzie instalacja Easy Open Graph w niczym nie jest różna od instalacji komponentu Perfect Ajax Popup Contact Form, RD e-Ticketsitp. Po instalacji folderu skompresowanego z Easy Open Graph komponent zostanie z automatu dołączony do naszego panelu zarządzania Joomla!.

PS. Jeżeli jesteście zainteresowani o Easy Open Graph, proponujemy zapoznać się z stroną producenta opisywanego komponentu. Najprościej jest ją znaleźć bezpośrednio wklepując zwrot Easy Open Graph + Joomla w wyszukiwarkę albo wykorzystać link poniżej: http://www.google.com/search?q=Easy Open Graph + Joomla

Bezpieczeństwo użytkowania komponentu Easy Open Graph

Niektórzy z Was, pewnie zastanawiają się czy komponent - Easy Open Graph jest bezpieczny . W tym miejscu przewodnią sprawą jest zadbanie o jego aktualność. Bezproblemowym zabiegiem na aktualizację Easy Open Graph będzie zrobienie "update" z poziomu panelu administracyjnego CMS. Jeżeli z jakichś względów nie możemy wykonać aktualizacji za pomocą panelu zarządzania, to warto mieć na uwadze, że w większości przypadków, najnowszą wersję odnajdziemy na stronce twórcy oraz na https://extensions.joomla.org/ Przechodząc do wniosków. Zapamiętajce! Abstrahując, czy jest to dodatek Easy Open Graph,Perfect Ajax Popup Contact Form, RD e-Tickets receptą na bezpieczeństwo jest aktualność pluginu, no i bezsprzecznie również aktualność...Joomli

Skąd bezpiecznie pobrać Easy Open Graph

Bezpiecznym i chyba najprostszym sposobem na pobranie każdego rozszerzenia będzie odwiedzenie oficjalnej strony rozszerzeń Systemu Zarządzania Treścią Joomla: https://extensions.joomla.org i odszukanie interesującej nas wtyczki (czyli w tym przypadku Easy Open Graph) :-) extensions.joomla.org jest miejscem, w którym populacja Joomli bez ustanku aktualizuje i dodaje nowe rozwiązania dla Joomli - śledź ją na bieżąco!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby wskazówki na temat Easy Open Graph były dla Was przydatne. Jeżeli jednak potrzebujesz pomocy z tym dodatkiem, albo ogólnie prowadzenie strony internetowej jest dla Ciebie czarną magią - skontaktuj się z naszą agencją interaktywną. Przedstawimy Ci lukratywną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Nie możesz poradzić sobie z konfiguracją lub instalacją strony? Napisz do nas!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.