Ciutkę słów o Easy Like and Share Lite

Narzędzie Easy Like and Share Lite jest interesującym modelem wyjaśniającym to jak w kilku prostych posunięciach dostać możliwość powiększenia liczby oferowanych przez CMS zastosowań, które przedtem nie zostały zaimplementowane, bądź mieliśmy z nimi kontakt w ograniczonym zakresie. Warto mieć na uwadze, iż "suplementy" do Joomla! ( wśród nich np. ARK Editor lub Sponsor Wall bądź akurat Easy Like and Share Lite) zezwalają na zagospodarowanie portalu internetowego w wspomniane wyżej funkcje i treści bez potrzeby wpływania na oryginalny kod Joomla. Takie wyjściegdy zachowamy należytą ostrożność i uwagę umożliwi nam "badanie" funkcjonalności portalu dość wygodny sposób, oraz co kluczowe - bez znajomości zasad programowania.

Instalacja Easy Like and Share Lite w Joomli

Jeżeli czujecie strach, że instalacja opisywanego komponentu Was przerośnie - wyluzujcie, nie ma co się niepokoić:). Implementacja - co jest dane nam przeczytać specyfikacji programu Easy Like and Share Lite, co do zasady ogranicza się do dodania archiwum instalacyjnego za sprawą standardowego instalatora, który typowo jest zlokalizowany w CMS Joomla!, a co za tym idzie instalacja Easy Like and Share Lite jest identyczne jak instalacja modułu ARK Editor, Sponsor Wallitp. Po instalacji paczki z rozszerzeniem Easy Like and Share Lite komponent zostanie z automatu załadowany do panelu zarządzania Joomla!.

PS jeżeli jesteście zainteresowani na temat Easy Like and Share Lite, polecamy Wam "zagłębić" się w stronę twórcy tego programu. Najłatwiej na nią trafić bezpośrednio wklepując zwrot Easy Like and Share Lite + Joomla w Google bądź wykorzystać link obok: http://google.com/search?btnI=I%27m+Feeling+Lucky&q=Easy Like and Share Lite%2BJoomla%20Extension%20Documentation

Bezpieczeństwo stosowania Easy Like and Share Lite

Może niektórzy z Was zastanawiają się nad tym czy komponent dla CMS Joomla! - Easy Like and Share Lite jest bezpieczny . W tym miejscu istotną kwestią jest zadbanie o jego aktualność. Najprostszym zabiegiem na aktualizację Easy Like and Share Lite to wykonanie "update" z poziomu panelu zarządzania CMS. W sytuacji, gdy nie możemy wykonać w/w aktualizacji poprzez panel zarządzania, to warto mieć na uwadze, że prawie zawsze najświeższą wersję odnajdziemy na stronce dewelopera oraz na https://extensions.joomla.org/ Podsumowując. Miejcie na uwadze! Niezależnie, czy jest to dodatek Easy Like and Share Lite,ARK Editor, Sponsor Wall rozwiązaniem na bezpieczeństwo jest aktualność wtyczki, no i bezsprzecznie również aktualność...Joomli

Skąd bezpiecznie ściągnąć Easy Like and Share Lite

Najbezpieczniejszym i najwygodniejszym rozwiązaniem na pobranie każdego dodatku jest wejście na oficjalną witrynę rozszerzeń do CMS Joomla: https://extensions.joomla.org a w dalszej kolejności odszukanie interesującej nas wtyczki (czyli w tym przypadku Easy Like and Share Lite) :-) extensions.joomla.org jest miejscem, w którym populacja Joomla! nieustannie aktualizuje i publikuje nowe rozwiązania dla Joomli - śledź ją na bieżąco!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby sugestie zawarte w tym artykule były dla Was przydatne. Jeżeli mimo to chciałbyś otrzymać fachową pomoc z tym dodatkiem, albo ogólnie prowadzenie strony internetowej to dla Ciebie "czarna magia" - skontaktuj się z naszą agencją interaktywną. Pokażemy Ci korzystną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Chcesz zlecić konfigurację lub instalację strony? Skontaktuj się z nami!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.