Paręnaście stwierdzeń o Easy Language

Suplement Easy Language stanowi idealny model wskazującym na to jak w niewielu krokach jesteśmy w stanie wpłynąć na liczbę oferowanych przez CMS usług, które dotychczas nie zostały zaimplementowane, lub mieliśmy z nimi przelotną znajomość. Warto pamiętać, iż "suplementy" do Joomla! (a spośród nich np. Fox Contact Form lub Phoca Guestbook , czy akurat Easy Language) zezwalają na wyposażenie witryny w powyższe funkcje i treści bez potrzeby ingerowania w oryginalny kod źródłowy Joomla. Taka możliwośćgdy zachowamy odpowiednią ostrożność i uwagę w konsekwencji umożliwi nam "studiowanie" funkcjonalności własnego portalu dość wygodny sposób, oraz co najistotniejsze - nie jest potrzebna wiedza dotycząca pisania kodu .

W jaki sposób zaimplementować Easy Language w Joomla?

Jeżeli macie obawę, że instalacja opisywanego komponentu Was przerośnie - uspokajamy, bez niepokoju:). Instalacja - co jest dane nam przeczytać specyfikacji programu Easy Language, sprowadza się co do zasady do wczytania paczki instalacyjnej za pomocą podstawowego instalatora, który normalnie znajduje się w Joomla!, a więc dodanie Easy Language do Joomli jest dokładnie identyczne jak instalacja komponentu Fox Contact Form, Phoca Guestbookitp. Po wgraniu paczki z rozszerzeniem Easy Language komponent zostanie z automatu dodany do naszego panelu zarządzania Joomla!.

PS jeżeli ciekawią Was detale o Easy Language, proponujemy "zagłębić" się w witrynę dewelopera niniejszego komponentu. Najłatwiej na nią trafić wpisując wyrażenie Easy Language + Joomla w Google albo wykorzystać link obok: http://www.google.com/search?q=Easy Language + Joomla

Bezpieczeństwo używania rozszerzenia Easy Language

Możliwe, że zastanawiasz się nad tym czy komponent dla Joomla! - Easy Language jest bezpieczny . Tutaj przewodnią kwestią zdaje się być zadbanie o jego aktualność. Prostym zabiegiem aktualizacji Easy Language będzie przeprowadzenie "update" z poziomu panelu administracyjnego CMS. W sytuacji, gdy nie jesteśmy w stanie wykonać wyżej wymienionej aktualizacji za pomocą panelu zarządzania, to warto mieć na uwadze, że w większości przypadków, najaktualniejszą wersję odnajdziemy na stronie internetowej dewelopera oraz na https://extensions.joomla.org/ Podsumowując. Zapamiętajce! Abstrahując, czy jest to rozszerzenie Easy Language,Fox Contact Form, Phoca Guestbook receptą na bezpieczeństwo jest aktualność rozszerzenia, no i oczywiście również aktualność...Joomli

Pobieranie Easy Language

Bezpiecznym i chyba najwygodniejszym sposobem na pobranie Easy Language będzie wejście na oficjalną stronę rozszerzeń CMS Joomla: https://extensions.joomla.org i kolejno odszukanie interesującego nas pluginu (czyli w tym przypadku Easy Language) :-) extensions.joomla.org jest miejscem gdzie Joomlersi - bo tak mówią o sobie pasjonaci CMS Joomla! codziennie aktualizują i dodają nowe rozwiązania dla Joomli - bądź z nią na bieżąco!

Mamy nadzieję, że przekazane przez nas podpowiedzi na temat Easy Language będą dla Was przydatne. Jeśli jednak chciałbyś otrzymać fachową pomoc z tym pluginem, albo ogólnie prowadzenie strony internetowej jest dla Ciebie czarną magią - zapraszamy do kontaktu. Przedstawimy Ci świetną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Chcesz zlecić instalacje lub konfigurację witryny? Skontaktuj się z nami!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.