Rozszerzenia a system zarządzania treścią Joomla

Jeśli uważasz się za osobę, która skupia się na CMS Joomla! albo innymi CMS-ami (Wordpress, Drupal, itd.) to doskonale wiesz,iż realnym plusem owych systemów nie jest System Zarządzania Treścią sam w sobie, a specjalnie opracowane dla nich aplikacje. Jeżeli mówimy o Joomla!, takimi dodatkami są Komponenty (po angielsku - components). Komponent to podstawowy, ale nader złożony składnik do Joomla. Liczba dodatków przeznaczonych z myślą dla Joomla! z pewnością zawiera się w kilku tysiącach. Należy wiedzieć, iż społeczność tego CMS systematycznie rośnie i publikuje nowe ikreatywne rozwiązania. Posługując się przykładem: komponentem dla Joomla to JoomSEF, BlastChat bądźFacebook Wall Feeds Także Wśród tychże pluginów jesteśmy w stanie znaleźć komponent - Easy Joomla Paypal.

  • CMS Joomla
  • Odporność na ataki
  • Fachowy system

Trochę stwierdzeń nawiązujących do Easy Joomla Paypal

Rozszerzenie Easy Joomla Paypal jest świetnym modelem oddającym to jak w paru prostych posunięciach mamy możliwość powiększyć liczbę oferowanych przez CMS usług jakie dotychczas nie zostały zaimplementowane, lub mieliśmy z nimi dotyczenia w okrojonym zakresie. Należałoby pamiętać, iż "suplementy" do Joomla! ( spośród nich np. JoomSEF lub BlastChat bądź akurat Easy Joomla Paypal) pozwalają na zagospodarowanie naszej portalu internetowego w wyżej wspomniane funkcje i treści bez konieczności ingerowania w podstawowy kod źródłowy Joomla. Takie rozwiązanie, przy zachowaniu odpowiedniej ostrożności i uwadze w konsekwencji umożliwi nam "studiowanie" funkcjonalności swojego serwisu w miarę pewny sposób, i co najważniejsze - bez wiedzy związanej z programowaniem.

Jak zainstalować komponent Easy Joomla Paypal w Joomla?

Powracając do Easy Joomla Paypal . Jeżeli obawiacie się, że instalacja tego komponentu Was przerośnie - uspokajamy, nie ma się czego obawiać :) Implementacja - co przeczytamy na stronie twórcy Easy Joomla Paypal sprowadza się w zasadzie do wgrania paczki instalacyjnej poprzez zwykły instalator domyślnie znajdujący się w Joomla. Po wgraniu paczki z Easy Joomla Paypal komponent ten zostanie automatycznie dodany do naszego panelu zarządzania.

PS. Jeżeli jesteście zainteresowani szczegółami na temat komponentu Easy Joomla Paypal proponujemy "zagłębić" się w stronę producenta tego rozwiązania. Najprościej na nią trafić wpisując frazę „Easy Joomla Paypal” + Joomla w Google.

Skąd bezpiecznie pobrać Easy Joomla Paypal

Bezpiecznym i chyba najwygodniejszym sposobem na pobranie Easy Joomla Paypal jest odwiedzenie oficjalnej strony rozszerzeń do CMS Joomla: https://extensions.joomla.org a w dalszej kolejności wyszukanie interesującego nas dodatku (czyli w tym przypadku Easy Joomla Paypal) :-) Strona extensions.joomla.org to miejsce gdzie populacja Joomla! bez ustanku aktualizuje i zamieszcza nowe rozwiązania dla Joomli - bądź z nią na bieżąco!

Liczymy na to, że przekazane przez nas porady na temat Easy Joomla Paypal będą dla Ciebie przydatne. Jeżeli mimo to potrzebujesz pomocy z tym pluginem, albo ogólnie prowadzenie strony w internecie to dla Ciebie "czarna magia" - napisz lub zadzwoń. Pokażemy Ci atrakcyjną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Bezpieczeństwo korzystania z Easy Joomla Paypal

Niektórzy z Was, pewnie zastanawiają się nad bezpieczeństwem aplikacji Easy Joomla Paypal. W tym miejscu kardynalną kwestią zdaje się być zadbanie o jego aktualność. Bezproblemowym zabiegiem aktualizacji Easy Joomla Paypal będzie przeprowadzenie "update" z poziomu panelu administracyjnego CMS. W przypadku, gdy nie możemy wykonać w/w aktualizacji za pomocą panelu zarządzania, to warto mieć na uwadze, że prawie zawsze najświeższą wersję odnajdziemy na stronce twórcy oraz na https://extensions.joomla.org/ Podsumowując. Miejcie na uwadze! Abstrahując, czy jest to dodatek Easy Joomla Paypal,JoomSEF, BlastChat rozwiązaniem na bezpieczeństwo jest aktualność pluginu, a przy tym również aktualność...CMS Joomla!

Chcesz zlecić konfigurację lub instalację strony? Zadzwoń do nas!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.