Nieco informacji nawiązujących do Easy Folder Listing Pro

Suplement Easy Folder Listing Pro to idealny wzór pokazującym to jak w paru zabiegach jesteśmy w stanie zwiększyć liczbę oferowanych przez CMS usług, które dotychczas nie do końca zostały zaimplementowane, albo mieliśmy z nimi styczność w okrojonym zakresie. Warto mieć na uwadze, iż "suplementy" do Joomla! (a spośród nich np. EasyBlog lub JBolo! , czy właśnie Easy Folder Listing Pro) pozwalają na "udekorowanie" naszej witryny internetowej w wspomniane wyżej funkcje i treści bez potrzeby ingerowania w podstawowy kod Joomla. Taka strategiagdy zastosujemy odpowiednią ostrożność i uwagę pozwoli nam na "studiowanie" funkcjonalności portalu w miarę pewny sposób, oraz co kluczowe - bez wiedzy związanej z programowaniem.

Instalacja Easy Folder Listing Pro w Joomli

Wracając do rozszerzenia Easy Folder Listing Pro. Jeżeli czujecie strach, że instalacja komponentu może Was przeróść - wyluzujcie, bez niepokoju:). Instalacja - co przeczytamy specyfikacji suplementu Easy Folder Listing Pro, sprowadza się w zasadzie do załadowania paczki instalacyjnej za sprawą standardowego instalatora, który domyślnie jest zlokalizowany w Joomla!, a co z tego wynika instalacja Easy Folder Listing Pro jest identyczne jak instalacja modułu EasyBlog, JBolo!itp. Po instalacji folderu skompresowanego z Easy Folder Listing Pro rozszerzenie zostanie samoistnie dodany do panelu zarządzania Joomla!.

PS. Jeśli macie ochotę poznać więcej detali na temat Easy Folder Listing Pro, polecamy Wam odwiedzić home page twórcy niniejszego komponentu. Najprościej jest ją wyszukać bezpośrednio wpisując zwrot Easy Folder Listing Pro + Joomla w wyszukiwarkę albo skorzystać z poniższego linku: http://google.com/search?btnI=I%27m+Feeling+Lucky&q=Easy Folder Listing Pro%2BJoomla%20Extension%20Documentation

Bezpieczne używanie rozszerzenia Easy Folder Listing Pro

Niektórzy z Was, pewnie zastanawiają się czy komponent - Easy Folder Listing Pro jest bezpieczny . Tutaj istotną sprawą zdaje się być pamiętanie o jego aktualności. Prostym zabiegiem na aktualizację Easy Folder Listing Pro będzie wykonanie "update" z poziomu panelu zarządzania CMS. W sytuacji, gdy nie jesteśmy w stanie wykonać w/w aktualizacji za pomocą panelu zarządzania, to pamiętajmy, że w większości przypadków, najświeższą wersję odnajdziemy na stronie internetowej producenta oraz na https://extensions.joomla.org/ Przechodząc do wniosków. Miejcie na uwadze! Niezależnie, czy jest to dodatek Easy Folder Listing Pro,EasyBlog, JBolo! rozwiązaniem na bezpieczeństwo jest aktualność pluginu, no i bezsprzecznie również aktualność...CMS Joomla!

Pobieranie Easy Folder Listing Pro

Bezpiecznym i chyba najprostszym sposobem na pobranie Easy Folder Listing Pro jest wejście na oficjalną stronę rozszerzeń Systemu Zarządzania Treścią Joomla: https://extensions.joomla.org a w dalszej kolejności znalezienie interesującego nas dodatku (czyli w tym wypadku Easy Folder Listing Pro) :-) extensions.joomla.org to miejsce gdzie populacja Joomla! bez przerwy aktualizuje i publikuje nowe rozwiązania dla Joomli - często ją odwiedzaj!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby porady na temat Easy Folder Listing Pro były dla Ciebie przydatne. Jeśli mimo to odczuwasz potrzebę fachowej pomocy z tym wtyczką, albo ogólnie prowadzenie strony internetowej jest dla Ciebie czarną magią - napisz lub zadzwoń. Pokażemy Ci lukratywną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Nie możesz poradzić sobie z konfiguracją lub instalacją strony? Napisz do nas!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.