Komponenty a CMS Joomla

Jeśli uważasz się za osobę, która jest pasjonatem CMS Joomla! i innymi CMS-ami (Wordpress, Drupal, itp.) to doskonale wiesz,że rzeczywistą potęgą owych programów nie jest CMS samoistnie, a dodatkowo wykreowane dla nich rozszerzenia. Dla CMS Joomla! za takie suplementy należy uznać Komponenty (po ang. components). Komponenty to elementarne, ale przy tym najbardziej skomplikowane częsci CMS Joomla!. Liczba pluginów stworzonych dla CMS Joomla! z pewnością mieści się w paru tysiącach. Należy mieć w pamięci, że społeczność opisywanego Systemu Zarządzania Treścią ciągle wzrasta przygotowując nowe, innowacyjne rozwiązania. Posługując się przykładem: komponentem dla Joomla to EasyBlog, Quiz Deluxe lubMembership Pro Również Pośrodku tych pluginów mamy możliwość znaleźć komponent - Easy File Uploader.

  • CMS Joomla
  • Bezpieczeństwo
  • Wysokiej jakości system

Trochę zdań nawiązujących do Easy File Uploader

Narzędzie Easy File Uploader jest oczywistym "okazem" na to jak w paru prostych zabiegach mamy możliwość wpłynąć na grono oferowanych przez CMS usług jakie przedtem nie do końca były dostępne, bądź mieliśmy z nimi przelotną znajomość. Warto przypomnieć, że dodatki ( spośród nich np. EasyBlog lub Quiz Deluxe , czy akurat Easy File Uploader) zezwalają na wyposażenie portalu w powyższe funkcje i treści bez potrzeby wpływania na pierwotny kod CMS Joomla!. Taka możliwość, przy zachowaniu ostrożności umożliwi nam "eksperymentowanie" z funkcjonalnością własnego serwisu dość pewny sposób, oraz co istotne - nie jest potrzebna wiedza dotycząca pisania kodu .

Jak zainstalować komponent Easy File Uploader w Joomla?

Powracając do Easy File Uploader . Jeżeli obawiacie się, że instalacja tego komponentu Was przerośnie - uspokajamy, nie ma się czego obawiać :) Implementacja - co przeczytamy na stronie twórcy Easy File Uploader sprowadza się w zasadzie do wgrania paczki instalacyjnej poprzez zwykły instalator domyślnie znajdujący się w Joomla. Po wgraniu paczki z Easy File Uploader komponent ten zostanie automatycznie dodany do naszego panelu zarządzania.

PS. Jeżeli jesteście zainteresowani szczegółami na temat komponentu Easy File Uploader proponujemy "zagłębić" się w stronę producenta tego rozwiązania. Najprościej na nią trafić wpisując frazę „Easy File Uploader” + Joomla w Google.

Skąd bezpiecznie ściągnąć Easy File Uploader

Bezpiecznym i chyba najwygodniejszym rozwiązaniem na pobranie Easy File Uploader będzie odwiedzenie oficjalnej witryny rozszerzeń CMS Joomla: https://extensions.joomla.org i kolejno znalezienie interesującego nas dodatku (czyli w tym wypadku Easy File Uploader) :-) Strona extensions.joomla.org to miejsce gdzie Joomlersi - bo tak mówią o sobie pasjonaci Joomla! codziennie aktualizują oraz publikują nowe rozwiązania dla Joomli - często ją odwiedzaj!

Mamy nadzieję, że przekazane przez nas porady na temat Easy File Uploader będą dla Ciebie przydatne. Jednakże jeśli mimo to liczysz na fachową pomoc z tym pluginem, albo ogólnie prowadzenie strony internetowej jest dla Ciebie czarną magią - napisz lub zadzwoń. Pokażemy Ci atrakcyjną ofertę opieki nad CMS Joomla!

W jaki sposób odinstalować dodatek Easy File Uploader ...

Jest możliwość, że rozszerzenie Easy File Uploader okazał się być nie tym, czego potrzebujesz. Powiedzmy sobie szczerze – chciał(a)byś jak najszybciej unicestwić go ze swojej uroczej witryny. W takim wypadku jest tylko jedno rozwiązanie – odinstalowanie Easy File Uploader. Jak tego dokonać? Dokładnie tą samą metodą jaką odinstalujemy EasyBlog Quiz Deluxe lub Membership Pro czyli każdy komponent. Otwieramy panel zarządzania stronki › następnie odzszukujemyzakładkę "rozszerzenia" › klikamy w kartę "instalacje" › a z niej wybieramy "zarządzanie" › później musimy zaznaczyć › i wybieramy „odinstaluj”. Gdy skończymy całą procedurę, wyświetli nam się raport z odinstalowania rozszerzenia.

Chcesz zlecić konfigurację lub instalację witryny? Zadzwoń do nas!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.