Rozszerzenia a Joomla

Jeżeli jesteś osobą, która jest pasjonatem Joomla! i innymi CMS-ami (Wordpress, Drupal, Prestashop itd.) to doskonale wiesz,iż prawdziwym plusem owych programów to nie CMS per se, a specjalnie wykreowane dla nich moduły. Dla CMS Joomla! za takie dodatki należy uznać Komponenty co z angielskiego po prostu tłumaczymy: components. Komponent to kluczowy, jednakowoż nader zaawansowany składnik do Joomli. Grono wspomnianych dodatków stworzonych dla Joomli z pewnością zawiera się nie w setkach a w co najmniej tysiącach. Warto wiedzieć, iż społeczność owego CMS bez przerwy wzrasta i przygotowuje nowe, innowacyjne rozwiązania. Na przykład komponentem dla CMS Joomla! jest Attachments, RD-Autos Single Dealer a takżeUnite Slider Także Wśród tych programów mamy możliwość odnaleźć komponent - Dynamic404.

  • CMS Joomla
  • Odporność na ataki
  • Profesjonalny kod

Pora na kilka zdań o Dynamic404

Suplement Dynamic404 stanowi oryginalny wzór , który pokazuje na to jak w kilku zabiegach otrzymać możliwość zwiększenia ilości oferowanych przez CMS funkcji, które dotychczas nie zostały zaimplementowane, bądź mieliśmy z nimi styczność w ograniczonym zakresie. Należałoby mieć na uwadze, iż "suplementy" do Joomla! (a wśród nich np. Attachments lub RD-Autos Single Dealer bądź właśnie Dynamic404) pozwalają na zagospodarowanie naszej portalu w wspomniane wyżej funkcje i treści bez potrzeby ingerowania w oryginalny kod Joomli. Takie rozwiązaniegdy zachowamy odpowiednią ostrożność i uwagę w konsekwencji pozwoli nam na "eksperymentowanie" z funkcjonalnością rodzimego serwisu dość bezpieczny sposób, a co ważne - bez znajomości zasad programowania.

Jak zainstalować komponent Dynamic404 w Joomla?

Powracając do Dynamic404 . Jeżeli obawiacie się, że instalacja tego komponentu Was przerośnie - uspokajamy, nie ma się czego obawiać :) Implementacja - co przeczytamy na stronie twórcy Dynamic404 sprowadza się w zasadzie do wgrania paczki instalacyjnej poprzez zwykły instalator domyślnie znajdujący się w Joomla. Po wgraniu paczki z Dynamic404 komponent ten zostanie automatycznie dodany do naszego panelu zarządzania.

PS. Jeżeli jesteście zainteresowani szczegółami na temat komponentu Dynamic404 proponujemy "zagłębić" się w stronę producenta tego rozwiązania. Najprościej na nią trafić wpisując frazę „Dynamic404” + Joomla w Google.

Jak ściągnąć Dynamic404

Bezpiecznym i chyba najwygodniejszym sposobem na pobranie każdego komponentu będzie wejście na oficjalną witrynę rozszerzeń do CMS Joomla: https://extensions.joomla.org i odszukanie interesującego nas pluginu (czyli w tym przypadku Dynamic404) :-) Strona extensions.joomla.org to strefa gdzie społeczeństwo Joomla! bez przerwy aktualizuje i dodaje nowe rozwiązania dla Joomli - bądź z nią na bieżąco!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby porady zawarte w tej publikacji były dla Ciebie przydatne. Jeżeli mimo to chciałbyś otrzymać fachową pomoc z tym wtyczką, albo ogólnie prowadzenie strony internetowej to dla Ciebie "czarna magia" - zadzwoń do nas. Pokażemy Ci atrakcyjną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Jak usunąć komponent Dynamic404 ...

Istnieje takieprawdopodobieństwo, iż dodatek Dynamic404 nie spełnia Twoich oczekiwań. Prosto z mostu – chcesz jak najszybciej pozbyć się go ze swojej cudownej stronyinternetowej. Na taki przypadek istnieje wyłącznie jedno lekarstwo – odinstalowanie Dynamic404. Jak możesz tego dokonać? Odpowiadamy - tą samą metodą jaką usuniemy Attachments RD-Autos Single Dealer lub Unite Slider czyli każdy komponent. Otwieramy panel administracyjny naszej stronki › w następnym kroku odzszukujemyzakładkę "rozszerzenia" › kolejno klikamy w kartę "instalacje" › następnie klikamy "zarządzanie" › dalej, zaznaczamy komponent › i klikamy „odinstaluj”. Gdy skończymy całą procedurę, wyświetli nam się raport z odinstalowania dodatku.

Nie możesz poradzić sobie z instalacją lub konfiguracją strony? Skontaktuj się z nami!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.