Paręnaście informacji w temacie Dropbox Component

Narzędzie Dropbox Component to interesujący model oddającym to jak w niewielu prostych aktach otrzymać możliwość zwiększenia liczby oferowanych przez CMS Joomla funkcji, które przedtem nie zostały wdrożone, bądź mieliśmy z nimi przelotną znajomość. Warto mieć na uwadze, że "suplementy" do Joomla! ( spośród nich np. Smart Slider lub ActiveHelper LiveHelp , czy właśnie Dropbox Component) pozwalają na urządzenie naszej witryny w powyższe funkcje i treści bez potrzeby wpływania na pierwotny kod CMS Joomla!. Taki sposób, przy zachowaniu należytej ostrożności i uwadze w konsekwencji pozwoli nam na "badanie" funkcjonalności rodzimego serwisu dość bezpieczny sposób, a co istotne - nie jest istotna umiejętność związana z programowaniem .

Implementacja Dropbox Component w CMS Joomla

Jeżeli instalacja Dropbox Component powoduje w Was obawę i myślicie, że Was przerasta - "relax", nie ma obaw:). Instalacja - co możemy przeczytać specyfikacji suplementu Dropbox Component, kieruje się co do zasady do wczytania archiwum instalacyjnego za sprawą podstawowego instalatora, który domyślnie znajduje się w Joomla!, czyli instalacja Dropbox Component w niczym nie jest różna od instalacji dodatku Smart Slider, ActiveHelper LiveHelpitp. Po instalacji paczki z Dropbox Component komponent zostanie z automatu osadzony w panelu zarządzania.

PS jeśli interesują Was detale o Dropbox Component, proponujemy Wam zapoznać się z witryną producenta powyższego rozwiązania. Najłatwiej jest ją wyszukać bezpośrednio wpisując frazę Dropbox Component + Joomla w Google bądź skorzystać z tego oto linku: http://www.google.com/search?q=Dropbox Component + Joomla

Jak odinstalować rozszerzenie Dropbox Component ...

Może zdarzyć się tak, że plugin Dropbox Component nie spełnia Twoich wymagań. Powiedzmy sobie wprost – chcesz jak najszybciej unicestwić go ze swojej pięknej witryny. Na taki przypadek jest tylko jedno rozwiązanie – usunięcie z CMS Dropbox Component. W jaki sposób to dokonać? Dokładnie w ten sam sposób w jaki usuniemy Smart Slider ActiveHelper LiveHelp lub Improved AJAX Login Register czyli każdy inny komponent. Otwieramy panel zarządzania naszej strony › następnie odnajdujemyzakładkę "rozszerzenia" › kolejno przechodzimy do karty "instalacje" › następnie klikamy "zarządzanie" › dalej, zaznaczamy komponent › i klikamy „odinstaluj”. Gdy skończymy całą procedurę, wyświetli nam się raport z odinstalowania pluginu.

Pobieranie Dropbox Component

Bezpiecznym i chyba najprostszym rozwiązaniem na pobranie Dropbox Component będzie odwiedzenie oficjalnej witryny rozszerzeń Systemu Zarządzania Treścią Joomla: https://extensions.joomla.org i odnalezienie interesującego nas pluginu (czyli w tym wypadku Dropbox Component) :-) Strona extensions.joomla.org to miejsce gdzie Joomlersi - bo tak mówią o sobie pasjonaci CMS Joomla! nieustannie aktualizują i dodają nowe rozwiązania dla Joomli - często ją odwiedzaj!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby porady zawarte w tym artykule były dla Ciebie przydatne. Jednakże jeśli mimo to chciałbyś otrzymać fachową pomoc z tym wtyczką, albo ogólnie prowadzenie strony w internecie to dla Ciebie "czarna magia" - skontaktuj się z nami. Przedstawimy Ci atrakcyjną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Chcesz zlecić konfigurację lub instalację witryny? Napisz do nas!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.