Parę wzmianek o DM Pinboard Pro

Suplement DM Pinboard Pro jest dobrym "okazem" , który pokazuje na to jak w kilku aktach otrzymać sposobność powiększenia ilości oferowanych przez CMS Joomla zastosowań jakie dotychczas nie do końca zostały zawarte w podstawowej wersji, bądź mieliśmy z nimi przelotną relację. Należałoby mieć na uwadze, że "suplementy" do Joomla! ( wśród nich np. JoomGallery lub Extra Vote bądź akurat DM Pinboard Pro) zezwalają na "udekorowanie" naszej witryny w powyższe funkcje i treści bez potrzeby ingerowania w pierwotny kod źródłowy Joomla. Taki sposób, przy zastosowaniu należytej ostrożności i uwadze w konsekwencji pozwoli nam na "eksperymentowanie" z funkcjonalnością portalu w miarę bezpieczny sposób, oraz co istotne - nie jest konieczna wiedza związana z znajomością kodu .

Jak zainstalować DM Pinboard Pro w Joomli?

Jeżeli instalacja DM Pinboard Pro powoduje w Was obawy i przewidujecie, że Was przerasta - spokojnie, nie ma się czego obawiać:). Implementacja - co jest dane nam przeczytać specyfikacji programu DM Pinboard Pro, redukuje się co do zasady do wgrania archiwum instalacyjnego za sprawą podstawowego instalatora, który normalnie ma lokalizację w Joomla!, a co za tym idzie dodanie DM Pinboard Pro do Joomli jest identyczne jak instalacja modułu JoomGallery, Extra Voteitp. Po wgraniu folderu skompresowanego z "składnikiem" DM Pinboard Pro komponent zostanie z automatu osadzony w naszym panelu zarządzania.

PS jeżeli macie ochotę poznać więcej ciekawych szczegółów na temat DM Pinboard Pro, polecamy Wam zapoznać się z stroną producenta niniejszego rozwiązania. Najłatwiej na nią trafić bezpośrednio wklepując wyrażenie DM Pinboard Pro + Joomla w Google albo wykorzystać link obok: http://google.com/search?btnI=I%27m+Feeling+Lucky&q=DM Pinboard Pro%2BJoomla%20Extension%20Documentation

Bezpieczne używanie komponentu DM Pinboard Pro

Może niektórzy spośród Was zastanawiają się nad tym czy komponent - DM Pinboard Pro jest bezpieczny . Tutaj ważną kwestią powinno być dbanie o jego aktualność. Prostym sposobem na aktualizację DM Pinboard Pro to wykonanie "update" z poziomu panelu adm. CMS. W sytuacji, gdy nie możemy przeprowadzić wyżej wymienionej aktualizacji poprzez panel zarządzania, to warto mieć na uwadze, że prawie zawsze najświeższą wersję znajdziemy na stronce producenta oraz na https://extensions.joomla.org/ Podsumowując. Zapamiętajce! Abstrahując, czy jest to rozszerzenie DM Pinboard Pro,JoomGallery, Extra Vote rozwiązaniem na bezpieczeństwo jest aktualność pluginu, a przy tym również aktualność...CMS Joomla!

Jak pobrać DM Pinboard Pro

Bezpiecznym i chyba najprostszym rozwiązaniem na pobranie DM Pinboard Pro będzie odwiedzenie oficjalnej witryny rozszerzeń Systemu Zarządzania Treścią Joomla: https://extensions.joomla.org i kolejno znalezienie interesującej nas wtyczki (czyli w tym przypadku DM Pinboard Pro) :-) Strona extensions.joomla.org to obszar gdzie społeczność Joomli bez przerwy aktualizuje i dodaje nowe rozwiązania dla Joomli - śledź ją na bieżąco!

Liczymy, że przekazane przez nas porady na temat DM Pinboard Pro będą dla Ciebie przydatne. Jednakże jeśli mimo to liczysz na fachową pomoc z tym dodatkiem, albo ogólnie prowadzenie strony w internecie jest dla Ciebie czarną magią - zadzwoń do nas. Pokażemy Ci atrakcyjną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Chcesz zlecić instalacje lub konfigurację witryny? Napisz do nas!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.