Komponenty a Joomla

Każdy kto użytkuje CMS Joomla! albo innego CMS (Drupal, Wordpress, etc.) wie, iż największą zaletą tych systemów to nie CMS per se, a dodatkowo utworzone dla nich dodatki. Dla Joomli takimi rozszerzeniami są Komponenty (po angielsku - components). Komponenty to bazowe, jednakże najbardziej złożone składniki Joomli. Ilość wspomnianych dodatków przeznaczonych dla CMS Joomla! zawiera się w tysiącach. Należy pamiętać, iż społeczność owego Systemu Zarządzania Treścią stale poszerza się opracowując nowe ipionierskie rozwiązania. Dla przykładu, rozszerzeniem dla CMS Joomla! to Ozio Gallery, Quiz Deluxe iSimpleCaddy Także Pośród tychże pluginów możemy wyszukać komponent - DM Easy Quote.

  • CMS Joomla
  • Odporność na wirusy
  • Fachowy CMS

Kilka zdań na temat DM Easy Quote

Dodatek DM Easy Quote stanowi idealny przykład , który pokazuje na to jak w paru nieskomplikowanych ruchach otrzymać sposobność zwiększenia liczby oferowanych przez CMS usług, które dotąd nie były wdrożone, bądź mieliśmy z nimi przelotną styczność. Należałoby mieć na uwadze, iż "suplementy" do Joomla! (a spośród nich np. Ozio Gallery lub Quiz Deluxe , czy akurat DM Easy Quote) pozwalają na "udekorowanie" naszej strony WWW w powyższe funkcje i treści bez potrzeby wpływania na oryginalny kod źródłowy Joomli. Taka możliwośćgdy zachowamy należytą ostrożność i uwagę umożliwi nam "studiowanie" funkcjonalności rodzimego portalu w miarę wygodny sposób, i co kluczowe - nie jest konieczna umiejętność związana z programowaniem .

Jak zainstalować komponent DM Easy Quote w Joomla?

Powracając do DM Easy Quote . Jeżeli obawiacie się, że instalacja tego komponentu Was przerośnie - uspokajamy, nie ma się czego obawiać :) Implementacja - co przeczytamy na stronie twórcy DM Easy Quote sprowadza się w zasadzie do wgrania paczki instalacyjnej poprzez zwykły instalator domyślnie znajdujący się w Joomla. Po wgraniu paczki z DM Easy Quote komponent ten zostanie automatycznie dodany do naszego panelu zarządzania.

PS. Jeżeli jesteście zainteresowani szczegółami na temat komponentu DM Easy Quote proponujemy "zagłębić" się w stronę producenta tego rozwiązania. Najprościej na nią trafić wpisując frazę „DM Easy Quote” + Joomla w Google.

Jak pobrać DM Easy Quote

Bezpiecznym i chyba najwygodniejszym rozwiązaniem na pobranie każdego komponentu będzie wejście na oficjalną witrynę rozszerzeń do CMS Joomla: https://extensions.joomla.org i odnalezienie interesującej nas wtyczki (czyli w tym wypadku DM Easy Quote) :-) extensions.joomla.org to miejsce gdzie Joomlersi - bo tak mówią o sobie pasjonaci Joomla! codziennie aktualizują oraz publikują nowe rozwiązania dla Joomli - często ją odwiedzaj!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby sugestie zawarte w tej publikacji były dla Ciebie przydatne. Jeśli jednak chciałbyś otrzymać fachową pomoc z tym wtyczką, albo ogólnie prowadzenie strony internetowej jest dla Ciebie czarną magią - zadzwoń do nas. Pokażemy Ci korzystną ofertę opieki nad CMS Joomla!

W jaki sposób odinstalować dodatek DM Easy Quote w CMS Joomla!...

Istnieje możliwość, iż dodatek DM Easy Quote okazał się być nie tym, czego potrzebujesz. Napiszmy to wprost – chcesz jak najszybciej unicestwić go z własnej, niepowtarzalnej strony. Na taki przypadek istnieje tylko jedno rozwiązanie – usunięcie z CMS DM Easy Quote. Jak to osiągnąć? Dokładnie tą samą metodą jaką usuniemy Ozio Gallery Quiz Deluxe lub SimpleCaddy czyli jakikolwiek inny komponent. Odwiedzamy panel administracyjny naszej strony › następnie odnajdujemyzakładkę "rozszerzenia" › kolejno klikamy w kartę "instalacje" › a z niej wybieramy "zarządzanie" › dalej, musimy zaznaczyć › i wybieramy „odinstaluj”. Gdy skończymy całą procedurę, wyświetli nam się komunikat z odinstalowania dodatku.

Masz problemy z instalacją lub konfiguracją strony? Napisz do nas!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.