Ciut stwierdzeń nawiązujących do DJ-MediaTools

Narzędzie DJ-MediaTools stanowi idealny przykład wyjaśniającym to jak w paru nieskomplikowanych ruchach dostać możliwość powiększenia liczby oferowanych przez CMS funkcji jakie przedtem nie były zaimplementowane, bądź mieliśmy z nimi przelotną relację. Należałoby pamiętać, że dodatki (a wśród nich np. Admin Tools lub Layer Slider , czy właśnie DJ-MediaTools) pozwalają na zagospodarowanie naszej strony WWW w wyżej wspomniane funkcje i treści bez konieczności wpływania na podstawowy kod Joomli. Takie rozwiązaniegdy zastosujemy należytą ostrożność i uwagę w konsekwencji umożliwi nam "studiowanie" funkcjonalności naszego portalu dość wygodny sposób, i co istotne - bez znajomości zasad programowania.

Procedura instalacji DJ-MediaTools

Jeżeli obawiacie się, że instalacja opisywanego pluginu może Was przeróść - wyluzujcie, nie ma się czego obawiać:). Instalacja - co możemy przeczytać specyfikacji programu DJ-MediaTools, ogranicza się w zasadzie do załadowania pliku instalacyjnego za sprawą standardowego instalatora, który ma lokalizację w Joomla!, czyli dodanie DJ-MediaTools do Joomli niczym nie różni się od instalacji modułu Admin Tools, Layer Slideritp. Po wgraniu folderu skompresowanego z rozszerzeniem DJ-MediaTools komponent zostanie automatycznie dołączony do naszego panelu zarządzania Joomla!.

PS. Jeżeli jesteście ciekawi na temat DJ-MediaTools, proponujemy "zagłębić" się w home page dewelopera powyższego rozwiązania. Najłatwiej jest ją wyszukać wklepując frazę DJ-MediaTools + Joomla w Google bądź wykorzystać link obok: http://google.com/search?btnI=I%27m+Feeling+Lucky&q=DJ-MediaTools%2BJoomla%20Extension%20Documentation

W jaki sposób usunąć dodatek DJ-MediaTools w CMS Joomla!...

Jest możliwość, że moduł DJ-MediaTools nie spełnia Twoich oczekiwań. Napiszmy to wprost – chcesz błyskawicznie pozbyć się go ze swojej niepowtarzalnej witryny. Na taki przypadek istnieje tylko jedno lekarstwo – odinstalowanie DJ-MediaTools. Jak możesz tego dokonać? Odpowiadamy - w ten sam sposób w jaki usuniemy Admin Tools Layer Slider lub JoomShopping czyli każdy inny komponent. Otwieramy panel administracyjny naszej strony › następnie szukamy zakładki "rozszerzenia" › klikamy w kartę "instalacje" › następnie wybieramy "zarządzanie" › dalej, musimy zaznaczyć › i klikamy „odinstaluj”. Po skończonej procedurze otrzymamy raport z odinstalowania pluginu.

Z jakiej strony pobrać DJ-MediaTools

Bezpiecznym i chyba najwygodniejszym rozwiązaniem na pobranie DJ-MediaTools będzie odwiedzenie oficjalnej witryny rozszerzeń CMS Joomla: https://extensions.joomla.org i kolejno znalezienie interesującego nas rozszerzenia (czyli w tym wypadku DJ-MediaTools) :-) Strona extensions.joomla.org to strefa gdzie społeczeństwo Joomli nieustannie aktualizuje i publikuje nowe rozwiązania dla Joomli - bądź z nią na bieżąco!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby zalecenia na temat DJ-MediaTools były dla Was przydatne. Jeżeli mimo to potrzebujesz pomocy z tym wtyczką, albo ogólnie prowadzenie strony w internecie to dla Ciebie "czarna magia" - zapraszamy do kontaktu. Pokażemy Ci atrakcyjną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Masz problem z konfiguracją lub instalacją witryny? Skontaktuj się z nami!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.