Ciut stwierdzeń o DJ-Catalog 2

Rozszerzenie DJ-Catalog 2 to jasny model opisującym to jak w kilku krokach mamy możliwość wpłynąć na liczbę oferowanych przez CMS Joomla usług jakie dotychczas nie do końca zostały zaimplementowane, lub mieliśmy z nimi przelotną znajomość. Należałoby przypomnieć, że dodatki (a spośród nich np. EShop lub CComment Pro , czy akurat DJ-Catalog 2) zezwalają na wyposażenie strony internetowej w powyższe funkcje i treści bez konieczności ingerowania w podstawowy kod źródłowy CMS Joomla!. Taka strategia, przy zachowaniu ostrożności i uwadze pozwoli nam na "eksperymentowanie" z funkcjonalnością serwisu w miarę bezkolizyjnyi stabilny sposób, i co ważne - bez wiedzy związanej z programowaniem.

Jak zaimplementować DJ-Catalog 2 w Joomla?

Wracając do naszego komponentu. Jeżeli w jakiś sposób obawiacie się, że instalacja komponentu może Was przeróść - "relax", bez obaw:). Implementacja - co możemy przeczytać specyfikacji programu DJ-Catalog 2, praktycznie sprowadza się do załadowania pliku instalacyjnego poprzez podstawowy instalator, który modelowo znajduje się w Joomla!, a co z tego wynika dodanie DJ-Catalog 2 do Joomli jest dokładnie identyczne jak instalacja komponentu EShop, CComment Proitp. Po instalacji paczki z DJ-Catalog 2 komponent zostanie samodzielnie dodany do panelu zarządzania Joomla!.

PS jeśli chcecie poznać więcej szczegółów na temat DJ-Catalog 2, polecamy Wam odwiedzić witrynę autora niniejszego komponentu. Najłatwiej na nią trafić wpisując frazę DJ-Catalog 2 + Joomla w wyszukiwarkę bądź skorzystać z poniższego linku: http://google.com/search?btnI=I%27m+Feeling+Lucky&q=DJ-Catalog 2%2BJoomla%20Extension%20Documentation

W jaki sposób odinstalować komponent DJ-Catalog 2 w CMS Joomla!...

Może przydarzyć się tak, że dodatek DJ-Catalog 2 nie spełnia Twoich wymagań. Prosto z mostu – chciał(a)byś szybko usunąć go z własnej, uroczej witryny. Na taki przypadek istnieje wyłącznie jedno rozwiązanie – odinstalowanie DJ-Catalog 2. W jaki sposób to zrealizować? Dokładnie tą samą metodą jaką usuniemy EShop CComment Pro lub iFAQ czyli każdy komponent. Otwieramy panel administracyjny strony › w następnym kroku szukamy zakładki "rozszerzenia" › przechodzimy do karty "instalacje" › następnie wybieramy "zarządzanie" › dalej, zaznaczamy komponent › i wybieramy „odinstaluj”. Po skończonej procedurze uzyskamy raport z odinstalowania dodatku.

Pobieranie DJ-Catalog 2

Najbezpieczniejszym i najprostszym rozwiązaniem na pobranie DJ-Catalog 2 będzie odwiedzenie oficjalnej strony rozszerzeń do Systemu Zarządzania Treścią Joomla: https://extensions.joomla.org a następnie odszukanie interesującej nas wtyczki (czyli w tym przypadku DJ-Catalog 2) :-) extensions.joomla.org jest miejscem, w którym populacja Joomli bez przerwy aktualizuje i publikuje nowe rozwiązania dla Joomli - często ją odwiedzaj!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby instrukcje zawarte w tej publikacji były dla Ciebie przydatne. Jeżeli mimo to liczysz na fachową pomoc z tym dodatkiem, albo ogólnie prowadzenie strony w internecie jest dla Ciebie czarną magią - zapraszamy do kontaktu. Pokażemy Ci świetną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Chcesz zlecić instalacje lub konfigurację strony? Zadzwoń do nas!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.