Nieco informacji dotyczących Diapo Slideshow

Diapo Slideshow to praktyczny sposób na to jak w niewielu prostych działaniach jesteśmy w stanie zwiększyć grono proponowanych przez CMS zastosowań jakie dotychczas nie do końca zostały zawarte w podstawowej wersji, bądź mieliśmy z nimi kontakt w okrojonej płaszczyźnie. Warto mieć na uwadze, iż dodatki ( spośród nich np. VirtueMart lub EDocman , czy akurat Diapo Slideshow) pozwalają na "udekorowanie" portalu w wspomniane wyżej funkcje i treści bez konieczności wpływania na pierwotny kod Joomli. Taki sposóbgdy zachowamy należytą ostrożność i uwagę pozwoli nam na "eksperymentowanie" z funkcjonalnością swojego portalu w miarę wygodny sposób, i co najważniejsze - nie jest konieczna wiedza dotycząca znajomości kodu .

Procedura instalacji Diapo Slideshow

Wracając do naszego komponentu. Jeżeli instalacja opisywanego komponentu wzbudza w Was zgrozę i czujecie, że Was przerasta - uspokajamy, nie ma się czego obawiać:). Instalacja - co możemy przeczytać w dokumentacji Diapo Slideshow, sprowadza się w zasadzie do wczytania pliku instalacyjnego za pomocą podstawowego instalatora, który modelowo ma lokalizację w CMS Joomla!, czyli dodanie Diapo Slideshow do Joomli w niczym nie jest różna od instalacji pluginu VirtueMart, EDocmanitp. Po wgraniu paczki z Diapo Slideshow komponent zostanie samodzielnie osadzony w naszym panelu zarządzania.

PS jeśli jesteście ciekawi na temat Diapo Slideshow, proponujemy odwiedzić home page twórcy powyższego programu. Najprościej na nią trafić wklepując zwrot Diapo Slideshow + Joomla w Google bądź wykorzystać link poniżej: http://google.com/search?btnI=I%27m+Feeling+Lucky&q=Diapo Slideshow%2BJoomla%20Extension%20Documentation

Bezpieczeństwo stosowania Diapo Slideshow

Niektórzy z Was, pewnie zastanawiają się nad bezpieczeństwem aplikacji Diapo Slideshow. W tym miejscu najistotniejszą sprawą powinno być pamiętanie o jego aktualności. Łatwym sposobem na aktualizację Diapo Slideshow będzie zrobienie "update" z poziomu panelu administracyjnego CMS. Jeżeli nie możemy wykonać aktualizacji poprzez panel zarządzania, to warto mieć na uwadze, że w większości przypadków, najświeższą wersję odnajdziemy na stronce twórcy oraz na https://extensions.joomla.org/ Podsumowując. Miejcie na uwadze! Niezależnie, czy jest to rozszerzenie Diapo Slideshow,VirtueMart, EDocman receptą na bezpieczeństwo jest aktualność komponentu, no i oczywiście również aktualność...CMS Joomla!

Jak pobrać Diapo Slideshow

Najbezpieczniejszym i najprostszym rozwiązaniem na pobranie każdego dodatku jest wejście na oficjalną stronę rozszerzeń Systemu Zarządzania Treścią Joomla: https://extensions.joomla.org i odnalezienie interesującego nas pluginu (czyli w tym przypadku Diapo Slideshow) :-) extensions.joomla.org to obszar gdzie Joomlersi - bo tak mówią o sobie pasjonaci Joomla! bez ustanku aktualizują i publikują nowe rozwiązania dla Joomli - często ją odwiedzaj!

Mamy nadzieję, że powyższe rady na temat Diapo Slideshow będą dla Was przydatne. Jeżeli jednak odczuwasz potrzebę fachowej pomocy z tym pluginem, albo ogólnie prowadzenie strony internetowej jest dla Ciebie czarną magią - napisz lub zadzwoń. Pokażemy Ci atrakcyjną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Chcesz zlecić instalacje lub konfigurację strony? Skontaktuj się z nami!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.