Paręnaście zdań w temacie Diamond Showcase

Dodatek Diamond Showcase stanowi idealny model przedstawiającym to jak w niewielu nieskomplikowanych posunięciach otrzymać możliwość zwiększenia ilości proponowanych przez CMS Joomla usług, które dotąd nie były możliwe, bądź mieliśmy z nimi dotyczenia w okrojonej płaszczyźnie. Warto mieć na uwadze, iż "suplementy" do Joomla! ( wśród nich np. Modules Anywhere lub SIGE - Simple Image Gallery Extended , czy akurat Diamond Showcase) zezwalają na zagospodarowanie naszej strony WWW w powyższe funkcje i treści bez potrzeby wpływania na pierwotny kod Joomli. Takie podejście, przy zachowaniu odpowiedniej ostrożności w konsekwencji pozwoli nam na "studiowanie" funkcjonalności naszego serwisu w miarę bezkolizyjnyi stabilny sposób, a co najważniejsze - bez wiedzy związanej z programowaniem.

W jaki sposób zaimplementować Diamond Showcase w Joomli?

Powracając do naszego komponentu. Jeżeli czujecie strach, że instalacja opisywanego rozszerzenia Was przerośnie - "relax", nie ma obaw:). Instalacja - co możemy przeczytać na stronie twórcy Diamond Showcase, ogranicza się w zasadzie do wczytania pliku instalacyjnego za sprawą zwykłego instalatora, który znajduje się w CMS Joomla!, a co z tego wynika dodanie Diamond Showcase do Joomli w niczym nie jest różna od instalacji komponentu Modules Anywhere, SIGE - Simple Image Gallery Extendeditp. Po instalacji folderu skompresowanego z rozszerzeniem Diamond Showcase rozszerzenie zostanie automatycznie umiejscowiony w panelu zarządzania.

PS jeśli macie ochotę poznać więcej szczegółów na temat Diamond Showcase, proponujemy Wam "zagłębić" się w home page producenta niniejszego dodatku. Najprościej na nią trafić bezpośrednio wklepując zwrot Diamond Showcase + Joomla w Google bądź wykorzystać link poniżej: http://www.google.com/search?q=Diamond Showcase + Joomla

Bezpieczeństwo stosowania Diamond Showcase

Zapewne niektórzy spośród Was zastanawiają się nad tym czy komponent dla CMS Joomla! - Diamond Showcase jest bezpieczny . Tutaj istotną kwestią jest dbanie o jego aktualność. Łatwym zabiegiem na aktualizację Diamond Showcase będzie zrobienie "update" z poziomu panelu zarządzania CMS. Jeżeli z jakichś względów nie jesteśmy w stanie przeprowadzić aktualizacji poprzez panel zarządzania, to warto mieć na uwadze, że prawie zawsze najaktualniejszą wersję znajdziemy na stronie internetowej dewelopera oraz na https://extensions.joomla.org/ Podsumowując. Miejcie na uwadze! Niezależnie, czy jest to rozszerzenie Diamond Showcase,Modules Anywhere, SIGE - Simple Image Gallery Extended receptą na bezpieczeństwo jest aktualność wtyczki, a przy tym również aktualność...Joomli

Jak ściągnąć Diamond Showcase

Najbezpieczniejszym i najwygodniejszym sposobem na pobranie Diamond Showcase jest odwiedzenie oficjalnej witryny rozszerzeń CMS Joomla: https://extensions.joomla.org a następnie znalezienie interesującego nas pluginu (czyli w tym wypadku Diamond Showcase) :-) extensions.joomla.org to strefa gdzie Joomlersi - bo tak mówią o sobie pasjonaci Joomla! codziennie aktualizują oraz publikują nowe rozwiązania dla Joomli - śledź ją na bieżąco!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby instrukcje zawarte w tej publikacji były dla Ciebie przydatne. Jednakże jeśli mimo to potrzebujesz pomocy z tym wtyczką, albo ogólnie prowadzenie strony w internecie jest dla Ciebie czarną magią - napisz lub zadzwoń. Pokażemy Ci korzystną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Chcesz zlecić instalacje lub konfigurację witryny? Napisz do nas!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.