Komponenty a Joomla

Każdy kto korzysta z Joomla! albo innego CMS (Drupal, Wordpress, itp.) wie, iż rzeczywistą zaletą programów to nie CMS per se, lecz specjalnie utworzone dla nich aplikacje. Jeżeli chodzi o CMS Joomla! za takie suplementy powinniśmy uznać Komponenty co z angielskiego po prostu tłumaczymy: components. Komponenty to fundamentalne, jednakże najbardziej skomplikowane ogniwa CMS Joomla!. Ilość opisywanych rozszerzeń przeznaczonych dla Joomla! zawiera się w co najmniej tysiącach. Należy wiedzieć, iż "community" opisywanego CMS systematycznie się powiększa i pisze nowe ikreatywne rozwiązania. Na przykład komponentem przygotowanym z myślą o Joomla to Admin Tools, JS Social Slider lubEU e-Privacy Directive Także Wśród owych pluginów jesteśmy w stanie wyszukać komponent - Delivery date for Virtuemart.

  • CMS Joomla
  • Bezpieczeństwo
  • Wysokiej jakości kod

Trochę informacji w temacie Delivery date for Virtuemart

Dodatek Delivery date for Virtuemart jest dobrym "okazem" wskazującym na to jak w kilku prostych aktach mamy możliwość wpłynąć na ilość proponowanych przez CMS zastosowań jakie dotychczas nie były wdrożone, albo mieliśmy z nimi przelotną relację. Warto mieć na uwadze, iż dodatki (a wśród nich np. Admin Tools lub JS Social Slider , czy akurat Delivery date for Virtuemart) pozwalają na "udekorowanie" strony internetowej w wspomniane wyżej funkcje i treści bez konieczności ingerowania w podstawowy kod źródłowy CMS Joomla!. Takie podejście, przy zachowaniu należytej ostrożności i uwadze w konsekwencji umożliwi nam "eksperymentowanie" z funkcjonalnością swojego serwisu w miarę pewny sposób, i co istotne - nie jest konieczna umiejętność związana z programowaniem .

Jak zainstalować komponent Delivery date for Virtuemart w Joomla?

Powracając do Delivery date for Virtuemart . Jeżeli obawiacie się, że instalacja tego komponentu Was przerośnie - uspokajamy, nie ma się czego obawiać :) Implementacja - co przeczytamy na stronie twórcy Delivery date for Virtuemart sprowadza się w zasadzie do wgrania paczki instalacyjnej poprzez zwykły instalator domyślnie znajdujący się w Joomla. Po wgraniu paczki z Delivery date for Virtuemart komponent ten zostanie automatycznie dodany do naszego panelu zarządzania.

PS. Jeżeli jesteście zainteresowani szczegółami na temat komponentu Delivery date for Virtuemart proponujemy "zagłębić" się w stronę producenta tego rozwiązania. Najprościej na nią trafić wpisując frazę „Delivery date for Virtuemart” + Joomla w Google.

Pobieranie Delivery date for Virtuemart

Najbezpieczniejszym i najwygodniejszym rozwiązaniem na pobranie Delivery date for Virtuemart będzie odwiedzenie oficjalnej strony rozszerzeń do CMS Joomla: https://extensions.joomla.org a w dalszej kolejności odnalezienie interesującej nas wtyczki (czyli w tym wypadku Delivery date for Virtuemart) :-) Strona extensions.joomla.org to obszar gdzie community Joomli bez ustanku aktualizuje i zamieszcza nowe rozwiązania dla Joomli - często ją odwiedzaj!

Mamy nadzieję, że powyższe instrukcje na temat Delivery date for Virtuemart będą dla Was przydatne. Jeżeli mimo to odczuwasz potrzebę fachowej pomocy z tym pluginem, albo ogólnie prowadzenie strony internetowej jest dla Ciebie czarną magią - skontaktuj się z nami. Pokażemy Ci świetną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Bezpieczne stosowanie programu Delivery date for Virtuemart

Możliwe, iż zastanawiasz się nad bezpieczeństwem pluginu Delivery date for Virtuemart. W tym miejscu przewodnią sprawą jest zadbanie o jego aktualność. Łatwym zabiegiem na aktualizację Delivery date for Virtuemart będzie przeprowadzenie "update" z poziomu panelu zarządzania CMS. Jeżeli nie jesteśmy w stanie wykonać w/w aktualizacji poprzez panel zarządzania, to pamiętajmy, że w większości przypadków, najaktualniejszą wersję odnajdziemy na stronie internetowej autora oraz na https://extensions.joomla.org/ Przechodząc do wniosków. Pamiętajcie! Abstrahując, czy jest to rozszerzenie Delivery date for Virtuemart,Admin Tools, JS Social Slider receptą na bezpieczeństwo jest aktualność programu, a przy tym również aktualność...Joomli

Chcesz zlecić instalacje lub konfigurację strony? Zadzwoń do nas!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.