Ciut słów nawiązujących do DB Replacer

Dodatek DB Replacer to dobry model przedstawiającym to jak w paru prostych zabiegach dostać sposobność powiększenia ilości proponowanych przez CMS Joomla funkcji, które przedtem nie do końca były możliwe, bądź mieliśmy z nimi przelotną relację. Warto mieć na uwadze, iż "suplementy" do Joomla! ( wśród nich np. Perfect Ajax Popup Contact Form lub EasyDiscuss bądź akurat DB Replacer) pozwalają na wyposażenie strony internetowej w wspomniane wyżej funkcje i treści bez konieczności ingerowania w oryginalny kod źródłowy Joomli. Takie wyjściegdy zachowamy odpowiednią ostrożność i uwagę w konsekwencji pozwoli nam na "eksperymentowanie" z funkcjonalnością swojego serwisu dość bezpieczny sposób, a co istotne - bez wiedzy związanej z programowaniem.

Instalacja DB Replacer w Joomla

Jeżeli instalacja DB Replacer wywołuje w Was zgrozę i przypuszczacie, że może Was przeróść - "relax", nie ma obaw:). Instalacja - co możemy przeczytać w dokumentacji DB Replacer, redukuje się co do zasady do załadowania archiwum instalacyjnego poprzez podstawowy instalator, który normalnie ma lokalizację w CMS Joomla!, a więc dodanie DB Replacer do Joomli jest takie samo jak instalacja modułu Perfect Ajax Popup Contact Form, EasyDiscussitp. Po instalacji folderu skompresowanego z rozszerzeniem DB Replacer komponent zostanie samodzielnie osadzony w naszym panelu zarządzania.

PS jeżeli ciekawią Was szczegóły o DB Replacer, polecamy zapoznać się z stroną internetową dewelopera tego programu. Najprościej na nią trafić wpisując zwrot DB Replacer + Joomla w Google albo skorzystać z poniższego linku: http://google.com/search?btnI=I%27m+Feeling+Lucky&q=DB Replacer%2BJoomla%20Extension%20Documentation

Bezpieczeństwo używania rozszerzenia DB Replacer

Niektórzy z Was, pewnie zastanawiają się czy komponent dla CMS Joomla! - DB Replacer jest bezpieczny . W tym miejscu przewodnią sprawą powinno być dbanie o jego aktualność. Łatwym sposobem na aktualizację DB Replacer będzie wykonanie "update" z poziomu panelu adm. CMS. W sytuacji, gdy nie możemy przeprowadzić wyżej wymienionej aktualizacji za pomocą panelu administracyjnego, to warto mieć na uwadze, że prawie zawsze najnowszą wersję odszukamy na stronce twórcy oraz na https://extensions.joomla.org/ Podsumowując. Miejcie na uwadze! Abstrahując, czy jest to dodatek DB Replacer,Perfect Ajax Popup Contact Form, EasyDiscuss rozwiązaniem na bezpieczeństwo jest aktualność wtyczki, no i naturalnie również aktualność...CMS Joomla!

Z jakiej strony ściągnąć DB Replacer

Najbezpieczniejszym i najprostszym rozwiązaniem na pobranie DB Replacer będzie odwiedzenie oficjalnej strony rozszerzeń CMS Joomla: https://extensions.joomla.org i odszukanie interesującej nas wtyczki (czyli w tym przypadku DB Replacer) :-) Strona extensions.joomla.org to strefa gdzie społeczeństwo Joomla! bez ustanku aktualizuje i zamieszcza nowe rozwiązania dla Joomli - często ją odwiedzaj!

Liczymy, że przekazane przez nas instrukcje na temat DB Replacer będą dla Was przydatne. Jeśli jednak potrzebujesz pomocy z tym dodatkiem, albo ogólnie prowadzenie strony w internecie to dla Ciebie "czarna magia" - napisz lub zadzwoń. Przedstawimy Ci korzystną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Chcesz zlecić instalacje lub konfigurację strony? Skontaktuj się z nami!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.