Dodatki a system zarządzania treścią Joomla

Ten kto posiada Joomla albo innego CMS (Wordpress, Drupal, itd.) wie, że rzeczywistą mocną stroną tych systemów to nie CMS samoistnie, lecz specjalnie przygotowane dla nich moduły. Dla CMS Joomla! takimi rozszerzeniami są Komponenty co z angielskiego po prostu tłumaczymy: components. Komponenty to zasadnicze, jednakowoż najbardziej złożone cząstki Joomla. Liczba opisywanych dodatków dla Joomli zawiera się w czterocyfrowej liczbie. Warto wiedzieć, że społeczność owego CMS systematycznie rośnie i opracowuje nowe,kreatywne rozwiązania. Dla przykładu, rozszerzeniem dla Joomla to RSForm! Pro, Pro Magic Audio Player a takżePayPlans Także Pośrodku tych programów odnajdziemy komponent - CW Multicategories.

  • CMS Joomla
  • Odporność na ataki
  • Fachowy system

Garść informacji o CW Multicategories

Rozszerzenie CW Multicategories stanowi świetny sposób opisującym to jak w niewielu działaniach dostać sposobność zwiększenia ilości proponowanych przez CMS Joomla funkcji, które dotąd nie do końca były dostępne, albo mieliśmy z nimi dotyczenia w ograniczonym zakresie. Warto mieć na uwadze, że "suplementy" do Joomla! ( spośród nich np. RSForm! Pro lub Pro Magic Audio Player bądź właśnie CW Multicategories) zezwalają na "udekorowanie" strony internetowej w wyżej wspomniane funkcje i treści bez konieczności ingerowania w oryginalny kod źródłowy Joomla. Taka metoda, przy zachowaniu należytej ostrożności i uwadze pozwoli nam na "studiowanie" funkcjonalności rodzimego portalu w miarę pewny sposób, oraz co kluczowe - bez wiedzy związanej z programowaniem.

Jak zainstalować komponent CW Multicategories w Joomla?

Powracając do CW Multicategories . Jeżeli obawiacie się, że instalacja tego komponentu Was przerośnie - uspokajamy, nie ma się czego obawiać :) Implementacja - co przeczytamy na stronie twórcy CW Multicategories sprowadza się w zasadzie do wgrania paczki instalacyjnej poprzez zwykły instalator domyślnie znajdujący się w Joomla. Po wgraniu paczki z CW Multicategories komponent ten zostanie automatycznie dodany do naszego panelu zarządzania.

PS. Jeżeli jesteście zainteresowani szczegółami na temat komponentu CW Multicategories proponujemy "zagłębić" się w stronę producenta tego rozwiązania. Najprościej na nią trafić wpisując frazę „CW Multicategories” + Joomla w Google.

Skąd bezpiecznie ściągnąć CW Multicategories

Najbezpieczniejszym i najprostszym sposobem na pobranie każdego dodatku będzie odwiedzenie oficjalnej strony rozszerzeń do Systemu Zarządzania Treścią Joomla: https://extensions.joomla.org i kolejno odnalezienie interesującego nas pluginu (czyli w tym wypadku CW Multicategories) :-) Strona extensions.joomla.org to strefa gdzie populacja Joomla! bez przerwy aktualizuje i zamieszcza nowe rozwiązania dla Joomli - często ją odwiedzaj!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby sugestie na temat CW Multicategories były dla Ciebie przydatne. Jeśli mimo to liczysz na fachową pomoc z tym wtyczką, albo ogólnie prowadzenie strony w internecie to dla Ciebie "czarna magia" - skontaktuj się z nami. Przedstawimy Ci atrakcyjną ofertę opieki nad CMS Joomla!

W jaki sposób odinstalować dodatek CW Multicategories w CMS Joomla!...

Jest możliwość, że moduł CW Multicategories nie spełnia Twoich wymagań. Powiedzmy sobie szczerze – chciał(a)byś szybko pozbyć się go ze swojej cudownej witryny. W takim wypadku istnieje wyłącznie jedno lekarstwo – odinstalowanie CW Multicategories. Jak to uczynić? Dokładnie tą samą metodą jaką odinstalujemy RSForm! Pro Pro Magic Audio Player lub PayPlans czyli jakikolwiek inny komponent. Otwieramy panel zarządzania stronki › następnie szukamy zakładki "rozszerzenia" › klikamy w kartę "instalacje" › a z niej wybieramy "zarządzanie" › później zaznaczamy komponent › i klikamy „odinstaluj”. Po całej procedurze uzyskamy raport z odinstalowania dodatku.

Masz problemy z konfiguracją lub instalacją strony? Napisz do nas!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.