Kilka wzmianek nawiązujących do Custom Fields For All

Dodatek Custom Fields For All jest dobrym przykładem na to jak w niewielu posunięciach otrzymać możliwość zwiększenia grona oferowanych przez CMS zastosowań jakie dotychczas nie zostały wdrożone, lub mieliśmy z nimi kontakt w ograniczonym zakresie. Należałoby pamiętać, że "suplementy" do Joomla! ( wśród nich np. VirtueMart lub All Video Share bądź akurat Custom Fields For All) pozwalają na "udekorowanie" naszej witryny internetowej w wyżej wspomniane funkcje i treści bez konieczności ingerowania w oryginalny kod Joomla. Taka metoda, przy zachowaniu odpowiedniej ostrożności i uwadze umożliwi nam "eksperymentowanie" z funkcjonalnością własnego portalu w miarę bezkolizyjnyi stabilny sposób, i co najistotniejsze - bez wiedzy związanej z programowaniem.

Jak zaimplementować Custom Fields For All do CMS Joomla?

Powracając do rozszerzenia Custom Fields For All. Jeżeli obawiacie się, że instalacja dodatku może Was przeróść - "relax", nie ma co się niepokoić:). Instalacja - co możemy przeczytać w dokumentacji Custom Fields For All, co do zasady ogranicza się do dodania archiwum instalacyjnego za pomocą zwykłego instalatora, który typowo jest zlokalizowany w Joomla!, a co z tego wynika instalacja Custom Fields For All jest dokładnie identyczne jak instalacja modułu VirtueMart, All Video Shareitp. Po wgraniu paczki z Custom Fields For All rozszerzenie zostanie z automatu osadzony w panelu zarządzania.

PS. Jeśli macie ochotę poznać więcej ciekawych detali na temat Custom Fields For All, polecamy zapoznać się z witryną twórcy tego programu. Najprościej jest ją znaleźć wpisując wyrażenie Custom Fields For All + Joomla w wyszukiwarkę albo skorzystać z poniższego linku: http://google.com/search?btnI=I%27m+Feeling+Lucky&q=Custom Fields For All%2BJoomla%20Extension%20Documentation

A jak usunąć dodatek Custom Fields For All w CMS Joomla!...

Może zdarzyć się tak, że plugin Custom Fields For All okazał się być niewypałem. Prosto z mostu – chcesz szybko unicestwić go ze swojej uroczej stronyinternetowej. W takim przypadku jest wyłącznie jedno rozwiązanie – odinstalowanie Custom Fields For All. Jak możesz tego dokonać? Odpowiadamy - w ten sam sposób w jaki usuniemy VirtueMart All Video Share lub Modals czyli każdy inny komponent. Wchodzimy w panel zarządzania naszej stronki › w następnym kroku szukamy zakładki "rozszerzenia" › kolejno klikamy w kartę "instalacje" › następnie wybieramy "zarządzanie" › dalej, musimy zaznaczyć › i klikamy „odinstaluj”. Gdy skończymy całą procedurę, wyświetli nam się komunikat z odinstalowania rozszerzenia.

Skąd pobrać Custom Fields For All

Najbezpieczniejszym i najprostszym rozwiązaniem na pobranie Custom Fields For All będzie odwiedzenie oficjalnej witryny rozszerzeń Systemu Zarządzania Treścią Joomla: https://extensions.joomla.org a w dalszej kolejności wyszukanie interesującego nas pluginu (czyli w tym przypadku Custom Fields For All) :-) Strona extensions.joomla.org to strefa gdzie Joomlersi - bo tak mówią o sobie pasjonaci Joomla! codziennie aktualizują i zamieszczają nowe rozwiązania dla Joomli - często ją odwiedzaj!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby sugestie na temat Custom Fields For All były dla Ciebie przydatne. Jednakże jeśli mimo to odczuwasz potrzebę fachowej pomocy z tym pluginem, albo ogólnie prowadzenie strony w internecie to dla Ciebie "czarna magia" - skontaktuj się z nami. Przedstawimy Ci lukratywną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Masz problem z konfiguracją lub instalacją witryny? Napisz do nas!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.