Komponenty a CMS Joomla

Każdy kto użytkuje CMS Joomla! albo innego CMS (Drupal, Wordpress, itd.) wie, że rzeczywistym plusem programów to nie System Zarządzania Treścią sam w sobie, lecz dodatkowo opracowane dla nich moduły. Jeżeli mówimy o Joomla!, takimi dodatkami są Komponenty (za angielskiego: components). Komponenty to podstawowe, ale najbardziej złożone segmenty CMS Joomla!. Liczba pluginów z myślą dla tego Systemu Zarządzania możemy liczyć w co najmniej tysiącach. Należy wiedzieć, że "community" tego Systemu Zarządzania Treścią systematycznie się powiększa i opracowuje nowe, innowacyjne rozwiązania. Posługując się przykładem: rozszerzeniem przygotowanym z myślą o CMS Joomla! to Proforms, Autostand bądźALFContact Również Wśród tychże rozszerzeń jesteśmy w stanie znaleźć komponent - CSVI Pro.

  • CMS Joomla
  • Bezpieczeństwo
  • Wysokiej jakości CMS

Garść informacji w temacie CSVI Pro

Narzędzie CSVI Pro jest prostym modelem przedstawiającym to jak w paru prostych ruchach mamy możliwość zwiększyć liczbę oferowanych przez CMS usług jakie dotychczas nie do końca były zaimplementowane, lub mieliśmy z nimi przelotną znajomość. Należałoby przypomnieć, że "suplementy" do Joomla! (a spośród nich np. Proforms lub Autostand , czy akurat CSVI Pro) pozwalają na zagospodarowanie strony WWW w powyższe funkcje i treści bez potrzeby wpływania na podstawowy kod CMS Joomla!. Taki systemgdy zastosujemy odpowiednią ostrożność i uwagę w konsekwencji umożliwi nam "eksperymentowanie" z funkcjonalnością rodzimego portalu w miarę pewny sposób, oraz co ważne - bez wiedzy dotyczącej programowania.

Jak zainstalować komponent CSVI Pro w Joomla?

Powracając do CSVI Pro . Jeżeli obawiacie się, że instalacja tego komponentu Was przerośnie - uspokajamy, nie ma się czego obawiać :) Implementacja - co przeczytamy na stronie twórcy CSVI Pro sprowadza się w zasadzie do wgrania paczki instalacyjnej poprzez zwykły instalator domyślnie znajdujący się w Joomla. Po wgraniu paczki z CSVI Pro komponent ten zostanie automatycznie dodany do naszego panelu zarządzania.

PS. Jeżeli jesteście zainteresowani szczegółami na temat komponentu CSVI Pro proponujemy "zagłębić" się w stronę producenta tego rozwiązania. Najprościej na nią trafić wpisując frazę „CSVI Pro” + Joomla w Google.

Jak pobrać CSVI Pro

Bezpiecznym i chyba najwygodniejszym rozwiązaniem na pobranie każdego rozszerzenia jest wejście na oficjalną witrynę rozszerzeń do CMS Joomla: https://extensions.joomla.org i kolejno odnalezienie interesującego nas pluginu (czyli w tym przypadku CSVI Pro) :-) Strona extensions.joomla.org to miejsce, w którym społeczeństwo Joomli nieustannie aktualizuje i zamieszcza nowe rozwiązania dla Joomli - często ją odwiedzaj!

Liczymy, że powyższe informacje na temat CSVI Pro będą dla Was przydatne. Jeżeli jednak odczuwasz potrzebę fachowej pomocy z tym wtyczką, albo ogólnie prowadzenie strony internetowej to dla Ciebie "czarna magia" - skontaktuj się z naszą agencją interaktywną. Przedstawimy Ci świetną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Bezpieczeństwo użytkowania rozszerzenia CSVI Pro

Możliwe, że zastanawiasz się czy komponent dla CMS Joomla! - CSVI Pro jest bezpieczny . W tym miejscu nadrzędną kwestią jest zadbanie o jego aktualność. Najprostszym sposobem na aktualizację CSVI Pro będzie wykonanie "update" z poziomu panelu adm. CMS. W przypadku, gdy nie jesteśmy w stanie wykonać aktualizacji poprzez panel zarządzania, to pamiętajmy, że prawie zawsze najnowszą wersję odszukamy na stronce autora oraz na https://extensions.joomla.org/ Przechodząc do wniosków. Zapamiętajce! Niezależnie, czy jest to dodatek CSVI Pro,Proforms, Autostand receptą na bezpieczeństwo jest aktualność komponentu, ale również aktualność...Joomli

Nie możesz poradzić sobie z instalacją lub konfiguracją witryny? Zadzwoń do nas!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.