Kilka zdań nawiązujących do CSS Gallery

Narzędzie CSS Gallery jest dobrym modelem opisującym to jak w kilku prostych ruchach jesteśmy w stanie wpłynąć na liczbę proponowanych przez CMS usług, które dotychczas nie do końca były możliwe, bądź mieliśmy z nimi dotyczenia w ograniczonym zakresie. Warto pamiętać, iż "suplementy" do Joomla! (a spośród nich np. OS Property Real Estate lub EDocman , czy właśnie CSS Gallery) pozwalają na zagospodarowanie strony internetowej w wspomniane wyżej funkcje i treści bez potrzeby ingerowania w podstawowy kod CMS Joomla!. Taka metoda, przy zastosowaniu odpowiedniej ostrożności w konsekwencji umożliwi nam "badanie" funkcjonalności portalu w miarę bezpieczny sposób, oraz co istotne - nie jest wymagana umiejętność związana z programowaniem .

Jak zaimplementować CSS Gallery do CMS Joomla?

Powracając do naszego komponentu. Jeżeli w jakiś sposób obawiacie się, że instalacja opisywanego dodatku Was przerośnie - "relax", bez niepokoju:). Instalacja - co możemy przeczytać w dokumentacji CSS Gallery, odnosi się co do zasady do wgrania paczki instalacyjnej za pomocą podstawowego instalatora, który typowo znajduje się w CMS Joomla!, a co za tym idzie dodanie CSS Gallery do Joomli jest takie samo jak instalacja komponentu OS Property Real Estate, EDocmanitp. Po instalacji folderu skompresowanego z "składnikiem" CSS Gallery rozszerzenie zostanie samodzielnie dodany do naszego panelu zarządzania Joomla!.

PS. Jeżeli ciekawią Was szczegóły o CSS Gallery, polecamy Wam odwiedzić witrynę twórcy tego programu. Najłatwiej na nią trafić wklepując frazę CSS Gallery + Joomla w Google albo skorzystać z tego oto linku: http://google.com/search?btnI=I%27m+Feeling+Lucky&q=CSS Gallery%2BJoomla%20Extension%20Documentation

Jak usunąć rozszerzenie CSS Gallery ...

Może przydarzyć się tak, iż dodatek CSS Gallery nie spełnia Twoich wymagań. Prosto z mostu – chciał(a)byś szybko pozbyć się go ze swojej niepowtarzalnej witryny. Na taki przypadek jest wyłącznie jedno rozwiązanie – odinstalowanie CSS Gallery. W jaki sposób to zrealizować? Odpowiadamy - w ten sam sposób w jaki usuniemy OS Property Real Estate EDocman lub Cmsmart One Page Checkout for Virtuemart czyli każdy komponent. Wchodzimy w panel zarządzania stronki › następnie szukamy zakładki "rozszerzenia" › kolejno przechodzimy do karty "instalacje" › wybieramy "zarządzanie" › później musimy zaznaczyć › i wybieramy „odinstaluj”. Po skończonej procedurze uzyskamy raport z odinstalowania pluginu.

Skąd pobrać CSS Gallery

Najbezpieczniejszym i najprostszym rozwiązaniem na pobranie CSS Gallery będzie wejście na oficjalną witrynę rozszerzeń CMS Joomla: https://extensions.joomla.org a następnie odszukanie interesującego nas rozszerzenia (czyli w tym przypadku CSS Gallery) :-) extensions.joomla.org to obszar gdzie Joomlersi - bo tak mówią o sobie pasjonaci CMS Joomla! bez ustanku aktualizują i zamieszczają nowe rozwiązania dla Joomli - często ją odwiedzaj!

Liczymy na to, że przekazane przez nas zalecenia na temat CSS Gallery będą dla Ciebie przydatne. Jeżeli mimo to potrzebujesz pomocy z tym wtyczką, albo ogólnie prowadzenie strony internetowej jest dla Ciebie czarną magią - napisz lub zadzwoń. Pokażemy Ci korzystną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Nie możesz poradzić sobie z instalacją lub konfiguracją strony? Skontaktuj się z nami!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.