Komponenty a CMS Joomla

Każdy kto korzysta z CMS Joomla! albo innego CMS (Drupal, Wordpress, itd.) wie, iż realną cechą charakterystyczną programów to nie CMS sam w sobie, a dodatkowo dedykowane dla nich aplikacje. Dla Joomli takimi dodatkami są Komponenty (za angielskiego: components). Komponenty to elementarne, jednakowoż najbardziej złożone segmenty Joomli. Zbiór opisywanych rozszerzeń stworzonych z myślą dla CMS Joomla! możemy liczyć nie w setkach a w czterocyfrowej liczbie. Należy mieć w pamięci, iż społeczność tego CMS bez przerwy wzrasta opracowując nowe ikreatywne rozwiązania. Przykładowym komponentem dla CMS Joomla! jest JSitemap, Extra Vote bądźPhoca Download Również Pośród tychże programów możemy wyszukać komponent - Core Login Redirect.

  • CMS Joomla
  • Odporność na ataki
  • Fachowy CMS

Paręnaście informacji w temacie Core Login Redirect

Rozszerzenie Core Login Redirect jest ciekawym wzorem pokazującym to jak w paru nieskomplikowanych aktach otrzymać sposobność powiększenia ilości oferowanych przez CMS Joomla funkcji, które dotychczas nie zostały wdrożone, lub mieliśmy z nimi dotyczenia w okrojonej płaszczyźnie. Warto przypomnieć, iż "suplementy" do Joomla! ( wśród nich np. JSitemap lub Extra Vote bądź akurat Core Login Redirect) zezwalają na urządzenie naszej strony internetowej w wspomniane wyżej funkcje i treści bez konieczności ingerowania w podstawowy kod Joomli. Takie wyjściegdy zastosujemy należytą ostrożność i uwagę pozwoli nam na "studiowanie" funkcjonalności serwisu w miarę bezkolizyjny sposób, i co najistotniejsze - bez wiedzy związanej z programowaniem.

Jak zainstalować komponent Core Login Redirect w Joomla?

Powracając do Core Login Redirect . Jeżeli obawiacie się, że instalacja tego komponentu Was przerośnie - uspokajamy, nie ma się czego obawiać :) Implementacja - co przeczytamy na stronie twórcy Core Login Redirect sprowadza się w zasadzie do wgrania paczki instalacyjnej poprzez zwykły instalator domyślnie znajdujący się w Joomla. Po wgraniu paczki z Core Login Redirect komponent ten zostanie automatycznie dodany do naszego panelu zarządzania.

PS. Jeżeli jesteście zainteresowani szczegółami na temat komponentu Core Login Redirect proponujemy "zagłębić" się w stronę producenta tego rozwiązania. Najprościej na nią trafić wpisując frazę „Core Login Redirect” + Joomla w Google.

Z jakiej strony pobrać Core Login Redirect

Bezpiecznym i chyba najprostszym rozwiązaniem na pobranie każdego komponentu jest wejście na oficjalną stronę rozszerzeń CMS Joomla: https://extensions.joomla.org i kolejno wyszukanie interesującego nas pluginu (czyli w tym wypadku Core Login Redirect) :-) extensions.joomla.org to strefa gdzie community Joomla! bez przerwy aktualizuje i dodaje nowe rozwiązania dla Joomli - często ją odwiedzaj!

Liczymy na to, że przekazane przez nas rady na temat Core Login Redirect będą dla Ciebie przydatne. Jeśli mimo to potrzebujesz pomocy z tym pluginem, albo ogólnie prowadzenie strony internetowej jest dla Ciebie czarną magią - napisz lub zadzwoń. Przedstawimy Ci atrakcyjną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Bezpieczne użytkowanie komponentu Core Login Redirect

Możliwe, iż zastanawiasz się nad bezpieczeństwem aplikacji Core Login Redirect. W tym miejscu ważną kwestią jest zadbanie o jego aktualność. Prostym zabiegiem aktualizacji Core Login Redirect to wykonanie "update" z poziomu panelu zarządzania CMS. Jeśli nie jesteśmy w stanie wykonać aktualizacji poprzez panel administracyjny, to pamiętajmy, że w większości przypadków, najnowszą wersję odszukamy na stronie internetowej twórcy oraz na https://extensions.joomla.org/ Przechodząc do wniosków. Miejcie na uwadze! Niezależnie, czy jest to dodatek Core Login Redirect,JSitemap, Extra Vote receptą na bezpieczeństwo jest aktualność programu, no i bezsprzecznie również aktualność...Joomli

Masz problem z instalacją lub konfiguracją strony? Zadzwoń do nas!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.