Dodatki a system zarządzania treścią Joomla

Każdy kto jest pasjonatem Joomla! albo innym CMS (Wordpress, Drupal, etc.) wie, że realną mocną stroną tych systemów nie jest System Zarządzania Treścią sam w sobie, a specjalnie stworzone dla nich rozszerzenia. Jeżeli mówimy o CMS Joomla!, takimi rozszerzeniami są Komponenty co z angielskiego po prostu tłumaczymy: components. Komponent to elementarny, jednakże najbardziej złożony składnik do CMS Joomla!. Ilość dodatków stworzonych z myślą dla Joomli mieści się w paru tysiącach. Należy mieć na uwadze, że społeczność tego CMS bez przerwy się powiększa i wymyśla nowe, innowacyjne rozwiązania. Posługując się przykładem: rozszerzeniem przygotowanym z myślą o Joomla to HikaShop, WordPress Blog for Joomla! lubJCal Pro Także Wśród tych pluginów znajdziemy komponent - Core Design Scriptegrator.

  • CMS Joomla
  • Odporność na ataki
  • Fachowy system

Ciutkę słów w temacie Core Design Scriptegrator

Rozszerzenie Core Design Scriptegrator jest świetnym "okazem" , który wskazuje na to jak w kilku prostych krokach otrzymać możliwość powiększenia liczby oferowanych przez CMS Joomla usług jakie dotychczas nie były zaimplementowane, albo mieliśmy z nimi styczność w okrojonym zakresie. Warto pamiętać, że "suplementy" do Joomla! (a spośród nich np. HikaShop lub WordPress Blog for Joomla! bądź akurat Core Design Scriptegrator) zezwalają na wyposażenie naszej strony internetowej w powyższe funkcje i treści bez potrzeby wpływania na oryginalny kod CMS Joomla!. Taki system, przy zachowaniu odpowiedniej ostrożności w konsekwencji umożliwi nam "badanie" funkcjonalności rodzimego serwisu w miarę bezkolizyjnyi stabilny sposób, oraz co istotne - nie jest konieczna umiejętność związana z znajomością kodu .

Jak zainstalować komponent Core Design Scriptegrator w Joomla?

Powracając do Core Design Scriptegrator . Jeżeli obawiacie się, że instalacja tego komponentu Was przerośnie - uspokajamy, nie ma się czego obawiać :) Implementacja - co przeczytamy na stronie twórcy Core Design Scriptegrator sprowadza się w zasadzie do wgrania paczki instalacyjnej poprzez zwykły instalator domyślnie znajdujący się w Joomla. Po wgraniu paczki z Core Design Scriptegrator komponent ten zostanie automatycznie dodany do naszego panelu zarządzania.

PS. Jeżeli jesteście zainteresowani szczegółami na temat komponentu Core Design Scriptegrator proponujemy "zagłębić" się w stronę producenta tego rozwiązania. Najprościej na nią trafić wpisując frazę „Core Design Scriptegrator” + Joomla w Google.

Z jakiej strony pobrać Core Design Scriptegrator

Najbezpieczniejszym i najwygodniejszym sposobem na pobranie każdego dodatku będzie odwiedzenie oficjalnej strony rozszerzeń do Systemu Zarządzania Treścią Joomla: https://extensions.joomla.org i kolejno odnalezienie interesującego nas dodatku (czyli w tym przypadku Core Design Scriptegrator) :-) Strona extensions.joomla.org jest miejscem gdzie Joomlersi - bo tak mówią o sobie pasjonaci Joomla! bez przerwy aktualizują oraz publikują nowe rozwiązania dla Joomli - często ją odwiedzaj!

Liczymy, że powyższe rady na temat Core Design Scriptegrator będą dla Was przydatne. Jeżeli jednak potrzebujesz pomocy z tym pluginem, albo ogólnie prowadzenie strony w internecie jest dla Ciebie czarną magią - napisz lub zadzwoń. Pokażemy Ci lukratywną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Bezpieczne stosowanie rozszerzenia Core Design Scriptegrator

Możliwe, że zastanawiasz się nad bezpieczeństwem Core Design Scriptegrator. Tutaj nadrzędną kwestią jest zadbanie o jego aktualność. Prostym sposobem na aktualizację Core Design Scriptegrator będzie wykonanie "update" z poziomu panelu adm. CMS. Jeśli z jakichś względów nie możemy wykonać w/w aktualizacji poprzez panel administracyjny, to pamiętajmy, że prawie zawsze najaktualniejszą wersję znajdziemy na stronie internetowej dewelopera oraz na https://extensions.joomla.org/ Podsumowując. Zapamiętajce! Abstrahując, czy jest to dodatek Core Design Scriptegrator,HikaShop, WordPress Blog for Joomla! rozwiązaniem na bezpieczeństwo jest aktualność rozszerzenia, no i bezsprzecznie również aktualność...CMS Joomla!

Chcesz zlecić instalacje lub konfigurację strony? Skontaktuj się z nami!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.