Paręnaście wzmianek na temat Core Design Magic Tabs

Rozszerzenie Core Design Magic Tabs to jasny sposób przedstawiającym to jak w niewielu krokach dostać możliwość zwiększenia liczby proponowanych przez CMS funkcji, które dotychczas nie do końca były zaimplementowane, lub mieliśmy z nimi przelotną relację. Warto mieć na uwadze, iż "suplementy" do Joomla! (a spośród nich np. Art Sexy Lightbox lub JS Jobs , czy akurat Core Design Magic Tabs) zezwalają na wyposażenie strony WWW w wyżej wspomniane funkcje i treści bez konieczności wpływania na oryginalny kod Joomla. Takie rozwiązanie, przy zastosowaniu ostrożności i uwadze w konsekwencji pozwoli nam na "eksperymentowanie" z funkcjonalnością naszego portalu dość pewny sposób, a co istotne - nie jest konieczna umiejętność dotycząca pisania kodu .

Instalacja Core Design Magic Tabs w Joomla

Jeżeli czujecie obawę, że instalacja pluginu może Was przeróść - uspokajamy, bez niepokoju:). Instalacja - co możemy przeczytać na witrynie twórcy Core Design Magic Tabs, praktycznie ogranicza się do wczytania archiwum instalacyjnego poprzez zwykły instalator, który modelowo znajduje się w Joomla!, a co za tym idzie instalacja Core Design Magic Tabs jest dokładnie identyczne jak instalacja komponentu Art Sexy Lightbox, JS Jobsitp. Po wgraniu folderu skompresowanego z komponentem Core Design Magic Tabs rozszerzenie zostanie samoczynnie umiejscowiony w naszym panelu zarządzania.

PS. Jeżeli chcecie poznać więcej interesujących szczegółów na temat Core Design Magic Tabs, polecamy zapoznać się z stroną twórcy niniejszego rozszerzenia. Najłatwiej na nią trafić bezpośrednio wpisując zwrot Core Design Magic Tabs + Joomla w Google albo skorzystać z poniższego linku: http://www.google.com/search?q=Core Design Magic Tabs + Joomla

A jak odinstalować rozszerzenie Core Design Magic Tabs w Joomla!...

Istnieje prawdopodobieństwo, iż dodatek Core Design Magic Tabs nie spełnia Twoich wymagań. Powiedzmy sobie szczerze – chcesz błyskawicznie pozbyć się go ze swojej pięknej witryny. Na taki przypadek istnieje tylko jedno rozwiązanie – usunięcie z CMS Core Design Magic Tabs. Jak możesz tego dokonać? Dokładnie w ten sam sposób w jaki usuniemy Art Sexy Lightbox JS Jobs lub ReDJ czyli jakikolwiek komponent. Otwieramy panel zarządzania stronki › w następnym kroku szukamy zakładki "rozszerzenia" › kolejno przechodzimy do karty "instalacje" › klikamy "zarządzanie" › dalej, zaznaczamy komponent › i klikamy „odinstaluj”. Po całej procedurze uzyskamy raport z odinstalowania pluginu.

Z jakiej strony ściągnąć Core Design Magic Tabs

Bezpiecznym i chyba najprostszym rozwiązaniem na pobranie każdego rozszerzenia będzie wejście na oficjalną stronę rozszerzeń do CMS Joomla: https://extensions.joomla.org a następnie znalezienie interesującego nas rozszerzenia (czyli w tym przypadku Core Design Magic Tabs) :-) Strona extensions.joomla.org to miejsce, w którym community Joomla! bez ustanku aktualizuje i dodaje nowe rozwiązania dla Joomli - śledź ją na bieżąco!

Liczymy, że przekazane przez nas informacje na temat Core Design Magic Tabs będą dla Ciebie przydatne. Jeśli jednak liczysz na fachową pomoc z tym wtyczką, albo ogólnie prowadzenie strony w internecie to dla Ciebie "czarna magia" - zadzwoń do nas. Przedstawimy Ci atrakcyjną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Chcesz zlecić konfigurację lub instalację witryny? Napisz do nas!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.