Pora na kilka stwierdzeń w temacie Convert Forms

Narzędzie Convert Forms stanowi ciekawy wzór przedstawiającym to jak w niewielu nieskomplikowanych zabiegach mamy możliwość powiększyć liczbę proponowanych przez CMS Joomla usług, które przedtem nie były dostępne, bądź mieliśmy z nimi dotyczenia w ograniczonym zakresie. Należałoby przypomnieć, że dodatki ( spośród nich np. ChronoForms lub BT Content Slider bądź właśnie Convert Forms) zezwalają na urządzenie naszej strony WWW w powyższe funkcje i treści bez potrzeby ingerowania w pierwotny kod Joomla. Takie rozwiązaniegdy zastosujemy należytą ostrożność i uwagę w konsekwencji pozwoli nam na "eksperymentowanie" z funkcjonalnością portalu w miarę pewny sposób, oraz co ważne - bez wiedzy związanej z programowaniem.

Procedura instalacji Convert Forms

Powracając do Convert Forms. Jeżeli obawiacie się, że instalacja dodatku może Was przeróść - "relax", bez niepokoju:). Implementacja - co możemy przeczytać na witrynie twórcy Convert Forms, ogranicza się w zasadzie do dodania paczki instalacyjnej za pomocą zwykłego instalatora, który domyślnie ma lokalizację w CMS Joomla!, czyli instalacja Convert Forms jest takie samo jak instalacja pluginu ChronoForms, BT Content Slideritp. Po wgraniu folderu instalacyjnego z Convert Forms komponent zostanie samoczynnie osadzony w panelu zarządzania.

PS. Jeżeli chcecie poznać więcej interesujących detali o Convert Forms, polecamy zapoznać się z witryną autora niniejszego programu. Najprościej na nią trafić wpisując frazę Convert Forms + Joomla w Google bądź skorzystać z poniższego linku: http://google.com/search?btnI=I%27m+Feeling+Lucky&q=Convert Forms%2BJoomla%20Extension%20Documentation

Jak odinstalować rozszerzenie Convert Forms w Joomla!...

Może przydarzyć się tak, że plugin Convert Forms okazał się być niewypałem. Prosto z mostu – chcesz szybko unicestwić go z własnej, cudownej witryny. W takim wypadku istnieje tylko jedno rozwiązanie – usunięcie z CMS Convert Forms. Jak tego dokonać? Dokładnie tą samą metodą jaką odinstalujemy ChronoForms BT Content Slider lub Tabs and Sliders czyli każdy komponent. Otwieramy panel zarządzania naszej stronki › w następnym kroku szukamy zakładki "rozszerzenia" › klikamy w kartę "instalacje" › a z niej wybieramy "zarządzanie" › dalej, musimy zaznaczyć › i klikamy „odinstaluj”. Po całej procedurze uzyskamy raport z odinstalowania pluginu.

Z jakiej strony pobrać Convert Forms

Najbezpieczniejszym i najprostszym rozwiązaniem na pobranie Convert Forms jest wejście na oficjalną witrynę rozszerzeń CMS Joomla: https://extensions.joomla.org a w dalszej kolejności odnalezienie interesującej nas wtyczki (czyli w tym wypadku Convert Forms) :-) Strona extensions.joomla.org to miejsce, w którym społeczność Joomli bez przerwy aktualizuje i publikuje nowe rozwiązania dla Joomli - bądź z nią na bieżąco!

Liczymy na to, że powyższe sugestie na temat Convert Forms będą dla Was przydatne. Jeżeli mimo to odczuwasz potrzebę fachowej pomocy z tym dodatkiem, albo ogólnie prowadzenie strony internetowej jest dla Ciebie czarną magią - skontaktuj się z nami. Przedstawimy Ci korzystną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Chcesz zlecić konfigurację lub instalację witryny? Skontaktuj się z nami!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.