Rozszerzenia a CMS Joomla

Ten kto skupia się na Joomla! oraz innym CMS (Drupal, Wordpress, etc.) wie, że realnym plusem systemów to nie CMS per se, a specjalnie utworzone dla nich dodatki. Jeżeli chodzi o CMS Joomla! takimi rozszerzeniami są Komponenty (za angielskiego: components). Komponenty to elementarne, ale najbardziej złożone składniki CMS Joomla!. Zbiór wspomnianych rozszerzeń stworzonych dla CMS Joomla! zawiera się nie w setkach a w czterocyfrowej liczbie. Należy mieć w pamięci, że społeczność owego CMS ciągle poszerza się przygotowując nowe, innowacyjne rozwiązania. Na przykład komponentem dla CMS Joomla! jest Smart Slider, Phoca Favicon bądźJoomShopping Także Wśród owych pluginów możemy znaleźć komponent - Content Uploader Pro.

  • CMS Joomla
  • Odporność na ataki
  • Fachowy system

Ciutkę słów nawiązujących do Content Uploader Pro

Suplement Content Uploader Pro stanowi świetny sposób oddającym to jak w niewielu prostych zabiegach jesteśmy w stanie zwiększyć liczbę oferowanych przez CMS zastosowań jakie dotąd nie do końca zostały zaimplementowane, bądź mieliśmy z nimi styczność w ograniczonym zakresie. Warto mieć na uwadze, że "suplementy" do Joomla! ( spośród nich np. Smart Slider lub Phoca Favicon bądź akurat Content Uploader Pro) zezwalają na wyposażenie naszej strony internetowej w wyżej wspomniane funkcje i treści bez konieczności ingerowania w podstawowy kod CMS Joomla!. Takie podejście, przy zachowaniu odpowiedniej ostrożności w konsekwencji umożliwi nam "badanie" funkcjonalności portalu w miarę wygodny sposób, a co ważne - bez wiedzy związanej z programowaniem.

Jak zainstalować komponent Content Uploader Pro w Joomla?

Powracając do Content Uploader Pro . Jeżeli obawiacie się, że instalacja tego komponentu Was przerośnie - uspokajamy, nie ma się czego obawiać :) Implementacja - co przeczytamy na stronie twórcy Content Uploader Pro sprowadza się w zasadzie do wgrania paczki instalacyjnej poprzez zwykły instalator domyślnie znajdujący się w Joomla. Po wgraniu paczki z Content Uploader Pro komponent ten zostanie automatycznie dodany do naszego panelu zarządzania.

PS. Jeżeli jesteście zainteresowani szczegółami na temat komponentu Content Uploader Pro proponujemy "zagłębić" się w stronę producenta tego rozwiązania. Najprościej na nią trafić wpisując frazę „Content Uploader Pro” + Joomla w Google.

Pobieranie Content Uploader Pro

Najbezpieczniejszym i najwygodniejszym sposobem na pobranie Content Uploader Pro jest wejście na oficjalną witrynę rozszerzeń do CMS Joomla: https://extensions.joomla.org a następnie odszukanie interesującej nas wtyczki (czyli w tym wypadku Content Uploader Pro) :-) extensions.joomla.org to miejsce, w którym Joomlersi - bo tak mówią o sobie pasjonaci Joomla! nieustannie aktualizują oraz dodają nowe rozwiązania dla Joomli - bądź z nią na bieżąco!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby instrukcje na temat Content Uploader Pro były dla Ciebie przydatne. Jeżeli mimo to potrzebujesz pomocy z tym pluginem, albo ogólnie prowadzenie strony internetowej jest dla Ciebie czarną magią - napisz lub zadzwoń. Przedstawimy Ci korzystną ofertę opieki nad CMS Joomla!

W jaki sposób odinstalować komponent Content Uploader Pro ...

Może przydarzyć się tak, że moduł Content Uploader Pro nie spełnia Twoich wymagań. Powiedzmy sobie wprost – chciał(a)byś jak najszybciej usunąć go z własnej, niepowtarzalnej witryny. Na taki przypadek jest wyłącznie jedno rozwiązanie – usunięcie z CMS Content Uploader Pro. Jak tego dokonać? Dokładnie w ten sam sposób w jaki odinstalujemy Smart Slider Phoca Favicon lub JoomShopping czyli każdy inny komponent. Odwiedzamy panel zarządzania naszej strony › następnie szukamy zakładki "rozszerzenia" › kolejno przechodzimy do karty "instalacje" › klikamy "zarządzanie" › dalej, musimy zaznaczyć › i wybieramy „odinstaluj”. Po skończonej procedurze otrzymamy raport z odinstalowania komponentu.

Chcesz zlecić instalacje lub konfigurację witryny? Skontaktuj się z nami!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.