Trochę zdań o Contact Information Mod

Narzędzie Contact Information Mod to interesujący model opisującym to jak w paru nieskomplikowanych zabiegach otrzymać sposobność zwiększenia grona oferowanych przez CMS funkcji, które dotychczas nie do końca były wdrożone, albo mieliśmy z nimi przelotną znajomość. Należałoby przypomnieć, że "suplementy" do Joomla! ( wśród nich np. jNews lub Simple Image Holder , czy akurat Contact Information Mod) zezwalają na wyposażenie naszej portalu w wyżej wspomniane funkcje i treści bez konieczności wpływania na podstawowy kod Joomla. Taki sposóbgdy zastosujemy odpowiednią ostrożność i uwagę w konsekwencji umożliwi nam "studiowanie" funkcjonalności własnego serwisu dość bezpieczny sposób, i co ważne - nie jest wymagana umiejętność dotycząca programowania .

Instalacja Contact Information Mod w Joomla

Powracając do naszego komponentu. Jeżeli instalacja Contact Information Mod powoduje w Was obawy i czujecie, że Was przerasta - "relax", nie ma się czego obawiać:). Implementacja - co jest dane nam przeczytać w dokumentacji Contact Information Mod, praktycznie ogranicza się do wczytania paczki instalacyjnej za sprawą standardowego instalatora, który prawidłowo znajduje się w Joomla!, a co za tym idzie dodanie Contact Information Mod do Joomli niczym nie różni się od instalacji pluginu jNews, Simple Image Holderitp. Po wgraniu paczki z Contact Information Mod rozszerzenie zostanie samoistnie umiejscowiony w naszym panelu zarządzania.

PS. Jeżeli macie ochotę poznać więcej szczegółów o Contact Information Mod, proponujemy Wam odwiedzić witrynę twórcy opisywanego rozwiązania. Najprościej jest ją znaleźć wpisując frazę Contact Information Mod + Joomla w Google albo skorzystać z tego oto linku: http://google.com/search?btnI=I%27m+Feeling+Lucky&q=Contact Information Mod%2BJoomla%20Extension%20Documentation

A jak odinstalować rozszerzenie Contact Information Mod w CMS Joomla!...

Istnieje prawdopodobieństwo, że komponent Contact Information Mod okazał się być niewypałem. Prosto z mostu – chciał(a)byś błyskawicznie unicestwić go z własnej, cudownej strony. Na taki przypadek istnieje wyłącznie jedno lekarstwo – odinstalowanie Contact Information Mod. Jak możesz tego dokonać? Dokładnie tą samą metodą jaką usuniemy jNews Simple Image Holder lub ALFContact czyli jakikolwiek inny komponent. Otwieramy panel administracyjny naszej stronki › następnie odzszukujemyzakładkę "rozszerzenia" › kolejno przechodzimy do karty "instalacje" › klikamy "zarządzanie" › dalej, musimy zaznaczyć › i wybieramy „odinstaluj”. Gdy skończymy całą procedurę, wyświetli nam się komunikat z odinstalowania dodatku.

Skąd pobrać Contact Information Mod

Najbezpieczniejszym i najwygodniejszym sposobem na pobranie Contact Information Mod jest wejście na oficjalną stronę rozszerzeń do Systemu Zarządzania Treścią Joomla: https://extensions.joomla.org i kolejno znalezienie interesującego nas pluginu (czyli w tym przypadku Contact Information Mod) :-) extensions.joomla.org to obszar gdzie community Joomla! bez ustanku aktualizuje i zamieszcza nowe rozwiązania dla Joomli - śledź ją na bieżąco!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby instrukcje zawarte w tej publikacji były dla Was przydatne. Jednakże jeśli mimo to liczysz na fachową pomoc z tym wtyczką, albo ogólnie prowadzenie strony internetowej to dla Ciebie "czarna magia" - zadzwoń do nas. Przedstawimy Ci korzystną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Nie możesz poradzić sobie z konfiguracją lub instalacją strony? Skontaktuj się z nami!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.