Ciut stwierdzeń w temacie Community Surveys

Rozszerzenie Community Surveys to jasny przykład oddającym to jak w paru nieskomplikowanych ruchach dostać możliwość zwiększenia liczby proponowanych przez CMS funkcji, które przedtem nie były dostępne, lub mieliśmy z nimi przelotną relację. Należałoby przypomnieć, iż "suplementy" do Joomla! (a spośród nich np. Phoca Gallery lub RSGallery2 , czy akurat Community Surveys) zezwalają na wyposażenie naszej strony WWW w powyższe funkcje i treści bez potrzeby wpływania na oryginalny kod CMS Joomla!. Takie rozwiązanie, przy zachowaniu odpowiedniej ostrożności i uwadze w konsekwencji umożliwi nam "studiowanie" funkcjonalności portalu w miarę wygodny sposób, a co najistotniejsze - nie jest konieczna wiedza związana z programowaniem .

Jak zaimplementować Community Surveys w CMS Joomla?

Jeżeli instalacja opisywanego komponentu powoduje w Was strach i przypuszczacie, że może Was przeróść - wyluzujcie, nie ma obaw:). Instalacja - co przeczytamy na stronie twórcy Community Surveys, sprowadza się w zasadzie do załadowania pliku instalacyjnego za pomocą podstawowego instalatora, który normalnie jest zlokalizowany w Joomla!, a co za tym idzie instalacja Community Surveys niczym nie różni się od instalacji dodatku Phoca Gallery, RSGallery2itp. Po wgraniu folderu skompresowanego z "składnikiem" Community Surveys rozszerzenie zostanie samoistnie załadowany do naszego panelu zarządzania Joomla!.

PS jeśli jesteście zainteresowani o Community Surveys, proponujemy Wam zapoznać się z stroną autora tego rozwiązania. Najłatwiej jest ją wyszukać wpisując zwrot Community Surveys + Joomla w Google bądź skorzystać z poniższego linku: http://google.com/search?btnI=I%27m+Feeling+Lucky&q=Community Surveys%2BJoomla%20Extension%20Documentation

A jak odinstalować rozszerzenie Community Surveys ...

Istnieje takieprawdopodobieństwo, iż komponent Community Surveys okazał się być niewypałem. Powiedzmy sobie szczerze – chcesz jak najszybciej usunąć go ze swojej pięknej stronyinternetowej. Na taki przypadek istnieje wyłącznie jedno lekarstwo – odinstalowanie Community Surveys. W jaki sposób to sprawić? Dokładnie w ten sam sposób w jaki odinstalujemy Phoca Gallery RSGallery2 lub ReReplacer czyli jakikolwiek komponent. Odwiedzamy panel zarządzania naszej stronki › następnie powinniśmy odszukaćzakładkę "rozszerzenia" › kolejno przechodzimy do karty "instalacje" › wybieramy "zarządzanie" › dalej, musimy zaznaczyć › i klikamy „odinstaluj”. Po skończonej procedurze uzyskamy raport z odinstalowania pluginu.

Skąd ściągnąć Community Surveys

Bezpiecznym i chyba najwygodniejszym rozwiązaniem na pobranie każdego rozszerzenia będzie odwiedzenie oficjalnej strony rozszerzeń do CMS Joomla: https://extensions.joomla.org i kolejno odszukanie interesującej nas wtyczki (czyli w tym przypadku Community Surveys) :-) Strona extensions.joomla.org to miejsce, w którym Joomlersi - bo tak mówią o sobie pasjonaci CMS Joomla! bez ustanku aktualizują oraz zamieszczają nowe rozwiązania dla Joomli - często ją odwiedzaj!

Mamy nadzieję, że przekazane przez nas informacje na temat Community Surveys będą dla Was przydatne. Jednakże jeśli mimo to odczuwasz potrzebę fachowej pomocy z tym pluginem, albo ogólnie prowadzenie strony internetowej jest dla Ciebie czarną magią - skontaktuj się z naszą agencją interaktywną. Przedstawimy Ci lukratywną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Nie możesz poradzić sobie z instalacją lub konfiguracją strony? Skontaktuj się z nami!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.