Moment na kilka informacji o Community Polls

Dodatek Community Polls jest dobrym przykładem pokazującym to jak w niewielu prostych ruchach dostać sposobność powiększenia grona oferowanych przez CMS Joomla usług jakie dotąd nie zostały zawarte w podstawowej wersji, lub mieliśmy z nimi dotyczenia w okrojonej płaszczyźnie. Warto pamiętać, że "suplementy" do Joomla! (a spośród nich np. Proforms lub Layer Slider bądź akurat Community Polls) pozwalają na urządzenie portalu internetowego w powyższe funkcje i treści bez konieczności wpływania na oryginalny kod źródłowy Joomla. Takie rozwiązaniegdy zachowamy należytą ostrożność i uwagę w konsekwencji pozwoli nam na "eksperymentowanie" z funkcjonalnością własnego portalu w miarę wygodny sposób, a co najistotniejsze - bez znajomości zasad programowania.

Sposób instalacji Community Polls

Jeżeli instalacja Community Polls budzi w Was strach i przypuszczacie, że może Was przeróść - spokojnie, nie ma obaw:). Implementacja - co przeczytamy na stronie twórcy Community Polls, sprowadza się co do zasady do dodania archiwum instalacyjnego poprzez zwykły instalator, który normalnie ma lokalizację w CMS Joomla!, czyli dodanie Community Polls do Joomli w niczym nie jest różna od instalacji modułu Proforms, Layer Slideritp. Po wgraniu paczki z rozszerzeniem Community Polls rozszerzenie zostanie automatycznie dołączony do panelu zarządzania Joomla!.

PS jeśli chcecie poznać więcej interesujących szczegółów na temat Community Polls, proponujemy Wam zapoznać się z stroną internetową twórcy tego komponentu. Najłatwiej na nią trafić wpisując frazę Community Polls + Joomla w wyszukiwarkę albo skorzystać z tego oto linku: http://google.com/search?btnI=I%27m+Feeling+Lucky&q=Community Polls%2BJoomla%20Extension%20Documentation

Jak odinstalować rozszerzenie Community Polls ...

Istnieje takieprawdopodobieństwo, że moduł Community Polls nie spełnia Twoich wymagań. Powiedzmy sobie wprost – chciał(a)byś błyskawicznie pozbyć się go z własnej, pięknej witryny. W takim wypadku istnieje wyłącznie jedno rozwiązanie – odinstalowanie Community Polls. W jaki sposób to sprawić? Dokładnie w ten sam sposób w jaki odinstalujemy Proforms Layer Slider lub ReReplacer czyli każdy komponent. Otwieramy panel zarządzania stronki › następnie odnajdujemyzakładkę "rozszerzenia" › kolejno przechodzimy do karty "instalacje" › a z niej wybieramy "zarządzanie" › później musimy zaznaczyć › i wybieramy „odinstaluj”. Gdy skończymy całą procedurę, wyświetli nam się raport z odinstalowania rozszerzenia.

Z jakiej strony ściągnąć Community Polls

Najbezpieczniejszym i najprostszym rozwiązaniem na pobranie każdego komponentu będzie wejście na oficjalną stronę rozszerzeń do CMS Joomla: https://extensions.joomla.org a następnie odszukanie interesującego nas pluginu (czyli w tym wypadku Community Polls) :-) extensions.joomla.org to strefa gdzie Joomlersi - bo tak mówią o sobie pasjonaci CMS Joomla! bez przerwy aktualizują oraz zamieszczają nowe rozwiązania dla Joomli - bądź z nią na bieżąco!

Liczymy na to, że powyższe porady na temat Community Polls będą dla Was przydatne. Jeżeli mimo to liczysz na fachową pomoc z tym dodatkiem, albo ogólnie prowadzenie strony internetowej jest dla Ciebie czarną magią - skontaktuj się z naszą firmą. Pokażemy Ci atrakcyjną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Chcesz zlecić konfigurację lub instalację strony? Napisz do nas!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.