Jeżeli jesteś osobą, która jest pasjonatem CMS Joomla! albo innymi CMS-ami (Wordpress, Drupal, Prestashop itp.) to doskonale wiesz,że najpotężniejszą zaletą takich programów nie jest System Zarządzania Treścią samoistnie, lecz specjalnie przygotowane dla nich dodatki. W przypadku gdy mówimy o Joomla!, za takie dodatki należy uznać Komponenty (za angielskiego: components). Komponent to kluczowy, ale najbardziej zaawansowany składnik CMS Joomla!. Liczba wspomnianych rozszerzeń stworzonych dla Joomla! zawiera się nie w setkach a w kilku tysiącach. Należy mieć w pamięci, że społeczność tego CMS systematycznie rośnie i przygotowuje nowe ipionierskie rozwiązania. Na przykład rozszerzeniem przygotowanym z myślą o Joomla to OS Property Real Estate, Extended Menu lubCustom Filters Pro Także Pośród owych rozszerzeń znajdziemy komponent - Code 7 Responsive Slider.

Kilka słów o Code 7 Responsive Slider

Suplement Code 7 Responsive Slider jest oczywistym modelem na to jak w paru prostych ruchach mamy możliwość wpłynąć na liczbę oferowanych przez CMS Joomla usług jakie dotąd nie do końca zostały zawarte w podstawowej wersji, albo mieliśmy z nimi styczność w ograniczonym zakresie. Warto przypomnieć, że dodatki (a wśród nich np. OS Property Real Estate lub Extended Menu , czy akurat Code 7 Responsive Slider) pozwalają na "udekorowanie" naszej witryny w wspomniane wyżej funkcje i treści bez konieczności wpływania na pierwotny kod źródłowy CMS Joomla!. Takie podejściegdy zastosujemy należytą ostrożność i uwagę w konsekwencji umożliwi nam "studiowanie" funkcjonalności własnego portalu w miarę bezpieczny sposób, i co kluczowe - nie jest potrzebna wiedza związana z pisaniem kodu .

W komponencieCode 7 Responsive Slider nie występuje możliwość, jaka jest dla mnie ważna.

Co w przypadku gdy zainstalowanydodatek Code 7 Responsive Slider nie posiada funkcjonalności, na której szczególnie nam zależy lub, której spodziewaliśmy się, że w nim znajdziemy? Hmm sprawa zdaje się całkiem oczywista. Jak napomknęliśmy w powyższym akapicie, komponenty w podstawowej opcji, (zazwyczaj bezpłatnej) nie dysponują wszystkimi opcjami. Z tego względu najlepiej jest sprawdzić czy opcja, która jest dla nas istotna nie jest czasami udostępniona w wersji płatnej. Twórcy rozszerzeń szczegółowo opisują w dokumentacji, jakie funkcje dostępne są w wersji bezpłatnej, a jakie dodatkowo w "komercyjnej". Zostaje nam wyszukać, czy czasami to na czym nam zależy i czego poszukujemy nie istnieje w opcji płatnej.

Kolejnym sposobem jest...poszukanie innego rozszerzenia. Kolejny raz przypominamy – rozszerzeń do Joomla! jest kilka tysięcy (już ponad 8!). Dlatego możemy wywnioskować, że niektóre tematy najzwyczajniej na świecie się powtarzają. Zabierz się w podróż do świata Joomla i odszukaj dodatek podobny do Code 7 Responsive Slider, a być może i doskonalszy!

Ahh tak! Zapomnieliśmy o "trzeciej drodze" :). Możesz po prostu zlecić zbudowanie komponentu szytego na miarę, dzięki temu będziesz widział(a), że program idealnie spełni swoją rolę. Zastanawiasz się komu zlecić taką usługę.

Co jeszcze musisz wiedzieć?

Pobieranie Code 7 Responsive Slider

Najbezpieczniejszym i najprostszym sposobem na pobranie każdego komponentu jest wejście na oficjalną witrynę rozszerzeń CMS Joomla: https://extensions.joomla.org i kolejno wyszukanie interesującej nas wtyczki (czyli w tym przypadku Code 7 Responsive Slider) :-) Strona extensions.joomla.org jest miejscem gdzie Joomlersi - bo tak mówią o sobie pasjonaci Joomla! bez przerwy aktualizują i zamieszczają nowe rozwiązania dla Joomli - śledź ją na bieżąco!

Mamy nadzieję, że przekazane przez nas zalecenia na temat Code 7 Responsive Slider będą dla Ciebie przydatne. Jeżeli jednak potrzebujesz pomocy z tym dodatkiem, albo ogólnie prowadzenie strony w internecie jest dla Ciebie czarną magią - zapraszamy do kontaktu. Przedstawimy Ci atrakcyjną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Bezpieczeństwo stosowania rozszerzenia Code 7 Responsive Slider

Możliwe, że zastanawiasz się nad tym czy komponent - Code 7 Responsive Slider jest bezpieczny . Tutaj istotną kwestią zdaje się być dbanie o jego aktualność. Bezproblemowym zabiegiem na aktualizację Code 7 Responsive Slider to wykonanie "update" z poziomu panelu administracyjnego CMS. W przypadku, gdy nie możemy wykonać aktualizacji za pomocą panelu administracyjnego, to pamiętajmy, że w większości przypadków, najświeższą wersję odnajdziemy na stronie internetowej autora oraz na https://extensions.joomla.org/ Podsumowując. Pamiętajcie! Niezależnie, czy jest to rozszerzenie Code 7 Responsive Slider,OS Property Real Estate, Extended Menu rozwiązaniem na bezpieczeństwo jest aktualność aplikacji, no i oczywiście również aktualność...CMS Joomla!

Chcesz zlecić konfigurację lub instalację strony? Napisz do nas!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.