Dodatki a Joomla

Ten kto wykorzystuje Joomla albo innego CMS (Wordpress, Drupal, itd.) wie, że prawdziwą potęgą owych systemów to nie CMS samoistnie, lecz dodatkowo opracowane dla nich aplikacje. W przypadku gdy mówimy o CMS Joomla!, takimi rozszerzeniami są Komponenty (za angielskiego: components). Komponenty to podstawowe, ale najbardziej skomplikowane składniki Joomli. Ilość wspomnianych pluginów przeznaczonych dla Joomli z pewnością zawiera się nie w setkach a w co najmniej tysiącach. Warto mieć w pamięci, że społeczność tego Systemu Zarządzania Treścią stale się powiększa i tworzy nowe, innowacyjne rozwiązania. Na przykład komponentem dla Joomla to Akeeba Backup, Very Simple Image Gallery bądźCustom Filters Pro Również Pośród owych wtyczek odnajdziemy komponent - Code 7 Responsive Accordion.

  • CMS Joomla
  • Odporność na ataki
  • Sprawdzony system

Ciut wzmianek o Code 7 Responsive Accordion

Rozszerzenie Code 7 Responsive Accordion jest praktycznym "okazem" przedstawiającym to jak w paru prostych posunięciach mamy możliwość powiększyć ilość proponowanych przez CMS Joomla usług jakie dotychczas nie do końca zostały wdrożone, bądź mieliśmy z nimi przelotną relację. Warto pamiętać, że dodatki (a wśród nich np. Akeeba Backup lub Very Simple Image Gallery bądź właśnie Code 7 Responsive Accordion) zezwalają na zagospodarowanie strony internetowej w wspomniane wyżej funkcje i treści bez konieczności wpływania na oryginalny kod Joomli. Taka strategia, przy zastosowaniu odpowiedniej ostrożności w konsekwencji umożliwi nam "badanie" funkcjonalności własnego portalu dość pewny sposób, oraz co najważniejsze - nie jest konieczna wiedza dotycząca programowania .

Jak zainstalować komponent Code 7 Responsive Accordion w Joomla?

Powracając do Code 7 Responsive Accordion . Jeżeli obawiacie się, że instalacja tego komponentu Was przerośnie - uspokajamy, nie ma się czego obawiać :) Implementacja - co przeczytamy na stronie twórcy Code 7 Responsive Accordion sprowadza się w zasadzie do wgrania paczki instalacyjnej poprzez zwykły instalator domyślnie znajdujący się w Joomla. Po wgraniu paczki z Code 7 Responsive Accordion komponent ten zostanie automatycznie dodany do naszego panelu zarządzania.

PS. Jeżeli jesteście zainteresowani szczegółami na temat komponentu Code 7 Responsive Accordion proponujemy "zagłębić" się w stronę producenta tego rozwiązania. Najprościej na nią trafić wpisując frazę „Code 7 Responsive Accordion” + Joomla w Google.

Jak ściągnąć Code 7 Responsive Accordion

Bezpiecznym i chyba najwygodniejszym rozwiązaniem na pobranie każdego dodatku będzie odwiedzenie oficjalnej strony rozszerzeń do CMS Joomla: https://extensions.joomla.org i kolejno wyszukanie interesującej nas wtyczki (czyli w tym wypadku Code 7 Responsive Accordion) :-) Strona extensions.joomla.org jest miejscem, w którym Joomlersi - bo tak mówią o sobie pasjonaci Joomla! codziennie aktualizują oraz publikują nowe rozwiązania dla Joomli - często ją odwiedzaj!

Mamy nadzieję, że powyższe instrukcje na temat Code 7 Responsive Accordion będą dla Ciebie przydatne. Jeśli mimo to odczuwasz potrzebę fachowej pomocy z tym dodatkiem, albo ogólnie prowadzenie strony internetowej to dla Ciebie "czarna magia" - skontaktuj się z nami. Przedstawimy Ci świetną ofertę opieki nad CMS Joomla!

W jaki sposób odinstalować dodatek Code 7 Responsive Accordion w Joomla!...

Jest możliwość, że komponent Code 7 Responsive Accordion nie spełnia Twoich oczekiwań. Napiszmy to wprost – chciał(a)byś błyskawicznie unicestwić go ze swojej niepowtarzalnej stronyinternetowej. W takim wypadku istnieje wyłącznie jedno rozwiązanie – odinstalowanie Code 7 Responsive Accordion. Jak możesz tego dokonać? Dokładnie tą samą metodą jaką usuniemy Akeeba Backup Very Simple Image Gallery lub Custom Filters Pro czyli jakikolwiek komponent. Wchodzimy w panel administracyjny stronki › następnie powinniśmy odszukaćzakładkę "rozszerzenia" › kolejno klikamy w kartę "instalacje" › a z niej wybieramy "zarządzanie" › dalej, musimy zaznaczyć › i klikamy „odinstaluj”. Po skończonej procedurze uzyskamy raport z odinstalowania rozszerzenia.

Nie możesz poradzić sobie z instalacją lub konfiguracją strony? Skontaktuj się z nami!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.