Nieco wzmianek nawiązujących do CoalaWeb Traffic

Suplement CoalaWeb Traffic stanowi ciekawy sposób obrazującym to jak w niewielu nieskomplikowanych aktach otrzymać możliwość zwiększenia liczby proponowanych przez CMS zastosowań jakie dotychczas nie do końca były wdrożone, bądź mieliśmy z nimi przelotną znajomość. Warto mieć na uwadze, że dodatki ( spośród nich np. Breezing Forms Pro lub Pro Magic Audio Player , czy właśnie CoalaWeb Traffic) zezwalają na zagospodarowanie naszej witryny internetowej w powyższe funkcje i treści bez potrzeby wpływania na pierwotny kod źródłowy Joomli. Taka strategia, przy zachowaniu należytej ostrożności w konsekwencji pozwoli nam na "badanie" funkcjonalności swojego portalu w miarę pewny sposób, i co najistotniejsze - bez umiejętności programowania.

Sposób instalacji CoalaWeb Traffic

Jeżeli instalacja CoalaWeb Traffic powoduje w Was obawę i przypuszczacie, że może Was przeróść - uspokajamy, nie ma co się niepokoić:). Implementacja - co przeczytamy specyfikacji suplementu CoalaWeb Traffic, kieruje się co do zasady do wczytania pliku instalacyjnego za sprawą standardowego instalatora, który modelowo znajduje się w Joomla!, czyli instalacja CoalaWeb Traffic jest takie samo jak instalacja pluginu Breezing Forms Pro, Pro Magic Audio Playeritp. Po instalacji paczki z CoalaWeb Traffic komponent zostanie automatycznie umiejscowiony w panelu zarządzania.

PS. Jeżeli macie ochotę poznać więcej ciekawych detali o CoalaWeb Traffic, proponujemy zapoznać się z stroną autora niniejszego rozwiązania. Najprościej jest ją wyszukać wpisując zwrot CoalaWeb Traffic + Joomla w Google bądź skorzystać z tego oto linku: http://www.google.com/search?q=CoalaWeb Traffic + Joomla

A jak odinstalować komponent CoalaWeb Traffic ...

Istnieje takieprawdopodobieństwo, że komponent CoalaWeb Traffic nie spełnia Twoich oczekiwań. Powiedzmy sobie szczerze – chcesz szybko pozbyć się go z własnej, niepowtarzalnej stronyinternetowej. W takim przypadku istnieje wyłącznie jedno rozwiązanie – odinstalowanie CoalaWeb Traffic. Jak to zrobić? Odpowiadamy - w ten sam sposób w jaki odinstalujemy Breezing Forms Pro Pro Magic Audio Player lub ALFContact czyli każdy komponent. Wchodzimy w panel administracyjny naszej strony › w następnym kroku szukamy zakładki "rozszerzenia" › kolejno przechodzimy do karty "instalacje" › a z niej klikamy "zarządzanie" › dalej, musimy zaznaczyć › i wybieramy „odinstaluj”. Gdy skończymy całą procedurę, wyświetli nam się komunikat z odinstalowania komponentu.

Skąd bezpiecznie ściągnąć CoalaWeb Traffic

Najbezpieczniejszym i najprostszym sposobem na pobranie każdego rozszerzenia będzie wejście na oficjalną witrynę rozszerzeń Systemu Zarządzania Treścią Joomla: https://extensions.joomla.org i kolejno znalezienie interesującej nas wtyczki (czyli w tym przypadku CoalaWeb Traffic) :-) Strona extensions.joomla.org to miejsce, w którym społeczeństwo Joomli bez ustanku aktualizuje i publikuje nowe rozwiązania dla Joomli - często ją odwiedzaj!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby porady na temat CoalaWeb Traffic były dla Ciebie przydatne. Jeżeli mimo to odczuwasz potrzebę fachowej pomocy z tym wtyczką, albo ogólnie prowadzenie strony w internecie to dla Ciebie "czarna magia" - napisz lub zadzwoń. Pokażemy Ci atrakcyjną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Masz problem z konfiguracją lub instalacją witryny? Zadzwoń do nas!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.