Garść wzmianek o CoalaWeb Contact

Narzędzie CoalaWeb Contact to dobry przykład wyjaśniającym to jak w kilku nieskomplikowanych aktach jesteśmy w stanie powiększyć ilość proponowanych przez CMS Joomla funkcji jakie przedtem nie zostały zawarte w podstawowej wersji, albo mieliśmy z nimi kontakt w okrojonym zakresie. Warto przypomnieć, że "suplementy" do Joomla! (a spośród nich np. Proforms lub ARI Image Slider bądź akurat CoalaWeb Contact) pozwalają na urządzenie portalu w powyższe funkcje i treści bez potrzeby wpływania na oryginalny kod Joomla. Takie wyjściegdy zachowamy należytą ostrożność i uwagę w konsekwencji pozwoli nam na "eksperymentowanie" z funkcjonalnością serwisu w miarę pewny sposób, oraz co najistotniejsze - nie jest potrzebna umiejętność dotycząca pisania kodu .

Instalacja CoalaWeb Contact w Joomla

Powracając do rozszerzenia CoalaWeb Contact. Jeżeli czujecie strach, że instalacja tego pluginu Was przerośnie - "relax", nie ma co się niepokoić:). Implementacja - co jest dane nam przeczytać specyfikacji programu CoalaWeb Contact, ogranicza się w zasadzie do wgrania archiwum instalacyjnego poprzez standardowy instalator, który domyślnie ma lokalizację w CMS Joomla!, a co za tym idzie instalacja CoalaWeb Contact jest takie samo jak instalacja modułu Proforms, ARI Image Slideritp. Po wgraniu paczki z CoalaWeb Contact rozszerzenie zostanie automatycznie dodany do panelu zarządzania Joomla!.

PS. Jeżeli ciekawią Was szczegóły na temat CoalaWeb Contact, proponujemy Wam zapoznać się z stroną internetową twórcy niniejszego rozwiązania. Najprościej na nią trafić bezpośrednio wklepując zwrot CoalaWeb Contact + Joomla w Google albo wykorzystać link obok: http://www.google.com/search?q=CoalaWeb Contact + Joomla

Bezpieczeństwo stosowania komponentu CoalaWeb Contact

Niektórzy z Was, pewnie zastanawiają się nad bezpieczeństwem CoalaWeb Contact. W tym miejscu kardynalną kwestią powinno być dbanie o jego aktualność. Prostym zabiegiem aktualizacji CoalaWeb Contact będzie zrobienie "update" z poziomu panelu administracyjnego CMS. W przypadku, gdy nie jesteśmy w stanie przeprowadzić aktualizacji poprzez panel zarządzania, to pamiętajmy, że w większości przypadków, najaktualniejszą wersję odnajdziemy na stronie internetowej autora oraz na https://extensions.joomla.org/ Podsumowując. Miejcie na uwadze! Niezależnie, czy jest to dodatek CoalaWeb Contact,Proforms, ARI Image Slider rozwiązaniem na bezpieczeństwo jest aktualność aplikacji, ale również aktualność...Joomli

Jak ściągnąć CoalaWeb Contact

Najbezpieczniejszym i najwygodniejszym sposobem na pobranie CoalaWeb Contact jest wejście na oficjalną stronę rozszerzeń do CMS Joomla: https://extensions.joomla.org a w dalszej kolejności odnalezienie interesującego nas dodatku (czyli w tym przypadku CoalaWeb Contact) :-) Strona extensions.joomla.org to obszar gdzie Joomlersi - bo tak mówią o sobie pasjonaci CMS Joomla! bez ustanku aktualizują oraz zamieszczają nowe rozwiązania dla Joomli - śledź ją na bieżąco!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby wskazówki na temat CoalaWeb Contact były dla Was przydatne. Jeżeli mimo to odczuwasz potrzebę fachowej pomocy z tym pluginem, albo ogólnie prowadzenie strony w internecie jest dla Ciebie czarną magią - zapraszamy do kontaktu. Przedstawimy Ci korzystną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Masz problemy z instalacją lub konfiguracją strony? Napisz do nas!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.