Rozszerzenia a CMS Joomla

Każdy kto użytkuje Joomla! albo innego CMS (Drupal, Wordpress, etc.) wie, iż prawdziwą potęgą tych systemów nie jest CMS per se, lecz dodatkowo napisane dla nich dodatki. Jeżeli mówimy o CMS Joomla!, za takie suplementy powinniśmy uznać Komponenty (po ang. components). Komponenty to bazowe, jednakowoż najbardziej złożone segmenty CMS Joomla!. Ilość opisywanych dodatków z myślą dla CMS Joomla! z pewnością mieści się nie w setkach a w czterocyfrowej liczbie. Warto mieć na uwadze, iż wspólnota owego CMS stale poszerza się i publikuje nowe, innowacyjne rozwiązania. Posługując się przykładem: komponentem dla Joomla to AllVideos, BT Content Slider bądźSobiPro Również Pośrodku tychże programów odnajdziemy komponent - CMGroupBuying.

  • CMS Joomla
  • Bezpieczeństwo
  • Wysokiej jakości system

Ciutkę informacji w temacie CMGroupBuying

Dodatek CMGroupBuying jest jasnym "okazem" na to jak w niewielu nieskomplikowanych posunięciach możemy wpłynąć na ilość proponowanych przez CMS funkcji, które przedtem nie do końca były wdrożone, lub mieliśmy z nimi przelotną znajomość. Warto mieć na uwadze, iż dodatki (a wśród nich np. AllVideos lub BT Content Slider bądź właśnie CMGroupBuying) pozwalają na wyposażenie naszej portalu internetowego w wspomniane wyżej funkcje i treści bez potrzeby wpływania na podstawowy kod źródłowy CMS Joomla!. Taki sposób, przy zastosowaniu ostrożności w konsekwencji pozwoli nam na "studiowanie" funkcjonalności serwisu dość bezpieczny sposób, a co kluczowe - bez wiedzy na temat programowania.

Jak zainstalować komponent CMGroupBuying w Joomla?

Powracając do CMGroupBuying . Jeżeli obawiacie się, że instalacja tego komponentu Was przerośnie - uspokajamy, nie ma się czego obawiać :) Implementacja - co przeczytamy na stronie twórcy CMGroupBuying sprowadza się w zasadzie do wgrania paczki instalacyjnej poprzez zwykły instalator domyślnie znajdujący się w Joomla. Po wgraniu paczki z CMGroupBuying komponent ten zostanie automatycznie dodany do naszego panelu zarządzania.

PS. Jeżeli jesteście zainteresowani szczegółami na temat komponentu CMGroupBuying proponujemy "zagłębić" się w stronę producenta tego rozwiązania. Najprościej na nią trafić wpisując frazę „CMGroupBuying” + Joomla w Google.

Skąd bezpiecznie ściągnąć CMGroupBuying

Najbezpieczniejszym i najwygodniejszym rozwiązaniem na pobranie CMGroupBuying jest wejście na oficjalną stronę rozszerzeń Systemu Zarządzania Treścią Joomla: https://extensions.joomla.org a następnie wyszukanie interesującego nas pluginu (czyli w tym przypadku CMGroupBuying) :-) Strona extensions.joomla.org jest miejscem gdzie community Joomli bez przerwy aktualizuje i publikuje nowe rozwiązania dla Joomli - bądź z nią na bieżąco!

Liczymy na to, że przekazane przez nas instrukcje na temat CMGroupBuying będą dla Was przydatne. Jednakże jeśli mimo to chciałbyś otrzymać fachową pomoc z tym pluginem, albo ogólnie prowadzenie strony w internecie jest dla Ciebie czarną magią - zadzwoń do nas. Przedstawimy Ci korzystną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Bezpieczne użytkowanie programu CMGroupBuying

Być może niektórzy spośród Was zastanawiają się nad tym czy komponent dla Joomla! - CMGroupBuying jest bezpieczny . Tutaj ważną kwestią zdaje się być zadbanie o jego aktualność. Bezproblemowym zabiegiem na aktualizację CMGroupBuying będzie przeprowadzenie "update" z poziomu panelu administracyjnego CMS. Jeśli nie możemy przeprowadzić aktualizacji za pomocą panelu zarządzania, to warto mieć na uwadze, że prawie zawsze najświeższą wersję odszukamy na stronie internetowej producenta oraz na https://extensions.joomla.org/ Przechodząc do wniosków. Miejcie na uwadze! Abstrahując, czy jest to rozszerzenie CMGroupBuying,AllVideos, BT Content Slider rozwiązaniem na bezpieczeństwo jest aktualność pluginu, a przy tym również aktualność...CMS Joomla!

Chcesz zlecić konfigurację lub instalację witryny? Zadzwoń do nas!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.