Czas na kilka zdań dotyczących Clean Twitter Feed

Rozszerzenie Clean Twitter Feed stanowi świetny przykład na to jak w paru prostych aktach dostać możliwość powiększenia grona proponowanych przez CMS funkcji jakie dotąd nie były możliwe, albo mieliśmy z nimi przelotną styczność. Warto mieć na uwadze, iż "suplementy" do Joomla! (a wśród nich np. Akeeba Backup lub RD e-Tickets , czy akurat Clean Twitter Feed) zezwalają na wyposażenie naszej portalu internetowego w powyższe funkcje i treści bez konieczności ingerowania w podstawowy kod CMS Joomla!. Taki systemgdy zachowamy odpowiednią ostrożność i uwagę pozwoli nam na "eksperymentowanie" z funkcjonalnością naszego serwisu dość pewny sposób, oraz co najistotniejsze - bez umiejętności programowania.

Sposób instalacji Clean Twitter Feed

Jeżeli instalacja Clean Twitter Feed wywołuje w Was strach i przypuszczacie, że Was przerasta - uspokajamy, nie ma się czego obawiać:). Instalacja - co jest dane nam przeczytać w dokumentacji Clean Twitter Feed, ogranicza się w zasadzie do dodania archiwum instalacyjnego za sprawą podstawowego instalatora, który prawidłowo ma lokalizację w Joomla!, a co z tego wynika instalacja Clean Twitter Feed jest takie samo jak instalacja pluginu Akeeba Backup, RD e-Ticketsitp. Po instalacji paczki z komponentem Clean Twitter Feed komponent zostanie automatycznie umiejscowiony w panelu zarządzania.

PS. Jeżeli ciekawią Was detale na temat Clean Twitter Feed, polecamy Wam zapoznać się z stroną autora tego rozszerzenia. Najłatwiej na nią trafić wklepując zwrot Clean Twitter Feed + Joomla w Google bądź wykorzystać link poniżej: http://www.google.com/search?q=Clean Twitter Feed + Joomla

Jak usunąć dodatek Clean Twitter Feed w CMS Joomla!...

Może zdarzyć się tak, iż moduł Clean Twitter Feed okazał się być niewypałem. Prosto z mostu – chciał(a)byś szybko unicestwić go z własnej, uroczej stronyinternetowej. Na taki przypadek istnieje tylko jedno rozwiązanie – usunięcie z CMS Clean Twitter Feed. W jaki sposób to dokonać? Odpowiadamy - tą samą metodą jaką usuniemy Akeeba Backup RD e-Tickets lub Admin Tools Professional czyli każdy inny komponent. Odwiedzamy panel zarządzania naszej stronki › w następnym kroku szukamy zakładki "rozszerzenia" › kolejno klikamy w kartę "instalacje" › a z niej wybieramy "zarządzanie" › później zaznaczamy komponent › i klikamy „odinstaluj”. Gdy skończymy całą procedurę, wyświetli nam się raport z odinstalowania rozszerzenia.

Skąd pobrać Clean Twitter Feed

Bezpiecznym i chyba najwygodniejszym rozwiązaniem na pobranie każdego komponentu jest wejście na oficjalną stronę rozszerzeń CMS Joomla: https://extensions.joomla.org i wyszukanie interesującej nas wtyczki (czyli w tym wypadku Clean Twitter Feed) :-) extensions.joomla.org to obszar gdzie community Joomli bez przerwy aktualizuje i zamieszcza nowe rozwiązania dla Joomli - bądź z nią na bieżąco!

Liczymy, że przekazane przez nas porady na temat Clean Twitter Feed będą dla Ciebie przydatne. Jednakże jeśli mimo to liczysz na fachową pomoc z tym wtyczką, albo ogólnie prowadzenie strony internetowej to dla Ciebie "czarna magia" - zadzwoń do nas. Przedstawimy Ci korzystną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Chcesz zlecić instalacje lub konfigurację strony? Napisz do nas!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.