Nieco stwierdzeń o Clean Nivo Slider

Suplement Clean Nivo Slider jest praktycznym przykładem pokazującym na to jak w kilku prostych posunięciach możemy zwiększyć grono proponowanych przez CMS Joomla funkcji jakie dotąd nie do końca zostały wdrożone, lub mieliśmy z nimi styczność w ograniczonym zakresie. Należałoby przypomnieć, iż dodatki ( wśród nich np. Fabrik lub JSN UniForm PRO , czy akurat Clean Nivo Slider) zezwalają na wyposażenie naszej strony WWW w powyższe funkcje i treści bez potrzeby wpływania na pierwotny kod CMS Joomla!. Takie podejście, przy zachowaniu ostrożności w konsekwencji umożliwi nam "eksperymentowanie" z funkcjonalnością naszego serwisu dość bezpieczny sposób, oraz co kluczowe - bez umiejętności programowania.

Instalacja Clean Nivo Slider w CMS Joomla

Jeżeli czujecie obawę, że instalacja pluginu Was przerośnie - "relax", bez niepokoju:). Implementacja - co przeczytamy w dokumentacji Clean Nivo Slider, co do zasady sprowadza się do wczytania archiwum instalacyjnego za sprawą standardowego instalatora, który modelowo jest zlokalizowany w CMS Joomla!, a co za tym idzie instalacja Clean Nivo Slider w niczym nie jest różna od instalacji dodatku Fabrik, JSN UniForm PROitp. Po wgraniu paczki z Clean Nivo Slider komponent zostanie z automatu dołączony do panelu zarządzania Joomla!.

PS jeżeli jesteście głodni wiedzy o Clean Nivo Slider, proponujemy Wam odwiedzić witrynę producenta tego dodatku. Najprościej jest ją znaleźć wklepując frazę Clean Nivo Slider + Joomla w wyszukiwarkę albo wykorzystać link obok: http://google.com/search?btnI=I%27m+Feeling+Lucky&q=Clean Nivo Slider%2BJoomla%20Extension%20Documentation

A jak odinstalować rozszerzenie Clean Nivo Slider w CMS Joomla!...

Istnieje takieprawdopodobieństwo, iż rozszerzenie Clean Nivo Slider okazał się być nie tym, czego potrzebujesz. Powiedzmy sobie wprost – chcesz jak najszybciej unicestwić go ze swojej pięknej stronyinternetowej. W takim przypadku istnieje tylko jedno rozwiązanie – odinstalowanie Clean Nivo Slider. Jak tego dokonać? Dokładnie tą samą metodą jaką usuniemy Fabrik JSN UniForm PRO lub RealEstateManager czyli każdy komponent. Otwieramy panel zarządzania naszej stronki › w następnym kroku odzszukujemyzakładkę "rozszerzenia" › klikamy w kartę "instalacje" › wybieramy "zarządzanie" › dalej, zaznaczamy komponent › i klikamy „odinstaluj”. Gdy skończymy całą procedurę, wyświetli nam się komunikat z odinstalowania rozszerzenia.

Z jakiej strony pobrać Clean Nivo Slider

Bezpiecznym i chyba najwygodniejszym rozwiązaniem na pobranie Clean Nivo Slider będzie odwiedzenie oficjalnej witryny rozszerzeń Systemu Zarządzania Treścią Joomla: https://extensions.joomla.org a w dalszej kolejności wyszukanie interesującej nas wtyczki (czyli w tym przypadku Clean Nivo Slider) :-) Strona extensions.joomla.org jest miejscem gdzie community Joomli bez ustanku aktualizuje i zamieszcza nowe rozwiązania dla Joomli - często ją odwiedzaj!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby sugestie na temat Clean Nivo Slider były dla Was przydatne. Jednakże jeśli mimo to odczuwasz potrzebę fachowej pomocy z tym dodatkiem, albo ogólnie prowadzenie strony internetowej to dla Ciebie "czarna magia" - zadzwoń do nas. Pokażemy Ci atrakcyjną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Chcesz zlecić instalacje lub konfigurację witryny? Zadzwoń do nas!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.