Paręnaście zdań na temat CjBlog

Dodatek CjBlog to interesujący przykład na to jak w kilku nieskomplikowanych zabiegach otrzymać sposobność zwiększenia liczby oferowanych przez CMS Joomla funkcji jakie dotychczas nie do końca zostały wdrożone, lub mieliśmy z nimi styczność w okrojonym zakresie. Warto pamiętać, iż dodatki ( wśród nich np. DPCalendar Lite lub JUX Mega Menu , czy właśnie CjBlog) pozwalają na urządzenie naszej witryny w wspomniane wyżej funkcje i treści bez konieczności ingerowania w oryginalny kod CMS Joomla!. Taka możliwośćgdy zachowamy odpowiednią ostrożność i uwagę w konsekwencji umożliwi nam "studiowanie" funkcjonalności serwisu dość bezkolizyjny sposób, i co najistotniejsze - bez wiedzy na temat programowania.

Jak zaimplementować CjBlog do Joomla?

Wracając do naszego komponentu. Jeżeli instalacja CjBlog powoduje w Was zgrozę i myślicie, że może Was przeróść - spokojnie, nie ma obaw:). Implementacja - co możemy przeczytać na witrynie twórcy CjBlog, ogranicza się w zasadzie do wczytania pliku instalacyjnego za pomocą podstawowego instalatora, który domyślnie jest zlokalizowany w CMS Joomla!, a więc dodanie CjBlog do Joomli jest takie samo jak instalacja komponentu DPCalendar Lite, JUX Mega Menuitp. Po wgraniu paczki z CjBlog komponent zostanie z automatu umiejscowiony w panelu zarządzania.

PS jeśli jesteście głodni wiedzy o CjBlog, polecamy zapoznać się z stroną internetową twórcy tego rozszerzenia. Najprościej na nią trafić wpisując zwrot CjBlog + Joomla w wyszukiwarkę albo skorzystać z tego oto linku: http://google.com/search?btnI=I%27m+Feeling+Lucky&q=CjBlog%2BJoomla%20Extension%20Documentation

Bezpieczne stosowanie komponentu CjBlog

Możliwe, iż zastanawiasz się nad bezpieczeństwem rozszerzenia CjBlog. W tym miejscu przewodnią kwestią powinno być pamiętanie o jego aktualności. Bezproblemowym sposobem aktualizacji CjBlog będzie wykonanie "update" z poziomu panelu adm. CMS. W przypadku, gdy nie możemy wykonać w/w aktualizacji za pomocą panelu zarządzania, to pamiętajmy, że w większości przypadków, najaktualniejszą wersję odnajdziemy na stronce twórcy oraz na https://extensions.joomla.org/ Podsumowując. Pamiętajcie! Niezależnie, czy jest to rozszerzenie CjBlog,DPCalendar Lite, JUX Mega Menu rozwiązaniem na bezpieczeństwo jest aktualność programu, ale również aktualność...CMS Joomla!

Pobieranie CjBlog

Najbezpieczniejszym i najprostszym sposobem na pobranie CjBlog będzie odwiedzenie oficjalnej witryny rozszerzeń CMS Joomla: https://extensions.joomla.org i wyszukanie interesującego nas rozszerzenia (czyli w tym przypadku CjBlog) :-) extensions.joomla.org jest miejscem gdzie społeczeństwo Joomla! bez przerwy aktualizuje i zamieszcza nowe rozwiązania dla Joomli - bądź z nią na bieżąco!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby instrukcje zawarte w tym artykule były dla Was przydatne. Jeżeli mimo to liczysz na fachową pomoc z tym dodatkiem, albo ogólnie prowadzenie strony w internecie to dla Ciebie "czarna magia" - zadzwoń do nas. Pokażemy Ci lukratywną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Chcesz zlecić konfigurację lub instalację witryny? Zadzwoń do nas!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.